Star Wars - Empire

Başlatan emre ozdamarlar, 02 Aralık, 2011, 21:22:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre ozdamarlar

Dun hayatimda ilk defa bir Star Wars cizgi romani okudum ve oldukca hosuma gitti.
Nasıl ki forumumuzda pek cok arkadas kimse bana manga okutamaz diyorsa ben de ayni seyi Star Wars icin söyluyordum. Bir kez daha önyargili olmanin ne kadar yanlis oldugunu gördum :)

Hikaye guzel, tek oturusta okutuyor kendini, cizimler ise bence cok kaliteli, zaten kitabi elime almamdaki sebep cizimlerdi.

Olaylar Coruscant'ta geciyor. Ortamda imparator ve Darth Vader var. Ama asil ortaligi karistiranlar imparator ve Darth Vader'i öldurmek isteyen bi takim tipler. Adamlar diyor ki tamam imparatorlugu seviyoruz, saygimiz sonsuz ama nedir bu Sith tarikati, iyce dindar olduk, laik duzen isteruz deyu ayaklaniyorlar, komplolar, suikastler derken ortalik karisiyor :)

Empire serisini tuttum, devam edecegim, ilerleyen zamanlarda Clone Wars okumak da nasip olur isalla.

Ganner Rhysode

Empire serisi John Ostrander ve Duursema ikilisinin yarattığı süper bir seri. Bu ikili yine çok sevilen ve en iyiler arasında olan (SW için) Republic, Legacy ve Dawn of the Jedi serilerinin yazarları.

Seri bitti ama tadı damağımızda kaldı.