Ucuz Fantastik Four ve Spider-Man Essentialları ve daha neler

Başlatan ümitkr, 15 Şubat, 2012, 10:22:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Hoşgeldiniz İlker Bey,

Hemen Nathan Never Cilt 1 i okumaya başlayacağım.

V

Hoş geldiniz..

Ben seri halinde sorayım:

1)Thorgal'ın Remzi'nin yayınladığı 5 albümü ve yayınlanmayan 6. albümü
   kendi edisyonunuzda basacak mısınız?

2)Thorgal'ın ardından Jolan'ın albümleri gelecek mi?

3)Solomon Kane'nin Dark Horse maceralarını düşünüyor musunuz?

4)Tolga sonuna kadar devam edecek mi?

5)Hali hazırda veya aklınızda yeni yayın-proje var mı?
"İstemem,eksik olsun.."

ozer

Kull ;Evet  telifimde en son nisan 12 de basma şartı var.
Bizim dışımızda kaynaklanan bazı nedenlerden ötürü çok aksattım. Ama sıkı bir çalışmayla yetiştireceğimi düşünüyorum...
Niyetimiz Tolga'yı sonuna kadar çıkarmak. Satışı malesef çok düşük. İnanmayabilirsiniz 300 adet civarı malesef dağıtımı beceremiyorum...
Baskı adetini düşürüp devam etmeyi düşünüyorum...
Thorgal ilk 6 için hala karar veremedim. Ticari olarak pek mümkün gözükmüyor. Ama basmayı istiyorum.
Solomon Kane için şu an planlımda yok telifini istediğim başka ürünler var..
Kull'u bitirirsem 2. cildi yayınlandı onu sıraya alabilirim...

hanac

Keşke yeni bir frankofon ile devam etseniz.

Yeni Frankofon telifi görüşmeleriniz var mı ?

ozer

Şu an için yok. İstediğim sevdiğim 1-2 çizgi roman var ama bu piyasada malesef ...

ümitkr

Haydi hayırlı olsun :O)

Güzel oldu, yakıştı bence Özer sahaf'a bu başlık. Bu arada hala dükkanı ziyaret etmemiş olanlar varsa neler kaçırdıklarını bu gidişte eminim göreceklerdir:

Bugünlerde "sahaf" adıyla anılan kiatbevlerinin çoğunun yeni kitap satmak zorunda kaldığı bilinen bir gerçek. Kitabın yanı sıra çizgi roman satan ve o alanda ihtisaslaşmış olan sahaflar da yeni çizgi romanların yeni sayılarını satarak sahaflıktan çıkıyorlar.

ÖZER SAHAF ise İlker Özer idaresinde sahafiye olma iddiasını sürdürüyor. Yerli, yabancı, albüm, cilt, antikalıklar, mizah, comics, fumetti, manga, frankofon... Özetle çizgi romanın her çeşidi Özer Sahaf'ta okurlara sunuluyor. Koleksiyonlarını tamamlamak isteyen, merak ettiklerini ucuza bulup okumak isteyen, dergi değiş tokuş yapmak isteyen herkesin yolu illa ki Özer Sahaf'a düşecektir.

Daha önceki bir tanıtımdan!

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: ozer - 16 Şubat, 2012, 23:09:02
Thorgal ilk 6 için hala karar veremedim. Ticari olarak pek mümkün gözükmüyor. Ama basmayı istiyorum.

Aslında az sayıda dahi olsa basarsanız Thorgal okurlarının gönlünde yer edersiniz.

Ayrıca Üçüncü Ahit benzeri güzel eserleri de bekliyoruz ::)

ozer

Renkli yayınlar için baskı sayısını azaltmak pek bir şey ifade etmiyor. Bilgi olması açısından; Thorgal 1000 adet telif +baskı yaklaşık 9000 tl az sayıda basınca sadece kağıt maliyeti düşüyor. (500 adet bassam yaklaşık 600, 700 tl civarı)

Tarkan Kurt

Thorgal'ın ilk altı sayısı bence de çok önemli. Düzgün bir edisyonla seriyi tamamlamış oluruz.

ozer

Remzi yayınevinin stoklarında çok miktarda olması beni düşündürüyor. Basınca sadece koleksiyon yapanlara hitap etmiş olacağım...
Neyse yüz yüze görüşmelerde daha ayrıntılı konuşuruz.
Şu an düşüncem 28,29 un devamına 30 numara Jolan'ı eklemek...(telifte sıkıntı olmazsa çünkü yazar değişiyor)

kalidor

İlker Bey Thorgal için çok teşekkür ederiz. İnşallah ilk 6 sayıyı da yayınlarsınız.
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Ben başlıkla ilgili sorayım...

Hangi essntiallar, sayılarını da öğrenebilir miyim?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Bende isterim Remzi nin bastıklarını tekrar basıp arşivde saklamayı.Belki sipariş üzerinede basılabilir maliyet kurtarırsa İlker beyi ve kar bırakırsa.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dursar

3.AHID HARD COVER MUHTESEM OLMUS.THORGAL ZATEN SEVDIGIM BIR YAYIN.NATHAN I ALDIM ILK DEFA OKUYACAGIM.
THORGAL ICIN BEN DE JOLAN OLARAK DEVAM  RICA EDIYORUM.
ILK 6 NIN DA BASILMASI HALINDE ALICI VE RICACIYIM.EN KOTU DURUMDA 6.SAYIYI AYRI OLARAK YAYINLAMANIZ SERININ BUTUNU ACISINDAN COK IYI  OLACAKTIR.
KOLAY GELSIN,CIZGI ROMAN SIZLERDEN,OKUMASI BIZDEN :)

DAMPYR

bu harika oldu ya artık tüm haberleri birinci elden alabileceğiz.bu arada ilker bey aramıza hoş geldiniz...... :D ;) :)