Ken Parker Tamamlanır mı ? Ken Parker'ı İstiyoruz !

Başlatan Mister NO, 19 Mart, 2012, 22:57:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tarkan Kurt

Bu yayın hızıyla tamamlanmasını hiç beklemediğim serilerden biri. Ken Parker bence daha disiplinli ve iyi bir yayınevini hak ediyor.

DAMPYR

Alıntı yapılan: omega red - 20 Mart, 2012, 19:25:03
Alıntı yapılan: guantanamo - 20 Mart, 2012, 19:15:01
arkadaşlar lal son zamanlarda kaliteli yayınlar yapmasada
güvendiğim yayın evi
bence ken parker çr yayınlamış olsalardı hayli öndeolurduk

lal yayınlasa satmıyor diye 10. sayıda bırakırdı.
Hoz derim...

Aynı fikirdeyim Rodeonun agır aksak yayınladığı Dylanı Hoz sürdürünce seri hızlandı Darısı diğer yayınların başına... ;D :) ;)

dursar

DAMPYR

14 sayı kaldı böyle giderse 14 yılda tamamlanacak..... :-\ ::) ;D

darkwood

Darkwood Sakinleri..

Mister NO

Ken Parker'dan haber var mı arkadaşlar?

Yeni sayı ne zaman çıkacak? Önümüzdeki ay, sonbaharda, yılbaşında???  :P

alan ford

Bu aralar bir hareketlenme var piyasada.  Arada Ken Parker çıkar mı çıkar.  Zaten genelde bir bu aylarda bir de Kasım Aralık gibi çıkıyor.  Adah'ı bekliyorum merakla.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

alan ford

"Düşmanları kimdir?

İlk bölümlerde Ken acımasız bir katille, "Şanslı" Donald Welsh ile karşı karşıya kalır. 8. sayıda Welsh'i öldüren Ken'in karşısına zaman içinde başka düşmanlar da çıkacaktır. Her bölümde şiddete, anlayışsızlığa, cehalete ve para hırsına karşı mücadele etmek zorunda kalır. En büyük ve alt edilmez düşmanı ise maalesef bir çizgiroman kahramanı değil, okur sayısının azlığıdır ki, bu durum sadık hayranlarını, Ken'in maceralarına devam edebilmesi için gece gündüz dua etmek zorunda bırakmaktadır."

vikipedi'den :'(
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

ümitkr

Alıntı yapılan: alan ford - 21 Haziran, 2012, 17:18:34

"Düşmanları kimdir?

İlk bölümlerde Ken acımasız bir katille, "Şanslı" Donald Welsh ile karşı karşıya kalır. 8. sayıda Welsh'i öldüren Ken'in karşısına zaman içinde başka düşmanlar da çıkacaktır. Her bölümde şiddete, anlayışsızlığa, cehalete ve para hırsına karşı mücadele etmek zorunda kalır. En büyük ve alt edilmez düşmanı ise maalesef bir çizgiroman kahramanı değil, okur sayısının azlığıdır ki, bu durum sadık hayranlarını, Ken'in maceralarına devam edebilmesi için gece gündüz dua etmek zorunda bırakmaktadır."
vikipedi'den :'(

Alan Ford, mesajını okuduktan sonra baktım:

Dostları kimdir?

Olaylar ve Birleşik Devletler'i baştan başa gezme arzusu Ken'in belli bir yerde uzun süre kalmasına engel olduğu için, maceralarda sürekli bir ikinci kişi yoktur. Yaşadığı maceralarda avcı Dashiell, öfkeli küçük kız Pat O'Shane, Eskimo Nanuk, küçük fahişe Lily gibi çeşitli dostlar edinir. Kısa bir süre için Hunkpapa yerlilerinin köyünde kalır, burada, Amerikan ordusunun köye düzenlediği baskında hayatını kaybedecek olan Tecumseh adında dul bir kadınla evlenir. Tecumseh'in (ilk evliliğinden olan) çocuğu Theba (Teddy adıyla) bugün Boston'da yaşamakta ve Ken'i öz babası olarak kabul etmektedir.

Düşmanları konusundaki bilgilendirme ansiklopedi yazısından çok duygusal patlama olmuş ama hoş. "Küçük fahişe Lily"... Köpekten mi bahsediyor bana mı öyle geliyor?  ??? :D

dursar

arkadaslar ken parker dan yeni bir haber umut varmı.

darkwood

Ben Tay yayınlarının kitaplarını okuyorum, bekleme derdi yok.  :D
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Ben de geçen haftasonu Rodeo Strip 1. sayısında Ken Parker ile Dylan Dog'un ortak kısa macerasını okudum. Bir Sclavi&Milazzo ortaklığıydı. Kısa olduğu için biraz zorlama kaçsa da ikisini birarada görmek ilginç oldu. Bu arada Büyülü Rüzgar'da sıfır Rodeo Strip tam takım+ 2 Poster (Dylan Dog ve Ken Parker) geçen hafta 32 TL'den satılıyordu. Hala kaldıysa kaçırmayın.
Crom! Ölüleri Say...

Mister NO

Çizgi roman aşkına yayınevleri aralarında anlaşsın da şu güzelim seriyi tamamlayacak birileri işi devir alsın.

Okuyucuya bu kadar saygısızlık olmaz.  >:(  >:(

"Ya bir yol açın, ya da yoldan kaçılın"

DAMPYR

Sanırım Ken Parkerda diğer yayınların akibiyetine uğradı biz daha çok bekleriz yayınlanmasını.... :-\ :-X >:(

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 29 Mart, 2012, 18:54:11
14 sayı kaldı böyle giderse 14 yılda tamamlanacak..... :-\ ::) ;D
dostum 14 sayı nın dısında 30 kusur de magazın var bu durumda 44 seneyı gececek demektır  ???