Flashpoint - Arkabahçe

Başlatan rumar80, 30 Kasım, 2011, 11:57:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

pizagor

3-5 kişinin varım demesiyle olacak iş değil bu. Oysa ki bu, iyice hareketlenen comics ortamında Flashpoint'e talebin çok fazla olacağını düşünmüştüm. Öyleyse herkes başının çaresine baksın diyerek konuyu daha fazla zorlamadan kapatalım...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

cmkrbn

O zaman bir anket açalım? Hemen alırım, gecikmeli de olsa kesin alırım, belli olmaz ama alabilirim, almam tarzında olursa hem belki nasıl bir satış grafiği de çizer tahmin edebiliriz belki.

doktor1881

Alıntı yapılan: cmkrbn - 22 Ocak, 2015, 09:02:08
O zaman bir anket açalım? Hemen alırım, gecikmeli de olsa kesin alırım, belli olmaz ama alabilirim, almam tarzında olursa hem belki nasıl bir satış grafiği de çizer tahmin edebiliriz belki.
forumdaki toplam oy 70-100 arası zaten

pizagor

Alıntı yapılan: cmkrbn - 22 Ocak, 2015, 09:02:08

Herhangi bir değişiklik olacağını sanmıyorum ama yine de anketi ekledim.

Öyleyse gelsin oylar :)

doktor1881

hemen alırım oy kullanıldı

gamlıbaykuş

Yayınlanırsa alırım...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Yayınlanırsa alırım...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

cmkrbn

Verdim oyumu. Birşey değişmez ise de napalım en azından denedik. Yalnız ileti olarak gonderilemiyor mu? Belki konuyu takip etmeyenler vardır. Ben mesela bazen daha önce yazdığım bi konuda olsa açasım gelmiyor. Bunu dikkate alabilmemiz mümkün mü? 

Ahmet Oktay

Oyumu "yayınlansın, hemen olmasa da mutlaka alırım" diye kullandım. Hiçbir çizgiromanı çıktığı gibi al(a)mıyorum zaten.

sulkesen

arkadaşlar beni yanlış anlamayın amacım tartışma çıkartmak değil ben de jonah hex yayınlasın istiyorum ama bu 3-5 kişiyle olacak iş değil önce yayınlananların sahip çıkılması gerekiyor. bir çok güzel seri yeterli satış olmadığı için yayınlanamıyor . ilker bey bir çok fumettinin 500 adet basıldığı halde satamadığını söylemişti. renkli kitabın matbaa maliyetinin çok olduğunu telifle birlikte en az 1000 adet satılmasının kitabı kurtarması için gerekli olduğunu söylemişti maalesef birçok kitap 70 milyonluk bir ülkede 1000 adet satmıyor sorunumuz bu.onun için çizgi roman basım işine giren her yayın evi zorlanıyor, bırakıyor vb  yanı uzun lafın kısası siz last man , duranga,legende  gibi çizgiromanlara sahip çıkacaksınız ki yeni kitaplar basılabilsin

pizagor

Doğru tespitler, ancak fumetti ve frankofon için geçerli. Comics ve manga mevcut ortamı düşünürsek iyi satıyor, yayıncının yüzünü güldürüyor.

pizagor

28 oy kullanılmış, 19'u çıkar çıkmaz, 7'si zaman içinde ama mutlaka alırım demiş. Oy sayısı düşük :(

doktor1881

Alıntı yapılan: pizagor - 04 Şubat, 2015, 15:08:35
28 oy kullanılmış, 19'u çıkar çıkmaz, 7'si zaman içinde ama mutlaka alırım demiş. Oy sayısı düşük :(
oy sayımız son zamanlar da çok düştü en azından 100 olmamız lazım

Al Ghul

Flashpoint gibi bir öyküyü Türkçe görmek isteriz. Hem animasyonu olan, hemde bütün DC evrenini sıfırlayan bir olayı okumak herkesin hoşuna gidecektir. Sağlam bir hikayedir ayrıca.

Arkabahçeye tek tek facebooktan mesaj atsak çevrilse iyi olur, bir düşünür müsünüz falan diye, belki yanıt alabiliriz ne dersiniz? Bizi kırmaz güzel abilerimiz :) önemli olan olabildiğince kişinin çok mesaj atması olur (:

Özellikle ana Flaspoint için :) diğer karakterler için ne kadar çok alınır bilinmez ama Flashpoint ana Türkçe çıksa bir çok DC okuyucusu alır (: