Batman The Animated Series

Başlatan hennessy, 01 Ocak, 2012, 14:07:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

http://www.imdb.com/title/tt0103359/

Birkaç bölümünü izlemiştim televizyonda yakaladıkça ama toplu halde ilk defa izleyeceğim 1.sezona başladım ilk iki bölüm güzeldi.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Gambit

Batman TAS gelmis gecmis en basarili anime serilerden kesinlikle. Benim arsivde de vardir kendileri ve 20 sene sonra bile oturulup izlenecek kalitede hikayeler var denilebilir

hennessy

ilk sezonu bitirmek üzereyim az kaldı hakketten Two Face'den sonraki tüm hikayeler çok iyi gidiyor Batman seven herkezin izlemesini tavsiye ederim
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

emre ozdamarlar

Muhtesemdir bu seri, halen arada bir acar bi kac bölum izlerim.

Nightrain

2013'te yeni animated serisi geliyor. :)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Al Simmons_Spawn

Hayatımda izlediğim sadece en iyi çizgi film değil aynı zamanda en iyi Batman uyarlaması diyebilirim. Hala daha aklıma gelen o kadar çok efsane bölümü var ki: Heart of Ice, Robin's Reckoning, Two Face, Joker's Favor, Beware the Gray Ghost ve daha nicesi... Her biri kısa birer film tadında diyebilirim. Özellikle 1993 yılında yayınlanan Mask of Phantasm filmi serinin doruk noktasıydı ve hala daha benim en sevdiğim Batman filmidir.

Biliyorum belki dikkat çekmek için fazlaca övdüm ama gerçekten bu çizgi filmin yeri bende ayrıdır. :)

rumar80

Doya doya büyük bir keyifle defalarca izlediğim bir seridir.

emre ozdamarlar

Serinin yapimcilari, DC editorleri, pek cok yazar ve karakterleri seslendiren oyuncular ile röportajlardan olusan 54 dk.lik bir belgesel.

http://youtu.be/tJgNUWgx__A

Chuck

ilk sezonun yarısındayım ben de gerçekten harika bölümleri var seslendirmeleri müthiş ve batman in dedektiflik yönünü çok iyi yansıtmışlar diyebilirim :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Chuck

Dün The Laughing Fish bölümünü izledimde bölümdeki olaylar bana baya bir Gülen Adam ı hatırlattı. Acaba Ed Brubaker burdan mı esinlendi yada bu animasyon serisinden daha önce böyle bir hikaye mi vardı soruları aklımdan geçmedi değil :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

pikofarad

Bu seriyi Türkçe altyazılı veya dublajlı olarak dvd şeklinde alabiliyor muyuz? Böyle bir ürün var mı?

esmile

Selamlar,

Bu diziyi kaç zamandır cok arıyorum. Acaba buradaki arkadaşlar,dizinin paylaşımı konusunda yardımcı olabilirler mi?

rumar80

Apple Store'da idizifilm diye bir uygulama vardı.  ı bir defalik 3.50TL ödeyerek bahsettiğin seri ve daha niyetini izleyebilirsiniz

esmile

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Peki Mobile uygulama dışında bulabilir miyiz?

Nemo

1- On Leather Wings

Gotham..Sehrin semalarinda yarasa adam gorulmustur. Olayi arastirmasi icin mufettis Harvey Bullock gorevlendirilir. Bruce Wayne, nam-i diger Batman de, bu gizemli yaratigin pesine duser. Ipuclari, onu bilim adami Kirk Langstrom's goturur. Yaptigi arastirmalar sonucu, Man-Bat'e donusen Langstrom'u eski haline getirmeyi basarir.

Özel Alfa Ajanı