E-Dergi Sayı 1..

Başlatan V, 12 Aralık, 2011, 22:29:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Kapak güzel olmuş, Devrim Kunteri tebrik ederim. Okumak için sabırsızlanıyorum ve acaip heyecanlandım...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Merakla bekliyorum. Hem 1 Ocak'a ne kaldı ki......

emre ozdamarlar

Hadi hayirlisi olsun simdiden, Bekliyoruz heyecanla.

kalidor

Kapak Conan olduktan sonra içi boş olsa bile okunur :-*
Crom! Ölüleri Say...

drfuhrer

şimdiden hayırlı olsun.çok güzel olacağından eminim...peki altın madalyon üzerinden mi ulaşacaz e-dergi'ye?

s.b

Oh be! Dergimiz geliyor. Emek verenlere çok çok teşekkür ederim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

aa

Merakla bekliyoruz. Tüm emeği geçenlere teşekkürler.
Esse Gesse Hayranı...

V

Forumumuzda,facebook sayfamızda(Altın Madalyon e-dergi ve Altın Madalyon sayfalarında),Altın Madalyon e-dergi

blogumuzda yayınlaycağımız serbest ulaşım linkleri ile dergimizi ücretsiz indirip-okuyabileceksiniz..
"İstemem,eksik olsun.."

HacıGeraltEmmi

[IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9715/altinmadalyonedergi.jpg[/img]

Arkadaşlar, vakitsizlikten dergiye katkıda bulunamıyorum. İşlerin arasında kapak için taslak çıkarmaya çalıştım, kullanmak isterseniz orjinalini gönderirim.

kalidor

Ellerine sağlık Abbas Abi. Çok güzel olmuş
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Gerçekten çok güzel olmuş Abbas.

Eline sağlık.

HacıGeraltEmmi

Teşekkürler, beğenmenize sevindim. Yayın kurulu kullanmaya karar verirse çorbada tuzum olur. :) bir nebze affettirmiş olurum kendimi.

rumar80

Bir "nebze" affettim gitti. Tam affetmem için daha ÇOOOKK çalışman lazım.  ;)
Şaka bir yana ellerine sağlık kardeşim. Kendimi çocukluğumda Tercüman Çocuk okurken hissettim.

Vega

Geç bile olsa şükür yazımı yetiştirebildim. Aslında hayalim bir yıla yayabileceğim 4 bölümlük bir macera yazmaktı ama maalesef olmadı. Başımda bir hayırlı, bir de hayırsız bir iş var. Hayırı tamamına erip, hayırsızdan bir yakamı kurtarabilirsem bu da forum üyelerine adağım olsun. Efsane olacak bir öykü yazmazsam ne olayım. Ne olur benim için dua edin. Görüşmek üzere...
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...