Larry Yuma

Başlatan BlackBishop, 07 Şubat, 2012, 18:53:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mister NO

Larry Yuma 150 den fazla maceraya sahip, maceralar 8-12 sayfa civarında olduğu için ( az sayıda uzun macerası olsa da)aslında kolay bir şekilde tamamlanabilir.

Yeter ki düzenli olarak yayınlanabilsin.

Mister NO

yunusmeyra

denendi ama devamı gelmedi..milliyet çocukta tanımıştım..klasik tatlar taşıyor..belki bir daha denenir..
gönül çocukluğumuzun ve çizgi roman aleminin bu tarz önemli seri ve albümlerinin hepsinin yeniden yayınını istiyor ama.....  :'(
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

connyapku

Yeniden yayinlanip tamamlanmasini istedigim bir seri. Umarim bir yayinevi el atar.

yalcinerol345

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 06 Aralık, 2014, 00:59:32
denendi ama devamı gelmedi..milliyet çocukta tanımıştım..klasik tatlar taşıyor..belki bir daha denenir..
gönül çocukluğumuzun ve çizgi roman aleminin bu tarz önemli seri ve albümlerinin hepsinin yeniden yayınını istiyor ama.....  :'(
Başarısız bir denemeydi.Baskı çok kötüydü.İyi bir baskı ile bence farklı olur.Sonuçta Yazar Nizzi.Teks hayranları alacaktır.

labirent

Güzel bir seri idi, kaçırmadan alırız.

caretta

Bir hevesle başlayıp yarıda kalan westernler (Bluberry,Jim Cutlass,Pekos Bill,Tom Braks,Durango,Tim,Kinova,Kit Taylor)varken Larry Yuma'dan hiç
ümidim yok doğrusu.Okuyucularını düzensiz yayın periyodu ile sinir eden Ken Parker,West örnekleri de ortada.

s.b

Larry Yuma'yı daha önceleri yayınlamış olan İlhan Bey belki tekrar yayınlamaya başlayabilir.  O zamanlar Yılmaz Yayıncılıktı şimdi Presstij oldu.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN