Bouncer - Marmara Çizgi

Başlatan hennessy, 27 Kasım, 2011, 15:54:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 17 Aralık, 2012, 08:48:02
  Marmara'dan alınacak ve okunacak bir çizgi roman daha. Tarih ile ilgili bir bilgi var mı?

İlke ile konuştuğumda bu ay çıkacağını söylemişti.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ilke

Kitabın içi dışı her yeri basıldı. Bugün yarın bandrolleri veriyoruz. Cuma günü İlyas'ta olur gibi.

Mister NO

Alıntı yapılan: ilke - 17 Aralık, 2012, 11:05:43
Kitabın içi dışı her yeri basıldı. Bugün yarın bandrolleri veriyoruz. Cuma günü İlyas'ta olur gibi.

İşte buna günün haberi derim.   :D

hanac

Anladığım kadarı ile 2 macera bir arada.

Büyük boy ve hardcover mı olacak ?

Sanırım fransızlar buna integral diyorlardı.

Mister NO

Alıntı yapılan: hanac - 17 Aralık, 2012, 11:40:07

Sanırım fransızlar buna integral diyorlardı.

İntegral olsun türev olsun yeter ki bizim olsun.   :P

DAMPYR

Okunacak bir renkli Western daha. Bunlarla aynı kategoride olan Lary Yuma niye yayınlanmaz hiç anlamam... :-\ :'( >:(

Cantürk

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 17 Aralık, 2012, 13:39:38
Okunacak bir renkli Western daha.Bunlarla aynı katagoride olan Lary Yuma niye yayınlanmaz hiç anlamam... :-\ :'( >:(

Larry Yuma (7 den 77'ye) çocuklar için.

Bouncer çok farklı bir kategoride.

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 17 Aralık, 2012, 13:39:38
Okunacak bir renkli Western daha.Bunlarla aynı katagoride olan Lary Yuma niye yayınlanmaz hiç anlamam... :-\ :'( >:(

Futbolda süper ligle PTT 1. ligi aynı kategoriye sokmak gibi bir şey bu. Tabi Bouncer'i tabiki okumadan bilemeyiz ama sırf çizimleri bile Larry Yuma ile mukayese edilemez.

darkwood

Alıntı yapılan: ilke - 17 Aralık, 2012, 11:05:43

Sadece ilyasta mı satılacak???
Darkwood Sakinleri..

BAHADIR

İnşallah küçük basılmamıştır...

Tamam ekonomik olarak bir avantaj sağlıyor ama bunu fiyata yansıtmadıktan sonra okuyucu için pek bir anlam ifade etmiyor...

Şimdi kendi içlerinden örnek verecem...Bir Blacksad ile YKY'nin kendi bastığı diğer frankofonlar arasında dağlar kadar var...

Doğruyu görmek lazım...

altay1944

Alıntı yapılan: BAHADIR - 18 Aralık, 2012, 08:28:14
İnşallah küçük basılmamıştır...

Tamam ekonomik olarak bir avantaj sağlıyor ama bunu fiyata yansıtmadıktan sonra okuyucu için pek bir anlam ifade etmiyor...

Şimdi kendi içlerinden örnek verecem...Bir Blacksad ile YKY'nin kendi bastığı diğer frankofonlar arasında dağlar kadar var...

Doğruyu görmek lazım...

Sadece küçük baskılardan dolayı bazı yayınları almıyorum. Öyle kitaplar varki küçük basınca okuyasınız gelmiyor. Yazılar küçücük oluyor. Sırf o yazılar için okuma gözlüğü aldım. Destek mestek yok ya adam gibi olacak ya da almıyorum. Piyasada ben bastım oldu kitabı çok, ilk baskıyı etiket fiyatı 15 tl yazarlar, sonra satamazlar malum sanal fuarda 1,75 den satmaya çalışırlar. Bir görelim örnek sayfaları KUZGUN da inceleyelim karar veririz.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hanac

Arkadaşlar bugüne kadar 7 sayı yayınlanmış Bouncer'dan.

1 Un diamant pour l'au-delà, 2001
    2 La pitié des bourreaux, 2002
    3 La justice des serpents, 2003
    4 La vengeance du manchot, 2005
    5 La proie des louves, 2006
    6 La Veuve noire, 2009
    7 Coeur double, 2010

HacıGeraltEmmi

Sert kapaklı olmayan büyük ebatlı yayınlar bana cazip gelmiyor. Çabuk yıpranıyorlar, kıvrılıp yamulmasın diye çabalarken okuyamıyorum doğru düzgün ;D

DAMPYR

Alıntı yapılan: Cantürk - 17 Aralık, 2012, 20:51:07
Larry Yuma( 7 den 77'ye) çocuklar için.

Bouncer çok farklı bir katagoride.

Konu olarak haklı olabilirsin. Larry Yuma eski dönem bir karakter. Bouncer ise yeni dönem... ::) ??? :D

DAMPYR

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 17 Aralık, 2012, 22:15:00
Futbolda süper ligle PTT 1. ligi aynı kategoriye sokmak gibi bir şey bu. Tabi Bouncer'i tabiki okumadan bilemeyiz ama sırf çizimleri bile Larry Yuma ile mukayese edilemez.

Çizimler tabiki bunda çok güzel ama Larry Yumanın çizimleri de eski dönem olmasına rağmen bunlarla yarışır.
Neyse artık elimizdeki kaliteli yayınlarla idare edeceğiz... ::) :) ;)