E-Dergi Sayı 1..

Başlatan V, 12 Aralık, 2011, 22:29:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Kapak gerçekten güzel olmuş.
Merakla bekliyoruz
Hadi hayırlısı....
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

darkwood

Kapak gerçekten iyi oldu, ayrıca sevgili kardeşim Abbas bu hoş kapak dizaynı gibi, bir ara fırsat bulursan derginin içine de bir el atarsan dergimize çok şey katarsın.

Vega herşey kalbine göre olsun dualarımız sizlerle..
Darkwood Sakinleri..

Gandalf

Abbas arkadaşımızın hazırlamış olduğu kapak gerçekten çok güzel olmuş. ilk kapağı gördüğümde  biraz amatörce olduğunu düşünerek benimde bir katkım olsun diye bir kapak hazırlamışdım.
Lakin Abbas beyin kapağını görünce  artık kapağa gerek kalmadığı kanaatine vardım
Yine de  hoşlanacağınızı düşünerek benim hazırlamış olduğum kapağıda aşağıya ekliyorum.
Tüm arkadaşlara selamlar.
Serdar.

V

Kapak ve logo çalışmalarına destek veren Abbas ve Devrim'e teşekkür ediyoruz.Elinize-emeğinize sağlık.

Serdar'a da farklı içerikli denemesi için teşekkürler.
Alternatif kapaklı versiyonları mı düşünsek?
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Serdar ın hazırladığı kapakta güzel olmuş, alternatif kapakta olabilir 2. sayı içinde düşünülebilir...
Darkwood Sakinleri..

drfuhrer

sevgili serdar'ın kapağı 1.sayının kapağı olsun derim.çok güzel olmuş.insanda okuma merakı uyandırıyor...bence anket düzenlensin bu konuyla ilgili.oy çoğunluğu alan kapak;1.sayının kapağı olsun.sonuçta bu dergiyi biz okuyacaksak,kapağını biz seçmeliyiz diye düşünüyorum...

kedidiro

Alıntı yapılan: ArAmAS - 14 Aralık, 2011, 21:14:41
sevgili serdar'ın kapağı 1.sayının kapağı olsun derim.çok güzel olmuş.insanda okuma merakı uyandırıyor...bence anket düzenlensin bu konuyla ilgili.oy çoğunluğu alan kapak;1.sayının kapağı olsun.sonuçta bu dergiyi biz okuyacaksak,kapağını biz seçmeliyiz diye düşünüyorum...
işin güzel tarafı hiçbir zorunluluğu olmadığı halde insanların sırf çizgi roman sevgileri, forumu sahiplenme duygularıyla ellerini taşın altına koymuş olmaları...bu yüzden devrim'in kendi el emeği çalışması da, abbas'ın buna yaptığı düzenleme de, serdar'ın kolaj çalışması da çok güzel çok değerli... dolayısıyla anket olur, moderatörlerimizin seçimi olur kapağımızı belirlerken istemeden de olsa hiçbir dostun kalbini kırmayalım derim ben...

FerdiFon

Hayırlısı Olsun Emeği Geçen Herkese Çok Teşekkürler  ...

Gandalf

Hazırladığım kağağı beğenmenize çok sevindim arkadaşlar, kullanmayı düşünürseniz 2 adet daha kapağı aşağıya ekliyorum.
Saygılarımla
Serdar

Gandalf

3 nolu kapak Gwen Stacy nin anısı içindir.

Burak

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Aralık, 2011, 14:17:24
  Bir "nebze" affettim gitti. Tam affetmem için daha ÇOOOKK çalışman lazım.  ;)
Şaka bir yana ellerine sağlık kardeşim. Kendimi çocukluğumda Tercüman Çocuk okurken hissettim.

Ve milliyet kardeş.:) emegi gecen herkesin eline saglık.yardım için goreve hazırım..

rumar80

Yardım etmek isteyen herkese kapımız açık. e-dergi@altinmadalyon.com adresine istediğin çizgi roman türü/karakteri/filmi vs hakkında yazı/öykü/araştırmanı yollayabilirsin.
  Kolay gelsin

darkwood

Evet arkadaşlar bu dergi hepimizin, tüm çizgiroman severler diledikleri gibi yazıp çizip bir katkıda bulunabilir.

E dergimizin devamlılığı, hiç şüphesiz bunu keyif alarak sahiplenmemize bağlı.

Sevgili Engin e olabildiğince yardımcı olursak ortaya çok daha güzel şeyler çıkacağına inanıyorum.

E dergi sayesinde Çizgiromanın sevilip yaygınlaştırılması için bir parçada olsa katkı sağlayan tüm arkadaşlara teşekkürler..
Darkwood Sakinleri..

V

Dergi kapağının final düzenlemesi..

"İstemem,eksik olsun.."

alan ford

Çok iyi olmuş. Emeği geçen herkese çok teşekkürler şimdiden
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir