Conan'ın Kadınları

Başlatan kalidor, 30 Ocak, 2012, 12:13:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Bir çok aseksüel ve kronik sevgili/tek eşli veya iyi aile babası super herolara göre Conan yaşadığı çağ gereğince de çok eşliliği benimsemiştir ve her macerada en az 1 kadınla  beraber görülmektedir.  Aynı anda 2-3 kadınla beraber olduğu da görülen barbarın içkiden sonraki en büyük zaafı kadınlardır.  Conan'ın 70 yaşlarına kadar olan yaşam öyküsü bilindiği ve bu az çok bir çizgi halinde ilerlediğinden hayatına giren önemli kadınları hepimiz görmüşüzdür.

Conan'ın unutamadığı ebedi aşkı Dişi Korsan Belit, teke tek dövüşte yenilmeden hiçbir erkeğin olmayacağına ant içen Kılıçlı dişi şeytan Red Sonja, Conan'ın ilk dönem maceralarında ekürisi sarışın hırsız Valeria, Conan'ı zindandan kurtarıp tekrar tahta geçmesine yardım eden ve Conan'a 4 çocuk verip yine bir doğum sırasında ölen vefakar eşi köle kız Zenobia ve çıkarcı ama sevimli kıvırcık Jenna. Güzellikte birbirleriyle yarışan bu kadınlardan en önemlisi hangisidir?

Crom! Ölüleri Say...

s.b

Belit'te önemlidir mutlaka ama Zenobia başkadır.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Alıntı yapılan: s.b - 30 Ocak, 2012, 12:38:19
Belit'te önemlidir mutlaka ama Zenobia başkadır.

Aynen abi. Hayat arkadaşı, çocuklarının anası vs...

hanac

Valeria

Neden diye soracak olursanız, yukarıdaki resimler içinde en güzeli o.  :)

pearl jam

kalidor

Alıntı yapılan: hanac - 30 Ocak, 2012, 13:03:08
Valeria

Neden diye soracak olursanız, yukarıdaki resimler içinde en güzeli o.  :)

Valeria ilk Conan filminde de Sandahl Bergman tarafından canlandırılmıştı. Valeria'lı ilk dönem Conan öykülerinden "Red Nails- Kızıl Tırnaklar/Pençeler" muhteşem bir maceradır.

Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Belit dedim tabiki, ama Jenna'ya kimsenin oy vermediğini görünce değiştiresim geldi valla.

V

Isparana?  vardı,çabuk harcandı ama en güzeli oydu bence.
"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

Red Sonja... Elde edemediği tek kadın olduğu için...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Alıntı yapılan: pizagor - 30 Ocak, 2012, 15:10:32
Red Sonja... Elde edemediği tek kadın olduğu için...

Aslında Conan, Sonja'yı bir kez elde etme fırsatını yakalamıştı ama son anda reddetti. Bu konu ve görselleri ve ayrıntılı bilgi için bkz:

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3772.30.html
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Doğru da ben sonuca bakıyorum şu anda :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Gambit

Belit dedim

her ne kadar zenobia ile evlendiyse de, Conan in ilk askidir ve maceralari olaganustudur. Ask larinin cok yogun olmasi, ve hatta Belit in olumden Conan i kurtarmak icin kisa sure geri gelmesi efsanevidir

mgsar

Belit mi Zenobia mı derken..Zenobia diyorum.

gamlıbaykuş

Her zaman Belit diyorum. Conan ve Belit'in öyküsü beni her zaman hüzünlendirmiştir...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

darkwood

Conan ile birlikte müthiş maceraları ile ve hüzünlü sonuçlanan aşkı ile tabili Belit.
Darkwood Sakinleri..