Dylan Dog Renk Cümbüşü - HOZ

Başlatan hanac, 18 Şubat, 2012, 21:12:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

konular az sayfa olduğu için eminim büyük boy albümlerdeki gibi konularda ilginçtir.Dylan okuru olmasak da almaya değer en azından konular farklı ve renkli..... :D ;) :)

omega red

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 18 Şubat, 2012, 23:14:33
Dylan Dog gibi bir karakterin maceralarının 33 sayfada anlatılması bana yetersizmiş gibi geliyor...

dev albumlerde de kısa ama tatmin edici hikayeler vardı ama o yüzden 33 sayfa bi sorun olmaz.

DAMPYR

Alıntı yapılan: omega red - 19 Şubat, 2012, 13:02:46
Dylan Dog gibi bir karakterin maceralarının 33 sayfada anlatılması bana yetersizmiş gibi geliyor...

dev albumlerde de kısa ama tatmin edici hikayeler vardı ama o yüzden 33 sayfa bi sorun olmaz.

katılıyorum kısa hikayeler daha akıcı oluyor...... 8) ;) :)

haysat

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 19 Şubat, 2012, 14:22:40

Bende katılıyorum kısa hikayelerin gerilimi daha yüksek oluyor.
Renkli olması ise başka bir tat.
Umarım kısa zamanda yayınlanır.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

DAMPYR

Alıntı yapılan: haysat - 19 Şubat, 2012, 14:47:16
Alıntı yapılan: Kızılmaske - 19 Şubat, 2012, 14:22:40

Bende katılıyorum kısa hikayelerin gerilimi daha yüksek oluyor.
Renkli olması ise başka bir tat.
Umarım kısa zamanda yayınlanır.

Renklerin basımı umarım orjinali gibi olur.... ;) :)

essegesse

Sayın Kızılmaske

Hoz Comics'in bastığı renkli yayınların hangisinde problem vardı ki Dylan Dog'da olsun.

Ben Hoz Comics'in yerinde olsam alınırdım açıkçası:)

omega red

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 21 Şubat, 2012, 12:17:21

her ne kadar devam etmedilerse de Türkiye'de basılmış en kaliteli renkli amerikan çizgiromanlarını (spider-man, civil war, iron man vs.)  hoz yayınladı. o yüzden bu konularda güvenim sonsuz.

rumar80

Alıntı yapılan: omega red - 21 Şubat, 2012, 13:45:25
Alıntı yapılan: Kızılmaske - 21 Şubat, 2012, 12:17:21

her ne kadar devam etmedilerse de Türkiye'de basılmış en kaliteli renkli amerikan çizgiromanlarını (spider-man, civil war, iron man vs.)  hoz yayınladı. o yüzden bu konularda güvenim sonsuz.

Doğru söze ne hacet.

Tarkan Kurt

"Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz"
Hoz bu işi en iyi şekilde yaptı. Şimdi de yapar diye düşünüyorum.

DAMPYR

Alıntı yapılan: essegesse - 21 Şubat, 2012, 13:14:18
Sayın Kızılmaske

Hoz Comics'in bastığı renkli yayınların hangisinde problem vardı ki Dylan Dog'da olsun.

Ben Hoz Comics'in yerinde olsam alınırdım açıkçası:)

Alınacak birşey yok .benim dediğim orjinali gibi kaliteli kağıda basar iğşallah demek istemiştim..... 8) :D ;)

darkwood

Hoz Comics Dylan Dog renkli sayısı bugün Kadıköyde satışa çıkmış.
Kitap 3-130 arası 128 sayfa ve 32 şer sayfalık 4 hikayeden oluşuyor.
Kitaptaki hikayeler; Dylan Harikalar Diyarında, Geçmişte Yaşayan, Düş Kapanı, Renklerin Vampiri.
Hoz'un baskısı her zamanki gibi gayet iyi, kitap boyutu ise standart Dylan normal cilt serisi ile aynı boyda, etiket fiyatı da uygun 20 tl. iskontolu Kadıköyden biraz daha uygun satın alınabilir.
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Maceralar 32 sayfa ise biraz yavan kalabilir. Artık renklerine bakıp bu Dylan'ı farklı değerlendiririz. Kırkta yılda bir böyle renkli çıkıyor sonuçta
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Ben renk cümbüşünün bir sayısını okudum öykü ve çizimler enfesti.Bence beğenilme oranı düşünüldüğünden yüksek olacak.

altay1944

Orginal italyancasını okumuştum.Eğer o renkler basılmışsa olağanüstüdür.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

HacıGeraltEmmi

Bazen kısa hikayeler uzunlardan daha doyurucu olabiliyor. Normal serisi beni pek sarmıyor, takip te etmiyorum zaten. Ama bu renkli seriden kısa bir macerasını okumuş ve çok beğenmiştim, yarın kadıköye gidince alıp durum değerlendirmesi yapacağım. Kimbilir belki renkli seri sayesinde normal seri de bir şans elde edebilir tarafımdan.