Legs Weaver - Presstij

Başlatan Cantürk, 05 Mart, 2012, 12:37:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Lezbiyen çizgiroman kahramanı diye çıksa ilk 1-2 sayı satar sonra millet bir aksiyon göremeyeceği için kalanlar 25 sene piyasada sürünür.
"İstemem,eksik olsun.."

Gambit

hayatta almayacagim cizgi romanlardan legs

PS: tanitim icin tesekkurler Batuhan

pearl jam

Alıntı yapılan: Gambit - 06 Mart, 2012, 10:13:27
hayatta almayacagim cizgi romanlardan legs

PS: tanitim icin tesekkurler Batuhan

+ 1 :)

DAMPYR

Tanıtım süper olmuş teşekkürler Batuhan.Ne yalan söylüyeyim Legs Weaver benimde ilgimi çekmiyor.Ama Nathan hayranları için kaçırılmıyacak fırsat diyorum ben... ::) :D :)

s.b

Yayınlanmaya başlandığında mutlaka ilk sayısını alıp okuyacağım. Ondan sonrasına bakarız artık.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Presstij'den feminizm ve seksizm parodisi...

Biraz mizah, biraz bilimkurgu...

Sonuç; Legs Weaver... ÇOK YAKINDA!

Nightrain

Yurtdışında 100 sayıyı devirmiş. Bizde sanırım cilt şeklinde yayınlanacak. Güzelse arşiv yaparım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Benim bildiğim İlhan fasikül fasikül yayınlayacak.

Nightrain

1.sayıdan önce 3 tane 0 numaralı sayısı mevcut. Biz de yayınlanmayacak sanırım?

http://www.comicvine.com/legs-weaver/4050-28040/?page=3

Bir de umarım yayınevi istikrarlı davranıp seriyi tamamlar. Zaten 119 sayıymış.

darkwood

Kapak oldukça itkileyici, fasikül olarak yayınlanması da bence daha iyi olur. Zira basılan üçlü dörtlü ciltler bayağı fiyatlı olduğundan bütçemiz istediğimiz bütün çizgiromanları almakta bayağı bir zorlanıyor. Ayrıca bu dobişko ciltler ile 3-4 yıl içinde piyasada okuyacak sevdiğimiz seri çizgiroman kalmayacak.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Ben yine de kapakları ile birlikte düzenli yayınlana dobişko ciltleri artık daha çok tercih ediyorum. Her ay düzenli yayınlansa 100 sayı 100 ay eder ki, açıkçası düzenli bu da 8 yıl eder.
  Keşke İlhan GERÇEKTEN düzenli yayınlayabilse de 8 yıla eyvallah desek. Ama...

İlhan Yılmaz

Alıntı yapılan: Nightrain - 01 Şubat, 2014, 14:58:40
1.sayıdan önce 3 tane 0 numaralı sayısı mevcut. Biz de yayınlanmayacak sanırım?

http://www.comicvine.com/legs-weaver/4050-28040/?page=3

Bir de umarım yayınevi istikrarlı davranıp seriyi tamamlar. Zaten 119 sayıymış.
O sayılar Nathan Never speciale ciltleri ile bonus olarak verilen kısa maceralar. Ve çizgi düşler bunları fasikül kapağıyla birlikte Nathan Never özel ciltlerinde yayınladı bildiğim kadarıyla :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 01 Şubat, 2014, 13:53:39
Benim bildiğim İlhan fasikül fasikül yayınlayacak.
Aynen cilt olarak değilde buda Tek sayı olarak yayınlanacak ama ne kadar sürer bilemem.Bencede Dobişko cilt daha iyi... ??? ::) 8)

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: hipnoz - 01 Şubat, 2014, 18:34:07
O sayılar Nathan Never speciale ciltleri ile bonus olarak verilen kısa maceralar. Ve çizgi düşler bunları fasikül kapağıyla birlikte Nathan Never özel ciltlerinde yayınladı bildiğim kadarıyla :)

Haklısınız. Çizgi Düşler Nathan Never Özel albümleri içerisinde yayınladı bu kısa maceraları.

Nightrain

Bence de cilt olarak yayınlanmalı. Fasikül olayını sevmiyorum. Her cilt 4 sayı, ayda bir çıksa, her haftaya bir sayı düşer. :D

Demek 0 numaralı sayılar Özel NN'lerde yayınlandı. Kalsın o zaman.