Bouncer - Marmara Çizgi

Başlatan hennessy, 27 Kasım, 2011, 15:54:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

İlyas ın dükkanında biraz göz gezdirdiğim ve çizimlerine hayran kaldığım kitap gerçekten film sahneleri gibi sizle paylaşmak istedim

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

Bu sayfalar çok güzel resimlerle donatılmış. Paylaşım için teşekkürler.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Gambit

Daha once bir yerde yazmistim.

Fransa da buna benzer o kadar çok çizgi roman var ki, insanın resmen Fransızca öğrenesi geliyor.
YKY bize bazı güzel yayınları kazandırdı, belki ilerde bu tür yayınları da görürüz.

alan ford

Yanlış hatırlıyor olablirim ama sanırım Tüyap'ta bunun afişini görmüştüm ben Marmara Çizgi'nin standında.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

emre ozdamarlar

Ilk 2 kitabina göz gezdirmistim, cizimleri gercekten muhtesem.

pearl jam

Alıntı yapılan: alan ford - 27 Kasım, 2011, 19:11:52
Yanlış hatırlıyor olablirim ama sanırım Tüyap'ta bunun afişini görmüştüm ben Marmara Çizgi'nin standında.

Marmaranın Jodorowski'nin bir westernini basacağını sen söylemiştin fuar başlığında, yani doğru hatırlıyorsun :)

hennessy

konusunu pek bilmiyorum ama çizimlerine hayran kaldım inşallah bu olur

hennessy

Gambit

Çizgi roman almayayım artık diyorum, ısrarla çok değişik ilgi çekici ve çoğu başarılı yayınları çıkarıp, paramı alıp duruyorlar.

Bilgim yok bu seri hakkında ama jodorewsky alınır.

pearl jam

Bence bu kitabı herkes sevecek, ikinci bir Durango etkisi yapacak ki Durango'dan daha iyi olduğunu tahmin ediyorum.

emre ozdamarlar

Muhteşem çizimleri olan bir hikaye. Western türünün en iyi örneklerinden olabilir.
Helal olsun Marmara Çizgi'ye!

pukay

Lone Ranger'a niyetlenmiştim ta ki bunu görene kadar, marmara çizgi yoldan çıkarıyor :)

yunusmeyra

"eski kıtanın", kaliteli albümlerini görmek çizgi roman adına harika..  :)  :)   :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hennessy

İlyas'ın dükkanında orjinalindeki çizimleri görünce çok beğenmiştim konu için bişi diyemeyeceğim ama çizimler harika idi marmara o baskı kalitesinde basacağını bildiğim için çok merakla bekliyorum bu kitabı.

rumar80

Marmara'dan alınacak ve okunacak bir çizgi roman daha. Tarih ile ilgili bir bilgi var mı?