NİSAN 2012...

Başlatan V, 20 Mart, 2012, 21:32:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

LAL KİTAP

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"İstemem,eksik olsun.."

haysat

Abi ben bu işten bişi anlamadım.
Bazıları yayınlarının devamını  çıkarmıyor, Lal kitap ise aybaşını bile beklemiyor.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

DAMPYR

Alıntı yapılan: haysat - 20 Mart, 2012, 23:01:02
Bazıları yayınlarının devamını  çıkarmıyor, Lal kitap ise aybaşını bile beklemiyor.

onlar daha çıkmadı Ali ön siparişte ay başında çıkacak.... :) :D ;)

Gambit

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 21 Mart, 2012, 12:17:11

cikmamis bile olsa kapaklari bizimle paylasip, cikmalarini heyecanla bekletme olayi icin lal i tebrik ederim. Iyi calisiyorlar

haysat

Alıntı yapılan: Gambit - 21 Mart, 2012, 16:49:26

cikmamis bile olsa kapaklari bizimle paylasip, cikmalarini heyecanla bekletme olayi icin lal i tebrik ederim. Iyi calisiyorlar

Bu dediğine katılıyorum.

Alıntı yapılan: haysat - 20 Mart, 2012, 23:01:02

Biliyorum ama bazı yayınları aybaşından önce Kadıköy'de ve sahaflara erken veriyor.
D&R ve Gazete bayiilerine aybaşında veriyor.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

gamlıbaykuş

Zagor KM 69'daki Kandrax mı? Eğer öyleyse eğlenceli ve heyecanlı bir macera bizi bekliyor...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

aa

İstikrar için teşekkürler LAL. Zamanında çıkacak mı sorusu aklımıza bile gelmiyor.
Esse Gesse Hayranı...

tommikser

Oğlak gibi Allah korusun bir kaza olsa 1 ay çıkaramasa sanırım hepimiz karpuza döneriz ;D İstikrar mükemmel 10 yılda tek tık yok.Saat gibiler maşallah :D

DAMPYR

Alıntı yapılan: gunessemerci - 23 Mart, 2012, 09:14:08
Oğlak gibi Allah korusun bir kaza olsa 1 ay çıkaramasa sanırım hepimiz karpuza döneriz ;D İstikrar mükemmel 10 yılda tek tık yok.Saat gibiler maşallah :D

Aynı kanıdayım Zamanında çıkması biz okurlar için çok önemli.Hiç olmassa düzgün bir seri yapılabiliyor.Teşekkürler Lal.... 8) :) ;)

altay1944

Zamanı gelince hatta zamanı gelmeden seriyi yetiştirmeleri gerçekten  güven verici olmalarının kanıtı...Bunun yanında yeni bir bonelli serisine başlamalarının zamanı gelmedimi acaba.Martin mystere yeni seri özel seri derken olması gereken normal seriye;zagor yeni seri özel seri derken normal seriye dönerek aylık bazda çıkardıkları kitap sayısında azalmaya gittiler.Karaoğlandan vazgeçtiler ,nathan neverden vaz geçtiler.E! Şu günlerde çizgiromanda yükseliş varken(!)(göreceli bir kavramdır)yeni bir seriyi beklemek çok mu ütopik kalır.Haydi lal !Yeni bir seri...bekliyoruz(m).
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

V

Alıntı yapılan: altay1944 - 23 Mart, 2012, 19:08:03
Zamanı gelince hatta zamanı gelmeden seriyi yetiştirmeleri gerçekten  güven verici olmalarının kanıtı...Bunun yanında yeni bir bonelli serisine başlamalarının zamanı gelmedimi acaba.Martin mystere yeni seri özel seri derken olması gereken normal seriye;zagor yeni seri özel seri derken normal seriye dönerek aylık bazda çıkardıkları kitap sayısında azalmaya gittiler.Karaoğlandan vazgeçtiler ,nathan neverden vaz geçtiler.E! Şu günlerde çizgiromanda yükseliş varken(!)(göreceli bir kavramdır)yeni bir seriyi beklemek çok mu ütopik kalır.Haydi lal !Yeni bir seri...bekliyoruz(m).

Büyülü Rüzgar da yakında sona eriyor..Ve Mister No Yeni Seri'nin de sonu gelecek..
"İstemem,eksik olsun.."

V

Lone Ranger 1-HOZ Comics

"İstemem,eksik olsun.."

V

Sighma  -HOZ Comics

"İstemem,eksik olsun.."

aa

Sighma çok ilginç bir kitaba benziyor. Merakla bekliyorum. Daha önce aynı seriden Gözler ve Karanlık ı çok sevmiştim.
Esse Gesse Hayranı...

V

"İstemem,eksik olsun.."