SIGHMA - Hoz Comics - Romanzi a Fumetti No:3

Başlatan hanac, 22 Şubat, 2012, 22:57:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Alıntı yapılan: kalidor - 02 Temmuz, 2012, 21:05:19
İlk çıktığı zaman okuyup kısa bir yorumunu yapmıştım. İlginç başlayıp yavan biten bir öykü. Ya tutarsa serisini de yaparız diye düşünüp sonunu açık bırakmışlar. Giriş, gelişme iyi, sonuç havada. 10 üzerinden 5.

Kolidor arkadaşımın dediklerine katılıyorum.

Aslında iyi başlayan, bu adam kim olaki dedirden ,ortalarda temposu biraz düşen sonu oldu bittiye getiren bir sayı.
Ve belki devamını yazar-çizeriz diye açık bir sonla biten bir sayı.

Okunurmu,okunur
Okunmazmı okuyan kişiye kalmış(Bazı kitaplar vardır ne kadar zorlasanızda sizi sarmazsa okuyamazsınızya o türden)

10 üzerinden 6. 
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

BAHADIR

Bonelli amcam ucu açık, muallakta, sonunu siz getirin cinsinden çizgiromanlarda "Benim üstüme yoktur" demeye devam ediyor anlaşılan...Yalan yok Caravan acaip oturdu içime... :)

Sighma'ya da başlamıştım bir 20-30 sayfa okudum sonra devamı gelmedi bir türlü...Ama Casini'nin çizgilerini seviyorum...En kısa zamanda sonu gelecek...

darkwood

One shot bir macera olduğundan bir oturuşta okuyup sonunu getirdim. Okunabilirlik puanı benim açımdan da orta. Greystorm gibi devamının gelmesini isteyeceğim bir kitap olmadığı kesin.  ::)  :-\
Darkwood Sakinleri..

OZAN BALIM

Ben de çok keyif almadım açıkçası. Nathan'daki evrene benzer bir evren, katmanlar, bunları keşfeden ve kim olduğunu hatırlamaya çalışan bir adam... Gözler ve Karanlık bu serinin 1 numarası tabii ki. Mohikan da fena değil. Yayınlanmayan 2 kitap daha var, birisi Diso çizimi. Askeri bir macera ve Mr No'nun Pasifik macerasına benziyor, umarım kısa zamanda yayınlanır. Seriyi yakalayalım, beğenmesek de okuyup beğenmedik diyelim...

V

Finali hızlı toparlanmış bir albüm.Yine karanlık bir gelecek tablosu , mekanize bir sistem ve bu sistemin eleştirisi.

Tek albümle anlatılacak bir konu değil kesinlikle.Yazar anlatmak istediğini anlatıyor ama öykü kendi içerisinde evrilirken

bizi sıkmasaymış keşke.Eserin bir tempo sorunu olduğu kesin.

Çizimlere  itirazım yok.Casini favori Bonelli çizerlerimden birisi kesinlikle..
"İstemem,eksik olsun.."

HayalGücü

Buradaki yorumların aksine ben çok çok beğendim. Her bir sayfayı merakla okudum. Hafızasını kaybetmiş bir karakter ve çok farklı bir evren. Doğal olarak ilk sayfadan itibaren sürekli bir soru soru. İlerki sayfalarda ise tüm sorulara bir cevap. Seviye olayını çok orjinal buldum. 10 puan veririm bu hikayeye.

altay1944

Ben yeniciyim,yenilikçiyim.Fumettiler favorimdir ama nedense bu kitabı bir türlü bitiremedim.İlk sayfaları geçince tamam diyorum bu kez bitireceğim ama olmuyor bitiremedim bir türlü...Bonellinin her kitabı güzel olacak değil ya.10/5
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Lucky_Luke

Bu seri içerisinde açık ara en beğendiğim diyebilirim.

Devamı gelseydi, ortaya çok güzel çizgi öyküler çıkabileceğini düşünüyorum.

Senaryosu bence gayet oturaklı ve sağlam temellere dayanıyor.

Birkaç ufak durağan bölüm hariç gayet soluksuz okutan bir eserdi.

Rahatlıkla iyi bir bütçe ile TV serisi olacabilecek potansiyele sahip bir öyküsü var.

Ne yazık ki iyi işler gerektiği kadar itibar görmüyor...

Ne ülkemiz de, ne de ülkemiz dışında...