Dylan Dog Renk Cümbüşü - HOZ

Başlatan hanac, 18 Şubat, 2012, 21:12:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Bende Dylan Dog çok az okumama karşın, renkli ve kısa  maceraları olan bu kitabın ilk 2 macerasını okudum ve beğendim.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Uzun süre direnmeme rağmen maxi 2 sonrası seriyi parça parça almaya başladım. İtkilenmek buna deniyor.  ;)

barisvolkan

Sevindim.Hoz yakışanı yaptı.Kısa maceralar.33sahifex4 macera toplam 132 sahifelik renkli Dylan Dog'larada yer açalım bakalım :)

aa

Tekrar tekrar teşekkürler HOZ. Bu istikrara devam.
Esse Gesse Hayranı...

DAMPYR

Alıntı yapılan: designer73 - 30 Mart, 2012, 23:17:08
Bazen kısa hikayeler uzunlardan daha doyurucu olabiliyor. Normal serisi beni pek sarmıyor, takip te etmiyorum zaten. Ama bu renkli seriden kısa bir macerasını okumuş ve çok beğenmiştim, yarın kadıköye gidince alıp durum değerlendirmesi yapacağım. Kimbilir belki renkli seri sayesinde normal seri de bir şans elde edebilir tarafımdan.

Normal seriyede bir şans ver designer73.Ben tüm seriyi aldım pişman olmadım.Hem Hoz bu seriyide diğerleri gibi tamamlamayacak görünüyor.En azından dediği tarihte yayınlıyor.Alın pişman olmazsınız..... 8) 8) 8)

rumar80

Normal seiyi tamamlaması mucize olsa da düzenli yayınlasın bana yeter.

omega red

Hoz'un her ay bir Dylan Dog yayınlamayı düzene oturtması çok iyi oldu.

tommikser

Bence düzenli yayıncılığı bırakmayacaktır tabii bizimde bırakmamamız gerekir.Karakter olarak bana derinliği olan biri olarak gelir.En azından beğenileri olan entelektüel bir kişidir Dylan.Okuduğunuz çizgi romanları düşünün bu kadar derin olan iki karakter daha gördüm.Biri Ken diğeri de Nathan.

Gördüğüm diğer kahramanlarda bu derinlik asla yok.Mesala Peter Parker'ı düşünün.Sevdiği yazarı,okumayı beğendiği bir kitabı,sevdiği filmi dinlemeyi sevdiği müziği bilemiyoruz.Aynı şey Zagor içinde geçerli.Bunlar kahraman ama yukarıdakiler kahramanın dışında insanlığı da olan karakterler bu yüzden Dylan ilk çıktığında ben lisedeydim o zamandan beri en sevdiğim karakter kahramanlardan biridir.Bu yüzden DYLAN FOREVER

DAMPYR

Alıntı yapılan: omega red - 31 Mart, 2012, 20:07:27

Evet normal seriyi 2 ayda bir yayınlıyorlar aralardada sanırım renkli dylanı ve maxileri dönüşümlü olarak yayınlıyacaklar gibi gözüküyor.... 8) :D ;)

DAMPYR

aynen Julia'da olduğu gibi DYLAN FOREVER..... 8) 8) 8)

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 31 Mart, 2012, 20:21:22

Evet normal seriyi 2 ayda bir yayınlıyorlar aralardada sanırım renkli dylanı ve maxileri dönüşümlü olarak yayınlıyacaklar gibi gözüküyor.... 8) :D ;)

Maxi'nin sadece 2 sayılık telifini almışlar diye biliyorum.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 31 Mart, 2012, 20:32:57
Alıntı yapılan: Kızılmaske - 31 Mart, 2012, 20:21:22

Maxi'nin sadece 2 sayılık telifini almışlar diye biliyorum.

Eğer satarsa devam ederler ,diğer sayılarında telifini alırlar Tarkan Kurt .yeterki iyi satsın.... 8) :D ;)

s.b

Bugüne kadar Hozcomics'in yayınladığı çr lerin içinde sadece Dylan Dog'ı satın almıyordum. Bu tipe bir türlü ısınamamıştım doğrusu. Ancak kısa maceralardan oluşan bu renkli sayıyı beğendim. Özellikle ikinci macera Geçmişte Yaşayan ve dördüncü macera olan Renklerin Vampiri adlı maceraları. Oh be! Artık benimde okuyacağım bir Dylan Dog serisi var.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

kalidor

Geçmişten Gelen öyküsündeki canavar katil bildiğiniz Slash'ın yarma versiyonuydu. Elinde de gitar yerine de balta vardı. İsminin de Axel olması tabi ayrı bir göndermeydi. 2.ve 4. maceraları daha çok beğendim. Son öykü zaten Nosferatu'ya bir saygı duruşuydu.
Crom! Ölüleri Say...

Gambit

Alıntı yapılan: kalidor - 09 Nisan, 2012, 10:43:37
Geçmişten Gelen öyküsündeki canavar katil bildiğiniz Slash'ın yarma versiyonuydu. Elinde de gitar yerine de balta vardı. İsminin de Axel olması tabi ayrı bir göndermeydi. 2.ve 4. maceraları daha çok beğendim. Son öykü zaten Nosferatu'ya bir saygı duruşuydu.

Italyan cizgi romanlarinda zaten surekli bir saygi durusu durumu var. Zagor un cok pohpohladigimiz, benim de aldigim dev album #1,  lord of the rings in yandan yemis cakmasiydi resmen mesela.

Adamlar tabii her ay 100 sayfa macera cikaracagiz diye bir sure sonra tikanip saygi durusu altinda kopyalamaya  mi gidiyorlar diye de dusunmuyor degilim hani