Renkli Zagor çıktı

Başlatan DAMPYR, 19 Şubat, 2012, 14:51:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Bence de komik. Bari renkli yapacaksan Dylan Dog Colorfest gibi yeni maceralarla yap. Off gel de İtalyanları anla

darkwood

Burada amaç renkli kitap bastık ise gerçekten bu komik olur, bu görüntülerin arkasında kitabın reklamını yapmak olduğunu düşünmek bana daha mantıklı geliyor.
Darkwood Sakinleri..

hanac

Renkli Zagor italya'da inanılmaz bir hızla çıkıyor.

2 haftada bir mi çıkıyor acaba ?

Şimdiden Süpermayk maceralarına ulaştılar bile

rumar80

Bana yeniden renklendirme gereksiz geliyor ama...

tommikser

Bana artık Zagor gereksiz geliyor ama... ;D :D ;)

DAMPYR

Belki yeni nesile Zagoru beğendirmeye çalışıyorlardır.Demekki tuttuki devam ediyorlar.... 8) ??? ::)

darkwood

Zagor'u İtalyanlarda okuyor demek ki  :), bizde ne kadar tutulur bunu kestirmek gerçekten zor.  ::)
Darkwood Sakinleri..

alan ford

Yeni nesile bu renklerle neyi beğendireceksiniz allahaşkına. Onlar da bizim gibi , sadece biraz daha kalabalık olan , koleksiyonerlere yükleniyorlar işte. Zagor benim kahramanım , hatta kızımın bile isim babası. Ama artık yeter. Biraz rahat bırakın adamı , vedalaşın artık. Çok özlerseniz yıllık albüm falan çıkartısınız adam gibi. Sevdiğim kahramanların vasat maceralara mahkum edilmesine dayanamıyorum  >:( :'( :'(
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

DAMPYR

Alıntı yapılan: alan ford - 25 Ocak, 2013, 19:01:17
  Yeni nesile bu renklerle neyi beğendireceksiniz allahaşkına. Onlar da bizim gibi , sadece biraz daha kalabalık olan , koleksiyonerlere yükleniyorlar işte. Zagor benim kahramanım , hatta kızımın bile isim babası. Ama artık yeter. Biraz rahat bırakın adamı , vedalaşın artık. Çok özlerseniz yıllık albüm falan çıkartısınız adam gibi. Sevdiğim kahramanların vasat maceralara mahkum edilmesine dayanamıyorum  >:( :'( :'(
500 küsür sayı olunca elbet bi yerde hikayeler vasatlacaktı.Zirvedeydeyken bırakmak gerekiyor bazen.. :-\ :'( >:(

Hayal Kahvem

Epeydir Zagor'la ilgili yazı yazmadığımı farkettim şimdi.... Ne fena!  :-[:-X:-\

tommikser

Yazacak güzel bir şey bulamamanızdan dolayı olabilir mi? :D

Hayal Kahvem

Binlerce kafatası aşkına Güneş!  >:(

Alıntı YapYazacak güzel bir şey bulamamanızdan dolayı olabilir mi?
demişsin ya...

Yalanım yok...   Zogor misali.... "Bunun hesabını soracağım Güneş! Yanına bırakmayacağım!" diyesim geldi.  :(

gizli not: bu cümlenin orijinali şöyledir: "Bunun hesabını soracağım Hellingen! Yanına bırakmayacağım!" dır.
Hellingen'in nasıl yanında kalmadığını bilenler bilir.  :D

tommikser

Amaaaa Vildan abla doğru değil mi?Ben en son ne zaman güzel macerasını okudum bilemedim?Hııım hala düşünüyorum.Yani böyleyken böyle...

Hayal Kahvem

Renkli Zagor öyle mi? Zagor'dan anlamayanlara buyrun en renklisinden ZAGOR!  ;D

caretta

Ben Teks'i de Zagor'u da hep siyah beyaz okudum.Eski maceraların da renkli yayınlanmasına da hiç hevesli değilim.
Macera devam etsin de varsın siyah beyaz olsun.Ben pek internetten anlamam ama Zagor'da bazı eski düşmanlar
arz-ı endam edecekler galiba."Hüzünlü Karnaval"daki Fransız asılzade,şeytan ruhlu rahip Stefan v.s.