Flashpoint - Arkabahçe

Başlatan rumar80, 30 Kasım, 2011, 11:57:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Geoff Johns'un yazdığı Andy Kubert'in çizdiği 5 bölümlük macera.
  Barry Allen uyandığında karşısında beklemediği biri vardır. Ölmüş olan annesi capcanlı yanındadır. Daha da kötüsü güçleri gitmiştir ve dünya Flash'ı bilmemektedir.
  Aquaman'in önderliğinde Atlantisliler ile Wonder Woman'ın yönettiği Amazonlar savaş içindedir. Abin Sur ölmemiş ve sektörün yeşil feneri olarak görev yapmaktadır. Superman diye birinin varlığı hakkında bir ipucu bile yoktur ve....
  Batman kostümünü giyen kişi daha acımasız biridir ve Bruce Wayne değildir.
  Güçlerini kaybetmiş Flash bu yeni dünyanın neden oluştuğunu öğrenebilecek, güçlerine tekrar kavuşabilecek ve kendi dünyasına dönebilecek midir?
   Güzel bir macera ve çizimler. Meraklısına önerilir.

hanac

rumar80

Tabii ki değil.  ;)

rumar80

Flashpoint ve yan kitapların tamamını okudum. Esas kitap ne kadar güzelse yan kitapların çoğu da o kadar vasat. Yine de bazı fikirler oldukça güzel. Özellikle yeni Batman ve Joker çok iyi düşünülmüş. Ne de olsa Azurello'nun imzası var. Frankenstein da güzel. Biraz Hellboy'u anımsatsa da hoşuma gitti.
   Ana kitabı meraklısı mutlaka okumalı

Nightrain

Batman-Joker olayına bende çok sevmiştim. Özellikle Joker'e bayağı bir şaşırmıştım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

FLASHPOINT'I İSTİYORUZ!!!

Gerekiyorsa Altın Madalyon olarak bunu bir kampanyaya çevirelim, sesimizi olası (ve belli) yayıncısına duyuralım!!!   

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

cmkrbn

Şu 'olası' yı bizde bir 'belli'esek :D Arkabahçe mi oluyor? :D Kampanya olursa kesinlikle desteklerim, çıkıncada alır kitaplığıma koyarım. Flashpoint kaçmaz :D

pizagor

Arkabahçe dışında bir alternatif düşünemiyorum. JBC var ve çok eminim bu işi layıkıyla yapar. Ama gördüğüm kadarıyla DC aile aile ayırdığı yayınlarını yine aile olarak tek bir yayıncıya veriyor. JBC de Batman ailesinin buradaki adresi.

Flashpoint'i isteyen bir ben, bir de cmkbrn mi?

Bu kadarcık mıyız?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Ahmet Oktay

Bende yayınlanmasını isterim, hatta Flash'ın Flashpoint öncesindeki kısa serisiyle birlikte yayıınlanmasını isterim.

Chuck

Yayınlandığı hafta almanın sözünü verebilirim.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Utku Gürsoy

Alıntı yapılan: Neco - 16 Ocak, 2015, 20:41:39
Yayınlandığı hafta almanın sözünü verebilirim.
Altına imzamı atarım.

Pulluk

Çıktığı gün  alırım.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

doktor1881

Alıntı yapılan: pizagor - 16 Ocak, 2015, 12:58:36
Arkabahçe dışında bir alternatif düşünemiyorum. JBC var ve çok eminim bu işi layıkıyla yapar. Ama gördüğüm kadarıyla DC aile aile ayırdığı yayınlarını yine aile olarak tek bir yayıncıya veriyor. JBC de Batman ailesinin buradaki adresi.

Flashpoint'i isteyen bir ben, bir de cmkbrn mi?

Bu kadarcık mıyız?
bende

Caped Crusader

V

"İstemem,eksik olsun.."