Red Sonja'yı istiyoruz...

Başlatan kalidor, 13 Aralık, 2011, 17:15:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilke

Biraz gelişmeler oldu

Dynamite'tan 3. cildin faturalarını bekliyoruz. Onlar da gelince 3. sayıyı yayınlayıp maceranın sonunu sizlerle buluşturacağız.

hanac

Alıntı yapılan: ilke - 11 Ocak, 2012, 00:07:21
Biraz gelişmeler oldu

Dynamite'tan 3. cildin faturalarını bekliyoruz. Onlar da gelince 3. sayıyı yayınlayıp maceranın sonunu sizlerle buluşturacağız.

Teşekkürler.  :)

darkwood

İlke bilgilendirme için teşekkürler, Red Sonja ile ilgili bu güzel habere hasret kalmıştık.
Umarım kısa zamanda faturalarınız gelir ve Red Sonja nın yayını ve dolayısıyla arşivde tamamlanmış olur.
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Güzel haber :D sabırsızlıkla bekliyoruz

kalidor

Kızıl saçlı, çirkin, sorunlu, İstiklal caddesi ergeni veya ilkel çağlarda tabancalı afet.

Red Sonja yayınlansın artık

Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Bu arada tabancalı resim çizgiromandaki Red Sonja'dan çok Robert E. howard'ın "Akbabanın Gölgesinde" adlı kısa öyküsündeki Red Sonya of Rogatino olmalı. Orjinal öyküde Polonya-Rusya civarında bir yer olan Rogatino'yu basan Tatarlar Sonja'nın kızkardeşi Roxelana'yı kaçırırlar ve Osmanlı haremine satarlar.  Sonja'da öç almak için peşinden gider.  Bu arada Roxelana  bildiğiniz Hürrem Sultan oluyor:) Mohaç ve 1. Viyana Kuşatması sıralarında geçen Kanuni'den Pargalı İbrahim'e kadar tarihi karakterleri içeren bu öykü 1930'larda Teksas'ın bir kasabasında bir adamın tarihle hayalgücünü nasıl birleştirebileceğini göstermektedir. Howard bu öyküleri ucuz "pulp" dergilere 3-5 dolara satarken şimdi bu tür kurmaca tarihi romanlar yok satıyor. Roy Thomas bu öyküyü ve Red Sonya'yı Hiborya Çağı'na adapte edip, Sonja'ya tabanca yerine kılıç verip Conan'ı da işin içine katmıştır. Orjinal hikayede Conan tabiki yoktur.
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Alıntı yapılan: kalidor - 27 Ocak, 2012, 11:38:28

Red Sonja nın yayını biz beklerken Red Sonja strese girip obez olmuş,  bu haliyle artık beklemeye gerek kalmadı.  ???
Darkwood Sakinleri..

ilke

hennessy

İlke çalışıyor ya :) öbür yayınlar hakkında da biraz bizi bilgilendir kardeşim yüzünü gören bu arada cennete gidiyormuş.Benim resimler nerde :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kalidor

Bravo İlke Hocam, teşekkürler...
Crom! Ölüleri Say...

ilke

Çalışıyorum cidden de. Şirkette de işler acayip yoğunlaştı. Çizgi roman tarafını biraz hafifletmek için ona da abandım. Durum şu şekilde:

Renkler baskıda. bu hafta sonuna doğru çıkarlar sanırım.
Conan 5 dizgide.
Red Sonja çeviri hazır. dizgi bekler.
Berlin 2 çeviri hazır, dijital bekler.
Örümcek 4 çeviri aşamasında.
Yürüyen 8 dizgide.
Conan renkli 2 ödemeler dijitaller her şey tamam. Çeviri bekler
Bone 3 ödemeler dijitaller her şey tamam. Çeviri bekler.
Yürüyen Ölüler 1 2. baskı çıktı.
Conan 2 2. baskı çıktı.

X-Men Omnibus için bir şekil yapıyorum. Yakında kavuşacaz sanırım. (Murat Abi 100 numara senindir)
Renkler'e ve 4 X-Men cildine kutu yapmayı düşünüyorum red kit'lerdeki gibi (ne dersiniz?)

tabii ki bunların hepsi benim kafamdaki durumlar. siz de artık bir çizgi romanın çıkmasındaki 100 bin farklı değişkeni öğrenmişsinizdir. Aksilikler olmadığı sürece budur :)

hanac

İlke bu ayrıntılı bilgilendirme için çok teşekkürler.

Lone Wolf and Cub için bir yayın planı belli oldu mu ?

ilke

Abi Lone Wolf işine akıl sır erdiremiyorum. Ağustos'tan beri anlaşma bekliyorum. Japonya'yı arıyorum hemen yolluyoruz diyolar. mail atıyorum hemen geliyo diyip özür diliyolar. Ama aylardan gelen giden hiçbir şey yok. cidden ne yapacağımı bilemez haldeyim.

hanac

Bekleriz İlkeciğim.

Fazla açgözlü olmaya gerek yok.

Yukarıda saydıklarınla bir süre idare ederiz.  :)

yalcinerol345

Lone Wolf and Cub.Bunun önemli bir manga olduğunu ve yayınlanmasının zor olduğunu bir yerlerde okumuştum.Bu büyük bir haber ve ayrı bir başlığı da hakediyor.