Hızır Bey Voyvoda'nın Peşinde

Başlatan s.b, 05 Şubat, 2012, 16:24:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

İstenen eski sayı Voyvoda'nın Peşinde yeniden Büyülü Rüzgar'da satışta. 2005 Aralık ayında yayınlanmış bu maceraya sahip olmak isteyenler acele etsin.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Tarkan Kurt

Bu iyi bir haber, inşallah uzun periyodlarla olsa da Hızır Bey yayınlanmaya devam eder.

konnektör

Hızır beyin yeni bölümlerini dört gözle bekliyorum. Ayrıca tüm çr. sevenleri komadaki Türk çizgi romanını biraz olsun canlandırmak için Türk çizgi romanlarından satın almalarının gerekliliğini hatırlatıyorum.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

aa

Aynen katılıyorum Üstelik Talat Gürelinin çizimleri gerçekten çok iyi.
Esse Gesse Hayranı...

Gambit

Alıntı yapılan: aa - 05 Şubat, 2012, 19:12:04
Aynen katılıyorum Üstelik Talat Gürelinin çizimleri gerçekten çok iyi.

ben de aynen katiliyorum destek olma konusuna

dediginiz gibi Talat Gureli nin cizimleri, internet, egitim, teknik ogrenme...gibi konular olmadigi yillarda olmasina ragmen olaganustu basarili bence. Bazi sayfalarda ayni ozeni gostermemis olsa da ozen gosterdigi cizimlerine bakmaya doyum olmuyor. Voyvoda'nin Pesinde adli maceranin kapagina bakmak anlatmak istedigimden fazlasini kanitliyor zaten.

Lutfen alalim arkadaslar, destek olalim Turk cizerlerimize, yayinevlerine

tommikser

Benim kayınpeder zevkle okuyor.Almamı ve yeni sayının çıkmasını sabırsızlıkla bekliyor.Okumasanızda hediye için orta yaşlılara alabilirsiniz arkadaşlar.Fiyatlarıda şimdiki piyasa fiyatlarına göre sudan ucuz.Alın eski kuşağa hediye edin sevindirin.Ben öyle yapıyorum. ;)

s.b

Bu kadar güzel çizimi olan bir çizgiromanın yeni sayılarını görmeyi istiyoruz.

Hızır Bey serisini tamamlamak çok mu zor?
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN