Kit Taylor'u daha önce okumamış ama şimdi okuyan arkadaşların izlenimi nedir?

Başlatan barisvolkan, 29 Aralık, 2011, 11:36:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aa

İlk sayıda çizimler ve senaryolar oldukça zayıf. Ayrıca tercüme de çok hoşuma gitmedi. Ancak almaya devam edeceğim. Bilen arkadaşlar gelecek sayılarda iyileşme olacağını söylüyorlar.
Esse Gesse Hayranı...

konyakficilari

ben Hoz'un ilk sayısını okudum, yoğun essegesse kokusu aldım; beğenmedim diyemem lakin burada da denildiği gibi küçük kardeşlerimize aşılamak adına hediye alınabilir..

rumar80

Asilhan sabretmek lazım. Gerçekten ben de ilk sayılarını daha önce okumamıştım bu nedenle bende de hoş bir tat bırakmadı. Ama ileride daha fantastik maceralari daha Bonelli tarzı karşımıza çıkacak.
   Ne zaman? Onu da bilen bir doat cevaplasın.

hanac

Caretta abimiz en iyisini bilir.

100'üncü sayılardan sonra demişti ama fasikülleri kast ediyordu.

Cilt olarak 8. veya 9. cilt den itibaren fantastik maceralar gelir herhalde.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 18 Mayıs, 2012, 11:08:18
Caretta abimiz en iyisini bilir.

100'üncü sayılardan sonra demişti ama fasikülleri kast ediyordu.

Cilt olarak 8. veya 9. cilt den itibaren fantastik maceralar gelir herhalde.
Ben o sayılardan sonra almaya başlıyacağım.o ilk sayılar sadece western... 8) ::) ;)

caretta

Arkadaşlar bu konuda çok bilgili değilim.Hoz'un yayıladığı 3.ciltteki macera'La casa del mistero'Büyülü Ev'adlı son
macera orijinal 8 sayı.Her Hoz cildi 2.5 orijinal maceraya tekabül ediyor.100 orijinal'e ulaşmak için 40 Hoz cildi
çıkması lazım.Onun için Hoz hızlansın ve Kit Taylor'u aylık periyotta yayınlasın diyoruz.Hoz'a arşiv konusunda
yardımcı olan hacıbabs-Tayfun Alemdağ forum üyesi.Bu konuda bizlere yardımcı olabilir.Benim arşivim Ceylan
Yayınları'nın 1980'lerde yayınladığı 91 adet Kit Taylor ile sınırlı.Orijinal sayı listem de 100.sayıya kadar.250.sayıya
kadar olan maceralar internette var mı bilmiyorum.