Avengers vs. X-Men

Başlatan pizagor, 31 Ocak, 2012, 09:52:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

4.maddeyi okuyunca şok oldum! Biri açıklayabilir mi, neden öyle olduğunu?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Açıklıyorum:

Marvel'ın son dev maceralarından Fear Itself'te Sin tarafından uyandırılan Asgard'ın korku tanrısı (kendisi Odin'in kardeşidir) dünyaya yedi çekiç yollar. Bunları alacak olanlar onun köleleri olacak ve dünyada yıkım ve kargaşa yaratacaklardır. Çekiçleri Hulk, Grey Gargoyle, Absorbing Man, Titania, Attuma, Thing ve Juggernaut alır. Juggernaut San Fransisco'ya doğru ilerlemeye başlar. Artık San Fransisco'da yaşayan X-men onun gelmesini önlemeye çalışsa da başarılı olamaz. Colossus, Kitty Pryde ve Illyanna Rasputin Juggernaut'a gücünü veren Cytorrak ile mücadeleye(!) gitmek için onun boyutuna geçerler. Ancak gerçek plan bu değildir. Amaç Cytorrak'ı ikna edip Juggernaut gücünü başkasına devretmesini sağlamak ve Cain MArko'yu güçsüz bırakıp durdurmaktır. Cytorrak kabul eder. Bilin bakalım kim Juggernaut olur?  ;)

Açıkladım.

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 26 Nisan, 2012, 15:46:31
Çekiçleri Hulk, Grey Gargoyle, Absorbing Man, Titania, Attuma, Thing ve Juggernaut alır.

Çekiç Hulk'un eline geçtiyse bittik biz.

Bak şimdi merak ettim ne olacağını.

hanac

Böyle birşey oluyormuş.

pizagor

Ben diğer altısını da merak ettim :)

Attuma...

Titania...

Juggernaut...

Absorbing Man...

Thing...

Grey Gargoyle...

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nightrain

"Vay anam vay, neler dönmüş serhat" demek istiyorum. Teşekkürler rumar80.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

HacıGeraltEmmi

rumar80

Hasan'ın yüklediği resimde Hulk'un ayaklarının dibindeki eleman Dracula'dır.
  Grey Gargoyle tüm Paris'i taşa çevirmiştir.  Seri sonunda Odin'in yardımı ile Iron Man insanları normale döndürmüştür.

Carnage

Thing'in hali ne öyle? Diablo 2'de gördüğüm bir yaratığa benzemiş. Yüzü aklımda ama ismini çıkaramıyorum.

pizagor

8. round! Yılların ezik Cyclops'ı bir şeye benzemiş sonunda...

tommikser

Birşey soracağım comics aleminin fatihleri.Bu sayılar bir noktadan sonra bizde yayın periyoduna girmek zorunda mı?Yoksa olmasa da olur mu?

pizagor

Marvel Now ile Marvel evreni hallaç pamuğu gibi atılırken bizim de bunları okumamız gerekiyor elbette. Ama bu konuda biraz ağırdan aldığımız için bunları düşünmek için daha çok var :)

dorukgs

Marvel Now a hiç olumlu bakmıyorum.Hem nasıl oluyorda AvX den sonra 3 Avengers ve 3 X-men aynı takımda olabiliyor??

rumar80

Amaçlar farklı olsa da dostluklar baki.  ;)

dorukgs

SPOİLER

AvX nin sonlarına yaklaşılıyor ve bir tek geriye scott kaldı phoenix force u olan.Ayrıca AvX nin 11.  issue suna bir göz atarsanız eminim şok olacaksınız...

http://x.annihil.us/u/prod/marvel/i/mg/1/c0/50501250cb10c/detail.jpg