Scarlet Spider

Başlatan pizagor, 09 Aralık, 2011, 16:37:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Peter Parker'ın klonu Ben Reilly yani Scarlet Spider geri dönüyormuş...

Sevenlerine, sevmeyenlerine duyurulur...

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

superzagor

Nasıl olur? En son adam toz a dünmüştü.... Clon lardan nefret ediyorum... :(

rumar80

Benim bildiğim Ben Reilly değil de Kaine adlı klonu. New York dışında bir şehirde maceralarını yaşayacakmış.

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 11 Aralık, 2011, 09:33:19
  Benim bildiğim Ben Reilly değil de Kaine adlı klonu. New York dışında bir şehirde maceralarını yaşayacakmış.

Doğru, Kaine... Peter Parker'ın kaç adet klonu var, Yepyeni Bir Gün'le birlikte bu klon hikayesinde de değişiklik oldu mu?

pizagor

Serinin yazarı Yost'un çok hoşuma giden bir cümlesi var...

Kaine için diyor ki 'Bu adam iyi yetiştirilmiş biri değil. Onun bir Ben Amacası ve May Halası yoktu, onların yerini geçense Çakal'dı. Kaine göre bir sorunun en kolay ve hızlı çözümü muhtemelen sorunu yaratanları ortadan kaldırmak olmalı...' (This is a guy who didn't have a good upbringing. He didn't have Uncle Ben and Aunt May, he had the Jackal. In Kaine's mind, the quickest way to solve a problem is probably killing someone.)

Bu Scarlet Spider Houston'a bayağı bir hareket getirecek gibi :)

ümitkr

:P

Anılarım depreşti... Eşime "çizgi roman güzel bir şeydir sen de oku" dayatması yaptığım günlerde başarılı bir süreç izliyorduk. Hatunun tedavisi iyi gidiyordu. Asterix dizisini topladı, Alaska'ya bayıldı öldü, Örümcek Adam'ın sıkı bir fanı oldu... Derkeeeennnn!

Aslında sevdiği Peter Parker'ın klon olma ihtimali ortaya çıktı ve hatta öyle olduğu bir süre inatla okura sunuldu. Hatun "kandırılmış olmaktan hoşlanmadı" ve Örümcek okumayı bıraktı. Dahası "Aşkım, Peter aslında Peter'mış yeni gelen klonmuş tekrar oku" dediğimde "hadi len" moduna girdi ve fena kırıldı Örümcek'e :) O saatten beri okumuyor Spidey'ı... Pis klonlar...

Bu arada The Initiative grubunda üç adet Scarlett Spider klonu gördüm bir arada. Hatta onları oğlu gibi seven ve eksildikçe çoğaltan bir de bilim adamı mı ne var???????????? Elimde tek sayı var anlamadım mevzuyu  ???

Scarlet Spider dönmüş... Umarım dediğin gibi olur pizagor da okunası bir şye sunarlar.

rumar80

Hatırladığım kadarı ile Tony Stark Peter'a yeni kostümü dizayn ettikten sonra Peter iç savaşta taraf değiştirince kostüm başkalarına verildi. Hatta bu üçlü özellikle Peter'ı tutuklamak için az da uğraşmadı.
   Benim duygularım da sevgili Ümit'in eşinden çok ta farklı değil. Benim için klon macerası 149. sayı ile bitmişti. Çakal ölmüş, kklonu da Peter yakmıştı. Yıllar sonra Marvel olayın suyunu çıkarma becerisi ile klon saga diye bir şey yazdı. Biraz okudum sonra da bıraktım.
   Bazı maceralar (Klon macerası, Final crisis vs) bir yayını yarıda bıraktırmak için birebir oluyorlar.  >:(

hanac

pizagor

ALL OF THE POWER, NONE OF THE RESPONSIBILITY...

'Güç namına hepsi, sorumluluk namına hiçbir şey' Peter Parker'ı referansalan kapaktaki bu ifade çok iyi :)