Ken Parker Tamamlanır mı ? Ken Parker'ı İstiyoruz !

Başlatan Mister NO, 19 Mart, 2012, 22:57:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Büyülü Rüzgar - 05 Temmuz, 2012, 20:24:36
Alıntı yapılan: Kızılmaske - 29 Mart, 2012, 18:54:11
14 sayı kaldı böyle giderse 14 yılda tamamlanacak..... :-\ ::) ;D
dostum 14 sayı nın dısında 30 kusur de magazın var bu durumda 44 seneyı gececek demektır  ???
Desene bitişini biz göremiyeceğiz.... :-\ :'( ;)

alan ford

Alıntı yapılan: darkwood - 04 Temmuz, 2012, 19:07:38
Ben Tay yayınlarının kitaplarını okuyorum, bekleme derdi yok.  :D

Evet ama sıradaki albüm Adah ki bu Tay yayınlarının normal seride yayınlamadığı iki maceradan biri. :(

Yayınlanmayan diğer macera Grev , ama bu gidişle 5 yıllık kalkınma planında bu kitap için bütçe ayırmaya gerek yok. >:(  :'(

Son olarak Rodeo'nun baskı kalitesini ve çizgi romana bakış açılarını çok sevmekle birlikte bu kadar naz aşık usandırır diyorum. Fazla nazlanmadan yayınlayın şu albümleri artık , adamı dellendirmeyin ;D

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

DAMPYR

Bu serinin bitmesi için yayının Rodeodan çıkması lazım.Dylanda Rodeodayken ağır aksak yürüyordu.bizde sinir ola ola alıyorduk.şimdi bu durum ken parker için tekrarlanıyor... :'( :-\ >:(

OZAN BALIM

Bildiğim kadarıyla sadece 650 tane basılıyor ve rafta kalmıyor. 14 sayı bir anda basılsa bile alıcısı hazır. Kar etmiyorsan bırak, bırakmıyorsan bas. Kaldı ki Rodeo ne yapıyor bilen var mı? Satılmayan yıllık dışında başka yayını kaldı mı?

rumar80

Rodeo'yu anlamak gerçekten mümkün değil. Bir de sırada Ada ve bir süre sonra da Grev var ki bunlar ülkemizde hiç yayınlanmadı. Yoksa lanet sürecek mi?
  Hele Grev, anladığım kadarı ile (Norma'nın Prensi macerasında okuduğumuzla) sağlam bir sistem eleştirisi. Biz buna hazır mıyız?????????

yunusmeyra

bizim bugün üstünde uzun uzun düşünmediğimiz ve sanki binlerce yıldır verilmiş ve kanıksanmış haklar gibi duran sosyal hakların; "burjuva" sınıfı tarafından ve ona koltuk atan diğer "sistem güçleri" ve "kilise" tarafından nasıl mücadeleler sonucunda kabullenilip, verildiğini "acı" olarak hatırlatan bir macera..demokrasi ve modern bir devletin kuruluşundaki olmazsa olmaz "birey" ve "sosyal haklar" mücadelelerine slogan atmadan ve didaktik olmadan değiniyor..ken parker,eşi ve evlatlığıda bu macerada..emek mücadelesi veren amerikan işçi sınıfının hayatından ve mücadelelerinden kesitler eşliğinde veriliyor..ken parker bu sefer "taraf" ve keşke "kapital" işçilerin anlayacağı bir dille yazılsaydı şeklinde serzenişte bulunuyor..fabrikada "taciz" ve "cinayet",mitingte kalabalığın üzerine orantısız güç uygulayan" kolluk kuvvetleri..evet ken parker serisi iki önemli kitabı olan "adah" ve "grev" ile taçlanmalı ve seri tamamlanmalı..huu..rodeo'dan kimse duyuyor mu?
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

caretta

Arkadaşlar lütfen İstanbul'da oturan birisi Rodeo Yayıncılığın idari ofisine gitsin ve sorumlularla yüzyüze görüşsün.
Forumda da bizleri bilgilendirsin...

Cantürk

Alıntı yapılan: caretta - 14 Temmuz, 2012, 20:41:09
Arkadaşlar lütfen İstanbul'da oturan birisi Rodeo Yayıncılığın idari ofisine gitsin ve sorumlularla yüzyüze görüşsün.
Forumda da bizleri bilgilendirsin...

Bence görüşülecek kişiler; Bonelli&Milazzo, Rodeo değil.

Ken Parker nerde tamamlanacak.

Daha yayınlanmamış bir sürü Ken Parker Magazin ve 4 adet kalın speciale var.

Rodeonun keyfini bekleyene kadar 50 yıl geçer.

darkwood

Bu kadar aradan sonra Rodeo dan yeni Ken Parkerleri beklemek artık hayal gibi görünüyor.
Hiç olmazsa adam gibi yayın çıkaran bir yayınevine "1001 romanın yaptığı gibi" yayın haklarını verseler, bu çok daha iyi olacak.  >:(
Darkwood Sakinleri..

Mister NO

Rodeo Yayınları ile görüşen haber alabilen arkadaşlar Ken Parker hakkında son durum nedir bilginiz var mı?

Bu ay da önümüzdeki ayda çıkacağını sanmıyorum yine de bir umut işte.

Bir başka yayınevi devir alsa şu işi de seri bitse. Yazık oluyor Ken Parker'a.  >:(

NIC

Ciddi anlamda saygısızlık bu durum

Adah hikayesini dört gözle bekleyen bir kitle var,en azından bir açıklama olmalı

Büyülü Rüzgar

bu ay cıkar bence az sabır arkadaslar ondan sonrada rutıne gırer dıye dusunuyorum

DAMPYR

Alıntı yapılan: Büyülü Rüzgar - 01 Ağustos, 2012, 19:41:35
bu ay cıkar bence az sabır arkadaslar ondan sonrada rutıne gırer dıye dusunuyorum
Rodeo ile bu çok zor görünüyor.Dylanı çıkartırken bile bizi fıtık ettiydi.şimdi aynı şeyi ken parker ile yapıyor... ::) :P ;)

Büyülü Rüzgar

az sabır yahyam az sabır kuslar tıyo verdi hele adah cıksın gerısı kolaylasacakmıs

caretta

İlyas Bey birşeyler biliyorsan bizimle paylaşabilirsin!!!