Dampyr Satışlarına Dair :)

Başlatan ümitkr, 29 Kasım, 2011, 10:04:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ümitkr

Bir kaç hafta üst üste üniversite derslerimde öğrencilerime Dampyr inceletmeye karar verince ilk iki sayıyı okumalarını önerdim. Bir sonraki hafta gelen haber hiçbir yerde bulamadıkları oldu...

Yazışmalar sonunda öğrendim ki Dampyr'in ilk cildi 2. baskıya hazırlanıyormuş, yayınevinde de yokmuş!

Dampyr'i İstiyorum Kampanyasını "yayınevleriyle aramızı bozarız gerek yok" diyerek engellemeye çalışanlar olmuştu vakti zamanında. Neyse ki Altın Madalyon'un diğer yöneticileri sağ duyuluydu da ÇROP'un bu projesini bu forumla paylaşma onuruna eriştik, seviyeli bir şekilde, kalp kırmadan sonuca gittik.

Bu kampanyaya bilgisi ve sohbetiyle, imzasıyla okumasıyla destek vermiş olan herkese teşekkür etmek istiyorum. Cebimize avanta girmedi ama :) iyi bir iş yaptık. Dilerim daha çoğunu başarırız!

Herkese iyi Dampyr okumalar :)

gamlıbaykuş

Dampyr adına iyi diyebiliriz. Madem 2. baskı söz konusu yayın aralığı sıklaşır inşallah :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

ümitkr

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 29 Kasım, 2011, 11:13:38
Dampyr adına iyi diyebiliriz. Madem 2. baskı söz konusu yayın aralığı sıklaşır inşallah :)

Ben "hayır" demem şahsen bu temenniye :)

darkwood

İlk 2 sayının tekrar yayınlanması bir yana. Oğlak yayınlarının Nisan 2012 de çıkarması gereken 20.sayı hala yayınlanmadı.
Yayınevi Mart-Nisan aylarında, yayın için telifi geciken Tex leri çıkarma derdine düşünce olan yine Dampyr'e oldu.
Daha önce yayınevi tarafından yılda 2 adet kitap halinde ve 8 macera olarak yayınlanacağı duyurulan ve buna paralel olarak Nisan 2011 de 18.sayısı, Ekim 2011 de 19.sayısı yayınlanan kitabın Nisan 2012 de yayınlanması gereken  20 sayısı maalesef henüz yayınlanmadı. Umarım bu aksama uzun sürmez.
Darkwood Sakinleri..

ümitkr

Alıntı yapılan: darkwood - 08 Mayıs, 2012, 20:29:34
İlk 2 sayının tekrar yayınlanması bir yana. Oğlak yayınlarının Nisan 2012 de çıkarması gereken 20.sayı hala yayınlanmadı.
Yayınevi Mart-Nisan aylarında, yayın için telifi geciken Tex leri çıkarma derdine düşünce olan yine Dampyr'e oldu.
Daha önce yayınevi tarafından yılda 2 adet kitap halinde ve 8 macera olarak yayınlanacağı duyurulan ve buna paralel olarak Nisan 2011 de 18.sayısı, Ekim 2011 de 19.sayısı yayınlanan kitabın Nisan 2012 de yayınlanması gereken  20 sayısı maalesef henüz yayınlanmadı. Umarım bu aksama uzun sürmez.

Sürebilir :(

Bildiğim kadarıyla tam da dediğin gibi geciken Tekslerin çevirisine odaklanılmış durumda. Arayı kapatmaya çalışıyor yayınevi.... Ve evet, olan Dampyr'e oluyor  :P

DAMPYR

bütün güzel yayınların kaderi hep aynı.bekle ki yeni sayı çıksın.... :( :-X ;)