Fırsat Reyonu...

Başlatan pizagor, 02 Ocak, 2012, 17:02:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Bu başlıkta ara ara çizgiromanlarda yapılan güzel indirimleri birbirimizle paylaşalım diyorum...

Bahsettiğim öyle %20-25'lik indirimler değil, bunların ötesindekiler :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Evrenin Çizgi Tarihi D&R'ın internet sitesinde 5,49 TL...

pearl jam

İnternetten alamam diyenlere D&R larda da 6.99 TL :)

Not : Etiket fiyatı 40-TL 'ydi bu kitabın

pizagor

Yakın zamana kadar Manara'nın Parantez'dan çıkan Guiseppe Bergman albümleri Kadıköy Penguen Kitabevi'nde 2 TL'den satılıyordu.

alan ford

Manara'nın Guissipe serisi  ve İnkılap yayınevinden çıkan Blueberry'ler ideefixe'de (ve muhtemelen diğer kitap sitelerinde) 2-2.50 TL  arası  fiyatlarda.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Evrenin Çizgi Tarihi'ni bugün D&R dan 6.90 TL ye aldım.

Bu başlık çok faydalı olabilir, fırsatları duyurmayı unutmayın.  :)

HacıGeraltEmmi

www.ilknokta.com da 16 ocak-15 şubat arası (%25 / %50 arası) indirim var. Çok fazla olmasa da faydalı olabilecek seçenekler mevcut. Kredi kartı internetten alışveriş yapmak istemeyenler için kapıda ödeme seçeneği de var. Ben daha önce birkaç kez alışveriş yapmıştım, paketleri güzel, kitaplar tertemiz ve güvenli bir şekilde ulaşmıştı elime.

hanac

Buffy the Vampir Slayer 4'lü paketlerde D&R larda 25 TL ye.

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 17 Ocak, 2012, 09:27:27

Sanıyorum bu D&R'a özgü bir indirim değil... Bu paketler bir süredir satılmakta...

mgsar

Alıntı yapılan: pizagor - 17 Ocak, 2012, 14:39:31
Alıntı yapılan: hanac - 17 Ocak, 2012, 09:27:27

Sanıyorum bu D&R'a özgü bir indirim değil... Bu paketler bir süredir satılmakta...
Hatta idefix'te şu anda sona erdi ama bu fiyat üzerinden %30 indirimle 17,5 TL ye satıldı.

hennessy

arkadaşlar demin İlyas'ın orda idim bayağı ikinci el kitap gelmiş.Tex dev albümlerden biraz topladım haberiniz olsun arkadaşlar
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ercoktay

Kafama takılan birşey var arkadaşlar.

Bir yayınevi kendi sitesinden satış yapıyorsa genellikle en ucuz orada bulmamız gerekmiyor mu mantık olarak? Mesela gereklişeylerin kendi sitesinden kitapları daha ucuza almamız gerekmiyor mu? Ya da Hozdan? Ya da 1001 romanın?

Ama nerde. Mesela gereklişeylerin Weapon X'ini alayım diyorsunuz. Kendi sitesinde indirimli 20 TL. DnR internet sitesinde 18.49. Aynı durum Hozda da, 1001 romanda da var.

DnR'ın internet sitesi muhteşem arkadaşlar. Rahat %25 indirim var bütün ürünlerde. Fiyatlar bayağı bir rahatlıyor. Tek sorun güncellenmesi bazen zaman alabiliyor. Oğlak ve 1001 romanınkiler hariç bayağı güncel gidiliyor. Lal'de %25, Demirbaşta %27, Spirou'da %25, Hoz'da %25, Death Note'da %26, NTV yayınlarında %27, Ken Parker %25, Gereklişerlerde %27, Oğlak %26, Marmara %25, 1001 %27, Yapı Kredi %25

Kartlara taksit yapılıyor. 50 Tl üzeri alışverişte kargo beleş. Yeniden eskiye göre sıralarsanız son çıkanları görürsünüz. Fiyatlar Sahaflarla kafa kafaya. Bilginize.

http://www.dr.com.tr/Kitap/Hobi/Cizgi-Roman/grupno=00053/5,1

İdefix'i ise artık sadece yıl sonundaki sanal kitap fuarında kullanıyorum. Onlarda popüler olunca bütün indirimleri yüzde%15'e çektiler.

Oğlak için zaten direk robinson'un internet sitesini kullanın. Orada Yüzde %30 indirim var Oğlaklarda.

http://www.rob389.com/default.asp?PG=VITMTR

hanac

Yayınevleri satış sitelerini bir türlü yoluna koyamadılar.

Birçok kişi Altan ve İlyas'dan kargo ile almaya devam ediyor.

kalidor

Oğlak için www.ilknokta.com sitesine de bakılabilir.
Crom! Ölüleri Say...

drfuhrer

birçok kişi içinde ben de varım ;D