LAL Yayinevi - 10. Senesi - TEBRIKLER

Başlatan Gambit, 06 Mart, 2012, 10:36:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gambit

Yil 2002, Mart ayi, Batman'dayim.

200 kisilik egitim bolugunde 1 tane Batman var, torbaya elimi atiyorum, cekiyorum Batman cikmis. Kogus arkadaslarim, o kadar cizgi roman okursan Batman olursun tabii diye eglence yapmislardi bundan 6 ay once. Simdi yarisi bitmis bile az bir zaman kalmis. Astegmenlik gorevimin yarisini bitirmisim, gun sayiyorum.

Cumartesi carsi da gezmeye cikmisim arkadasim Hamit ile, alakasiz bir yerde, bir bufenin 4 koseli telli ayakli doner mecmua sergisinde Zagor diye bir sey goruyor gozlerim. Nasil olur, ne alaka falan diyorum, bir daha bakiyorum, Adalar Klani - Sayi 1 - LAL yayinlari yaziyor uzerinde cidden. Ruya degil gercek. Hemen aliyorum tabii ve Tumen'e donunce odama gecip okumaya basliyorum hemen.

Yil 2012 - Mart Ayi. Zagor un 120. sayisini almak nasip oldu.

10 Yil boyunca, 1 ay olsun kaliteyi bozmadan, periyodu bozmadan, edisyon standardini bozmadan, duzenli olarak bizlere Zagor, Mister no, Buyulu Ruzgar...kazandiran LAL yayinevini cani gonulden tebrik ederim.

Bu kalitede ve cizgide yayinlarinizin devamini ve basarilarinizi dilerim

Sevgiler

Suleyman 

hanac

Bir tebrik de benden.

Teşekkürler LAL.

sefik

Umarim bu duzenli ve basarili yayin anlayisini daha onlarca sene surdururler,tebrik ve tesekkur ederim

alan ford

10 yıl boyunca gün sektirmeden yayıncılık yaptılar. Her şey bir yana bunun yapılabilirliğini gösterdiler. Nice on yıllara.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

aa

Gerçekten de bu istikrar kutlanmaya değer. Nice 10 yıllara....
Esse Gesse Hayranı...

HacıGeraltEmmi

Düzenli yayıncılık konusunda örnek alınmaları gerek. Keşke Conan klasikleri de aynı düzen içerisinde görebilseydik. Bravo Lal, Nice 10 yıllara.

s.b

Tebrikler ve teşekkürler Lal Kitap. Çizgiromanın en çok sevilenlerini 10 yıldır aksatmadan yayınlayabilmek büyük başarıdır. Ah bir de Conan Klasik devam etse ne iyi olur. Belki de bu 10. yıl şerefine bu isteğimiz gerçekleşir.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

10 yıldır düzenli yayıncılık yaptıkları ve hala ayakta kaldıkları için tebrikleri hak ediyorlar bu gerçek, ama Nathan Never, Karaoğlan, hatta Conan klasik gibi yayınları satmıyor diye ortada bırakmaları. Sırtlarını bilinen dizilere dayayıp "makul" fiyatlarda satmaları da unutulmamalı.
  Bizi okumasalar da, umursamasalar da iyi seneler Lal

alpi

aksoy'un kapanması ve ardından 2001 kriziyle duran çr piyasasını lal hareketlendirmişti..çok senelere lal...

DAMPYR

Düzenli yayıncılıkla bir tebriği gerçekten hakkediyor.bunun tüm yayınevlerine emsal teşkil etmesi dileğiyle.Tebrikler Lal..... 8) :D ;)

Hayal Kahvem

Pulluk

Vay be 10 yıl olmuş şaka maka. Martin Mystere'i ilk çıkardıklarında 23 yaşında çiçeği burnunda bir gençtim. Yanlış hatırlamıyorsam İlyas abi ile tanışmamız da hemen hemen aynı döneme rastlar. Zagor'un 3. sayısı çıktığında İlyas ağabeyin tezgahının önnüde Ayşe Hanım ve Bahadır Bey ile tanışmamız da hala aklımda... Daha nice 10 yıllara Lal Kitap  :D
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

yunusmeyra

10 yıl boyunca çizgi romann yayınlayabilen ve bir dönem bunu gazete bayilerinde görünür kılan yayınevine ve çalışanlarına teşekkürler...nice 10 yıllara..
not:bu güzel kutlamalar arasında ricamız yarım kalan dizilerin tekrar başlatılıp tamamlanmasıdır..  :)  ;)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hanac

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 06 Mart, 2012, 13:49:02
not:bu güzel kutlamalar arasında ricamız yarım kalan dizilerin tekrar başlatılıp tamamlanmasıdır..  :)  ;)

Evet evet, özellikle Conan Klasik devam etsin.

labirent

Ben de Zagor, Mister No ve Büyülü Rüzgar için Lal Yayınlarına teşekkür ederim. Aksatmadan , kaliteyi bozmadan 10 yıl geçirdik birlikte. daha nice yıllara.