Ceylan Zagor Kapaklarından Örnekler

Başlatan essegesse, 21 Şubat, 2012, 13:22:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

essegesse

Arkadaşlar,söz verdiğim gibi birkaç Ceylan Zagor kapağını sizlerle paylaşıyorum.

pizagor

Arkadaşlar konuyu Zagor başlığına taşıyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

darkwood

Usta Samim Utkun'un çizimleri ile çok nadir bulunan Ceylan Zagor kapaklarını görmek gerçekten güzel bir nostalji...
Darkwood Sakinleri..

pizagor

Kapaklar güzel ama tişört renkleri tutmuyor :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Tarkan Kurt

Artık bulunmadıkları için çok değerli kitaplar ve kapaklar olabilir. O zamanın imkanları ile düşünürsek Samim UTKUN önemli bir çizer de olabilir ama ne yalan söyliyeyim ben kapakları hiç beğenmedim.

s.b

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 21 Şubat, 2012, 17:01:14
Artık bulunmadıkları için çok değerli kitaplar ve kapaklar olabilir. O zamanın imkanları ile düşünürsek Samim UTKUN önemli bir çizer de olabilir ama ne yalan söyliyeyim ben kapakları hiç beğenmedim.

İyi ki Aslan Şükür çizgiroman kapağı çizmiş. Gerçekten o, bu işe girene kadar kapak resimleri çok yavanmış
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Louis Gara

Her zaman diyorum, Tay Aslan Sukur u tesbit edemeyip bu tarz kapaklarla yayınlara devam etseydi, bugün bu forum bile olmayabilirdi  :(

You've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?

gamlıbaykuş

Bu düşünceye kesinlikle katılıyorum.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

DAMPYR

Evet kapaklar gerçekten hiç çekici değil.zamanında Zagorun satmamasına şaşmamak gerek..... :-\ :(

mgsar

Tabi her emeğin saygı görmesi gerekir. Ama gerçekten bir çizgi romanın albenisi de kapağında (en azından benim için). Ben de genel görüşe katılıyorum. Şanslı bir çocukluk yaşayıp kapakları Aslan Şükür imzası ile almışız.

DAMPYR

Kapak bir çizgi roman için çok önemli bu kanıtlanmış birşey.örneğin demirbaş yayınları aslan şükürden sonra iyi satmaya başladı.Tayda zamanında aynı kapak resimlerini (Ceylan yayınları kapakları) kullansaymış aynı akibiyete uğrardı herhalde..... ;) :)

hanac

Kapakları beğenmedim.

Açıkçası Aslan Şükür gibisi gelmedi.

HacıGeraltEmmi

Hep iddia ederim, eğer Zagor, Mister No, Teks vs. ilk yayınlandıkları dönem orjinal kapakları ile (Ferri, Galep vs.  ;D) yayınlanmış olsaydı, bu kadar seveni olmazdı kesinlikle.