Ken Parker Tamamlanır mı ? Ken Parker'ı İstiyoruz !

Başlatan Mister NO, 19 Mart, 2012, 22:57:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: doktor1881 - 16 Ekim, 2016, 23:14:22
Başlığı görünce bir an grev çıktı diye heyecan  yaptım 😯

Umarim fuara yetişir hatta sert kapaklı özel bir baskı yapsalar çok hoş olurdu
Sert kapaklı basılsa serinin diğer kitapları arasında pek uyumlu durmaz bence

doktor1881

Şahsen ihtimal vermiyorum sert kapaklı basilacagina ama olaki şeytana uyup böyle bir günah işlerler kitapliktaki uyumuna bakmam atese odunu ilk ben atarım  ;D

peder clemente

Ben vazgeçtim sertinden yumuşağından basılsın yeter; ki basılabileceğinden şüpheliyim.Ken Parker'ın 58. sayısı olan "Grev" adlı macera İtalya'da Nisan 1984'te yayımlanmış.12 Eylül 1980 askeri darbesinin kısmen etkilerinin sürdüğü atmosferde bu macera yayımlanamadı.Bu macerada kritik bir olay var.21. Yüzyılda yine yayımlanamazsa Türkiye için ironik ve traji-komik olur diye fikrimi belirteyim.Macera 100 tam puan almış bir başyapıt.Ben Rodeo yayıncılık'tan bu macera ile, Amerika'daki ilk grevi inceleyen bir özel dosya da bekliyorum.59. sayı "Donovan'ın çocukları" da iyi macera.Özel seri'de yer alan olaylar bu iki sayı ile bağlantılı;o yüzden önemli.

seastar1000

Fuar icin bile basmadiklarina gore Ken Parker Grev sayisi basilmayacak galiba
Yani seri tamamlanamayacak gibi gorunuyor
Ne dersiniz acaba

Tuco Ramirez

Bu oğlan hırsız hikayesine döndü bence. Hani oğlan demiş ya "Baba ben bir hırsız tuttum". Baba da "al getir" demiş. Oğlan "Gelmiyor baba" deyince baba "Bırak gitsin o zaman" demiş. "Baba" demiş oğlan, "ben onu bıraktım da o beni bırakmıyor"
Kalan 2 sayıyı Rodeo 2017 yılı sonuna kadar bir şekilde yayımlar da (yani galiba sanırsam inşallah); bari özel sayıları şöyle düzgün bir şekilde başka bir yayınevi yayınlasa.
Yok mu ya Saguaro ve caravan gibi kitapların bile yayımlandığı ülkemizde, üstelik daha önce hiç yayınlanmamış Ken Parker'ın özel sayılarını yayınlayabilecek kimse???

yunusmeyra

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 27 Kasım, 2016, 11:58:08
Bu oğlan hırsız hikayesine döndü bence. Hani oğlan demiş ya "Baba ben bir hırsız tuttum". Baba da "al getir" demiş. Oğlan "Gelmiyor baba" deyince baba "Bırak gitsin o zaman" demiş. "Baba" demiş oğlan, "ben onu bıraktım da o beni bırakmıyor"
Kalan 2 sayıyı Rodeo 2017 yılı sonuna kadar bir şekilde yayımlar da (yani galiba sanırsam inşallah); bari özel sayıları şöyle düzgün bir şekilde başka bir yayınevi yayınlasa.
Yok mu ya Saguaro ve caravan gibi kitapların bile yayımlandığı ülkemizde, üstelik daha önce hiç yayınlanmamış Ken Parker'ın özel sayılarını yayınlayabilecek kimse???
:D :D :D
"bari özel sayıları şöyle düzgün bir şekilde başka bir yayınevi yayınlasa."
ben de altını kalınca çizeyim dedim  ::)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

seastar1000

Ben umidimi kesmistim ama en sonunda Ken Parker da tamamlanan seriler arasina girdi.Bravo diyorum biz Ken Parker cilara iyi dayandik

yalcinerol345

köstebek

Kaldı büyük boylar, dayanın, ön safları sıklaştırın...

Nightrain

Bundan sonra 3'lü albüm yapıp basarlarsa şahane olur.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

seastar1000

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nemo

Yanlisim varsa duzeltin lutfen.

Buyuk boylar Ken Parker Magazine ismi ile geciyor Nightrain. Ama Turkiye'de ozel album olarak cikti. Toplamda 36 sayi olmali.

Ken parker Speciale olanlar 4 sayi cikmis.

Özel Alfa Ajanı