Thor - Gerekli Şeyler...

Başlatan Nightrain, 18 Mart, 2012, 12:37:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

2011'in sonlarına doğru Gerekli Şeyler, J.Michael Straczynski'nin Thor'unu yayımlayacağını duyurmuştu lakin bir haber çıkmadı. Var mıdır akibetini bilen? Facebook üzerinden sormuştum ama her zamanki gibi ciddiye alıp cevap vermediler.

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pukay

daha new avengersın 3. cildinden bile doğru düzgün haber yokken,thor için baya bi belemek gerekecek bence.

Nightrain

Gerekli Şeyler, Essential Thor'ları basacakmış diye bi duyum aldım. Bi sevindim bi sevindim, anlatamam. Umarım yurtdışındaki gibi dobişko ciltleri basarlar.

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 08 Nisan, 2012, 22:37:31
Gerekli Şeyler, Essential Thor'ları basacakmış diye bi duyum aldım. Bi sevindim bi sevindim, anlatamam. Umarım yurtdışındaki gibi dobişko ciltleri basarlar.

Ne yazık ki yeni haber değil duyduğun.

Tam 3 yıldır bekliyoruz.  :)

Nightrain

Hadi ya. ;D O zaman beklememek gerek. Zaten kendilerine kılım. Aslında bastıkları hiçbir çizgi romanı almamaya yemin etmiştim lakin Thor'u duyunca vidalarım gevşemişti. ;D

hanac

Aşağıdaki başlıktan verdikleri başka müjdeleri de görebilirsin.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,2805.0.html

gamlıbaykuş

Gerekli Şeyler gerçekten verdiği sözleri tutabilseydi keşke. Müjdeleri okuduktan sonra acaip hayallere kapılmıştım, maalesef hüsranla sonuçlandı. Az önce bu konuyu görünce bir an sevindim acaba Gerekli birşeyler mi yayınlayacak diye ama yine hevesimiz kursağımızda kaldı. 2 tane mangayı yayınlayıp dursunlar artık...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Nightrain

Alıntı yapılan: hanac - 08 Nisan, 2012, 22:58:51
Aşağıdaki başlıktan verdikleri başka müjdeleri de görebilirsin.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,2805.0.html

Bombayı patlatmışlar ama devamı gelmemiş meğerse. Umarım New Avengers'in 3.cildini yayımlarlar. Sonra yarım kalınca bir işe yaramıyor.

rumar80

Film gelmeden yayınlayacaklarını duymuştum ama.... ???

tommikser

Büyük ihtimalle Avengers filminden sonra gelecek olan 2. Thor filminden bahsetmiş olabilirler.Bizde ilk film zannedip heyecan yaptık ;D

omega red

avengers filminden önce new avengers 3 ve 4'ü çıkartabilseler çok iyi olur.

dean

Arkadaşlar, Straczynski Thor'dan vazgeçildi di mi ? Çıkmıyacak. Ona göre ingilizcelerini almaya başlıycam da. Bilgisi olan var mı ? Türkçesinden umudu keselim mi ?

tommikser

Bence kes gitsin.İngilizcen iyiyse Türkçe Comics lere ben olsam bulaşmam.

dean

Alıntı yapılan: gunessemerci - 12 Haziran, 2013, 13:00:35
Bence kes gitsin.İngilizcen iyiyse Türkçe Comics lere ben olsam bulaşmam.
İngilizcem fena değil de insan ilk etapta kendi ana dilinde okumak istiyor lakin türkçesi beklenirse comics okunamayacağıda bir gerçek. Türkçe olarak New Avengers, Spider-man ve Eventlar alınır başkada yok zaten Marvel adına. İngilizcesini alıcaz artık.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: dean - 12 Haziran, 2013, 12:48:06
Arkadaşlar, Straczynski Thor'dan vazgeçildi di mi ? Çıkmıyacak. Ona göre ingilizcelerini almaya başlıycam da. Bilgisi olan var mı ? Türkçesinden umudu keselim mi ?

Gerekli Şeyler bu yayından çok zaman önce vazgeçti. Bir yerlerde yazılmıştı ama tam olarak neredeydi hatırlamıyorum.
Gereklinin müjdesini vermiş olduğu yayınlardan Essential Marvel Team-Up ve Thor'u da İlyas abi yayınlayacak. Aslında Gerekli yayınlayacaklarını tam olarak belirtse ona göre bekleriz (Ama sadece de beklemek olmasın :))
Ben hala Punisher Max serisini bekliyorum. Bakalım onun akıbeti nasıl olacak...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...