JUSTICE LEAGUE New

Başlatan hennessy, 08 Ocak, 2012, 10:42:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Ya abiler, ne kadar güzel seriler var. Bizim bunları Türkçe olarak okuyamamız ne kadar üzücü. Bunları okuyabilmek için Demirbaştan başka ümidimiz yok herhalde.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Gambit

Alıntı yapılan: s.b - 06 Ağustos, 2012, 12:09:23
Ya abiler, ne kadar güzel seriler var. Bizim bunları Türkçe olarak okuyamamız ne kadar üzücü. Bunları okuyabilmek için Demirbaştan başka ümidimiz yok herhalde.

Evet Sami abi haklisin, demirbas da olmasa bunlari yayinlayacak baska yayinevi yok Turkiye de

Allah dan demirbas var da az da olsa bir umudumuz var bunlari Turkiye de Turkce okumak icin

s.b

Alıntı yapılan: Gambit - 06 Ağustos, 2012, 13:22:24

Allah dan demirbas var da az da olsa bir umudumuz var bunlari Turkiye de Turkce okumak icin

Bunu inanarak yazdınız değil mi süleyman abi?
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Gambit

Alıntı yapılan: s.b - 06 Ağustos, 2012, 13:25:02
Bunu inanarak yazdınız değil mi süleyman abi?

Tum kalbimle inanarak hem

rumar80

Yeni 52 özellikle bizim ülkemiz için büyük bir şans. JLA, JLI, Batman ve benzer kitaplara sıfırdan başlamak için oldukça iyi bir fırsat. Ama DC ile anlaşmak zor olunca....

dorukgs

Alıntı yapılan: rumar80 - 06 Ağustos, 2012, 14:18:25
   Yeni 52 özellikle bizim ülkemiz için büyük bir şans. JLA, JLI, Batman ve benzer kitaplara sıfırdan başlamak için oldukça iyi bir fırsat. Ama DC ile anlaşmak zor olunca....
Keşke Türkçe okuyabilsek The New 52 yi :(

hennessy

Alıntı yapılan: Gambit - 06 Ağustos, 2012, 08:20:16
Murat bu ozet yazilarini sen bir yerden kopyaliyorsun ve kendin yazmiyorsun degil mi dostum ? 

Kopyalanan yeri merak ettim bir söylermisim Gambit?

Not:Hikayeleri internetten okuyorum ama merak eidyorsan söyleyim İlyas'a orjinallerinide sipariş verdim gelyior hard cover olarak böylece sadece internetten okuyup arşivimizde saklamamazlık yapmıyorum.Bunlar benim okuyup özetlerimdir hatam var ise affola...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Gambit

Alıntı yapılan: hennessy - 06 Ağustos, 2012, 16:17:03
Kopyalanan yeri merak ettim bir söylermisim Gambit?

Not:Hikayeleri internetten okuyorum ama merak eidyorsan söyleyim İlyas'a orjinallerinide sipariş verdim gelyior hard cover olarak böylece sadece internetten okuyup arşivimizde saklamamazlık yapmıyorum.Bunlar benim okuyup özetlerimdir hatam var ise affola...

kopyalanan yer var diye dusundum zira senin anlatimina benzetememistim ama bu tamamen benim varsayimimla ilgili. 

Basili orjinallerini almak zorunda degilsin bu arada dostum, ben bayramdan sonra yeni ipad e geciyorum ve cogu cizgi romani dijital olarak takip etmeye baslayacagim.   Evde yer kalmadigi ve tasinma sirasinda cok fazla angarya oldugu icin bu yola gectim.  hatta elimdekileri de satisa koyacagim.

sana nacizane tavsiyem, okudugun macera olaganustu arsivlik degilse, okudugunu bir daha satin alma, zaman geliyor, artik evde kibrit copu koyacak yer kalmiyor zira. Hacim onemli ve iyi kullanilmali

hennessy

-kopyalanan yer var diye dusundum zira senin anlatimina benzetememistim ama bu tamamen benim varsayimimla ilgili.

Gambit ben zaten alıntı yaptımmı altında yada üstünde ilgili kişinin adını yazıyorum ondan sıkıntın olmasın.Ayrıca 7000 tane kitabım olsa bende düşünürüm ondan şimdilik alıp saklayacağım bir kaçını.

hennessy

JUSTICE LEAGUE New 52-7

Baltimore,Maryland

Canavarlar insanlara saldırmakta insanlarda bağırarak kaçmaktadır.Askerler canavarlara ateş edip öldürmekte bir yandanda insanları tahliye etmektedir. Albay Trevor'a adalet birliğinin nerde olduğu sorulur oda bilmediğini söyler ve adalet birliği o anda yardıma gelmiştir.İnsanlar adalet birliğini görünce kurtulacakları için sevinmektedir.Yaratıklar kaçmaya başlamıştır.Cyborg konuşmaya başlar.Dr.Samuel adınada harp uzmanı bir biyalog spor virüsünün korunması için S.İ.B.A.U.T.tesisine götürürken içeriye izinsiz kimliği belirsiz bir saldırganla karşılaşır der.Saldırgan siyah odaya kaçak bir şekilde girip Ra'nın küresi adında bir nesneyi çalmış der.İnsan üstü kuvvetin yanısıra spor tohum denen telepatiyle yönetilen akılsız ve etobur canlılar yaratma yeteneğide var der.Batman bu canavarların çoğalmadan halledilmesi için herkeze bir görev vermek ister ama yeşil fener karşı çıkar ve havaya uçarak bu işi adalet birliği halleder der.Flash üzgünün dostum der ve ordan uzaklaşır.Geri kalanlarada Batman gidin der.Yeşil fener ve Flash spor'un eski eişini tutsak tuttuğu yere gelirler.Canavarlar uzak durun diye bağırarak flash ve yeşil fenere saldırırlar.Bu mesele sizi ilgilendirmez der spor karım ile benim aramdaki mesele der.Yeşil fener ona karşı çıkar o senin eski eşin der.Beni kolay kolay yenemezsiniz der spor.Superman eninde sonunda seni yeneceğiz der.

Bir saat sonra

Toplantı odasında Albay basın ile konuşur ve adalet birliğine teşekkür eder.Gazeteciler albayı sıkıştırır sizin ve devletin yapamadıklarını adalet birliğinin başardığını söylerler ve onu tiye alırlar.Albay sinirlenerek toplantıyı terk eder.Albay kurulun karşısına çıkar ve Wonder Woman ile olan ilişkisi sorgulanır.Adalet birliğinin merkezine gitmek için milletvekilleri birirnin görevlendirilmesi gerektiğini söyler orada neler yapıldığını merak etmektedirler.Albay buna karşı çıkar onlarının güvenilir kişiler olduğunu söyler ve milletvekilleri albayı kızdırır ve albay oradan ayrılır.

Albay bilgisayarında chat programını açar ve Wonder Woman ile konuşmaya başlar.Milletvekillerinin kuleye birilerini göndermek istediğinden bahseder ama o an yeşil fener ve batman tartışmaktadırlar.Flash araya girer ama yeşil fener sen bu işe karışma diye bağırır.Sonra albay ile Wonder Woman'ın konuşmasına karışır.Sonunda Wonder Woman albaya bizleri neden meclise karşı savunduğunu sorar.Albay da onlara güvendiğini söyler.Ayrıca birinin sizin kıçınızı kollaması gerektiğinden bahseder.Wonder Woman o zaman iyi geceler der.Konuşma bitince içeri albayın sekreteri girer.Wonder Woman ile arasının nasıl olduğunu sorar.Albayda ona aşığım der.Sekreteri neden söylemiyorsunuz der.Albayda üzülerek sorunda o ya der söyledim der ve konuşma biter.

rumar80

Gambit

biraz erken olmus bu ama dogru yol budur. Louis e asik olmasi iyi guzel de davul dengi dengine demisler  :P

rumar80

Justice League iyi gidince Geoff Johns'un yazacağı David Finch'in çizeceği yeni seri Justice League of America başlıyor:

Soldan sağa:
Vibe-Catwoman-Steve Trevor-Green Lantern (ilk arap lantern)-Martian manhunter-Liberty Belle-Katana-Hawkman-Green arrow

Sağlam ve sert bir ekip gibi duruyor ama...

ümitkr

Liberty Bell değil JSA'nın Stargirl'ü o :)

rumar80