Ödüllü Mart 2012 konusu

Başlatan rumar80, 15 Mart, 2012, 21:19:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Herkese merhaba,
   Bir türlü ısınamayan havalarda bolca çizgi roman okuyup, forumda gezinirken bir de ödül kazanalım diyorsanız işte yeni konumuz:
   Sizce örümcek adam dergilerinde en renkli yan karakter kimdir?
   Bir çoğunuz MJ diyeceksiniz diye düşündüğüm için biraz sıkıştırayım. MJ dışında olmalı!

May hala, Flash, Harry, Joe Robertson, JJJ, Black Cat vs.   Kim???
   31 Mart tarihine kadar yazılarınızı bekliyoruz.

rumar80

Benim için her zaman JJJ örümcek adam dergilerinin en renkli kişisi olmuştur. Örümcek adam özelinde tüm süper kahramanlara gıcık olması, iyi bir gazeteciliği ve öfkesi ile JJJ tek geçilir.

s.b

Alıntı yapılan: rumar80 - 15 Mart, 2012, 21:21:14
  Benim için her zaman JJJ örümcek adam dergilerinin en renkli kişisi olmuştur. Örümcek adam özelinde tüm süper kahramanlara gıcık olması, iyi bir gazeteciliği ve öfkesi ile JJJ tek geçilir.

Tam bir kopyacılık olacak ama bence de bmc pardon yanlış oldu, JJJ.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Neden kopya olsun abi. Ortak zevk diye de birşey var.

pizagor

Bu başlığı Kara Kedi deyip kapatıyorum, sıradki konuya geçelim :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Arkadaşlar madem konumuz Örümcek Adam.

Hediyemiz de Örümcek Adam olsun.

Bu sefer sponsorumuz Marmara Çizgi'den İlke.

Kazanacak kişiye Marmara Çizgi'den çıkan Örümcek Adam sayı 1 hediye.

Teşekkürler Marmara Çizgi ve İlke.

kalidor

Bence en renkli karakter Ben Amca. Çünkü Marvel evreninde ölüpte dirilmeyen bi Ben Amca var toprağı bol olsun. Amcamın yokluğu bile yeter ( ne dedim ben?)
Crom! Ölüleri Say...

haysat

Bende ( Kara Kedi ) diyorum ve konuyu kapatıyorum.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

ercoktay

Bu yarışmalara sırf verilen hediyeler bende olduğundan katılmıyorum. Çizgiromalar elinde olmayanların alması fikri hoşuma gidiyor. İkincisini ne yapayım.

Bu arada benim içinde en renkli yan karakter JJ tabiki.

Bu arada filmlerdeki JJ karakteri müthiş bir seçimdir. Bir role bu kadar yakışan ve cuk diye oturan birini bulmak çok zordur.

rumar80

Sevgili arkadaşım ödüllü yarışma ve konularda amaç hediye verirken katılımı arttırmak, zevkleri paylaşmak.
   Daha önce de ödülü kazanan arkadaşlarımız ödülü kabul etmeyip tekrar kura çekilmesini sağlamıştır.
   Hatta bir arkadaşımız ödülünü okuduktan sonra tekrar yarışmaya hediye olarak sunmuştu. O kitaplar şimdi başka bir arkadaşımızın kitaplığında

BAHADIR

Örümcek adam'da karakter o kadar çok ki herhalde saymakla bitmez...Ama bunların en karizmatik olanı  uzun zamandır gözükmese de Bilka döneminden Kingpin derim ben...

Bir de sadece Spiderman'de değil tüm marvel evreninin en sağduyulu adamı var Joe "Robbie" Robertson

Bilka döneminde Venomlu maceralarda fena değildi ama bu konuda vahşilik konusunda da Carnage'ın eline sanki kimse su dökemez gibime geliyor...

Bayanlardan mı? Hiçbirisi olmasa da olur...

V

Benim de en sevdiğim karakterlerin başında Joe Robertson gelir.Tombstone'ın aleyhine her türlü tehdide karşı korkmadan

mahkemede tanıklık etmesi,gazeteciliği korkusuz ve cesurca yapması ve en önemlisi de JJJ. gibi bir adama sabredebilmesi övgüye-alkışa değerdir.

May Hala da inanılmaz özverisi, tüm zorluklara rağmen sevgili Peter'ımıza her daim kol kanat germesi ve karşılıksız  saf sevgisiyle onu sevmesiyle

gönüllerimizde yer etmiştir her zaman..
"İstemem,eksik olsun.."

HacıGeraltEmmi

rumar80

Bu konu sarmadı mı. Unutuldu mu?
  Haydi arkadaşlar...

pizagor

Beni etkileyen karakterlerden birisi ürkütücü görüntüsüyle Tombstone, bir diğeri de Mr.Rose'dur. Rose amma gizem yapmıştı vakti zamanında Bilka serisini okurken...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...