NİSAN 2012...

Başlatan V, 20 Mart, 2012, 21:32:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Dylan Dog - Renk Cümbüşü-HOZ Comics

"İstemem,eksik olsun.."

hennessy

Alıntı yapılan: V - 26 Mart, 2012, 20:57:14
Sighma  -HOZ Comics

Sighma  merakla beklediğim bir yayın çıkınca alıp okuyacağız inşallah
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

altay1944

Sanırım nisan tam anlamıyla çizgiroman ayı olacak.Demirbaş klasikleri ve sürprizleri,1001 julia 3'ü(?) Hoz yukarıdakileri çıkararak bütçemizi onulmaz bir delik açacaklar.oğlak ve lal serilerini saymıyorum bile.Ve belki yeni sürprizler olacak .Kimbilir.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

darkwood

Güzel ve kaliteli yayınlara her zaman arşivimiz açık, yeni yayınları merakla bekliyorum...
Darkwood Sakinleri..

haysat

Yapı Kredi Yayınları  /  Samuray 2

Samuray II; Jean François di Giorgio'nun yazdığı, Frédéric Genêt'nin çizdiği, renklendirmesini Delphine Rieu'nün yaptığı Samuray albümlerinin üç, dört ve beşincisi olan Morinaga Ayini, İsimsiz Ada ve Şobei'den oluşuyor.

Samuray I'de ailesinin başına gelenlerin nedenini öğrenerek kaderinden kaçmak için kayıp ağabeyinin peşinde İsimsiz Ada'ya giden Samuray Takeo, bu esrarengiz adada tanıdığı ve hayatının tehlikede olduğunu anlayınca güvenli bir yere götürmek üzere yanına aldığı mucize çocuk Natsumi yüzünden bir tür kâbusa sürükleniyordu. Bu kitapta ise Kutsal Kan'a ilişkin düğüm çözülürken Samuray'ın İsimsiz Ada'ya dönmesi, üstat Şobei ile karşılaşması da söz konusu. İç içe geçmiş irili ufaklı pek çok maceradan oluşan, kurgusu güçlü, çizimleri özgün Samuray'ın YKY tarafından hazırlanan ikinci çoklu albümü kitapçılarda.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

gamlıbaykuş

Bu Samuray 2 ciltten mi oluşuyor yoksa daha devamı var mı?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

drfuhrer

devamı yok diye biliyorum...

tommikser

Çiztanbul (Rodeo Albümler Dizisi no: 7, Studio Rodeo Çizgi Roman Yıllığı 2012)

Yazanlar ve Çizenler: Charles Vess, Dany Henrotin, Roberto Diso, Alberto Jiménez Alburquerque, Aleksandar Zograf, Amra Hejub, Enis Cisic, Esmir Prlja, Aleksandar Sotirovski

Dünya çizgi romancıları Studio Rodeo'nun 2012 yıllığı için İstanbul'u ziyaret etti. Köşe bucak gezdikleri İstanbul'un semtlerini, tarihi eserlerini, insanlarını, hayvanlarını, atmosferini değerlendirererek, birbirinden özel eserlere imza attılar. Charles Vess (Sandman, Stardust, SpiderMan), Dany Henrotin (Bernard Prince, Troy Savaşçıları, Olivier Rameau), Roberto Diso (Mister No, Tex), Alberto Jimenéez Alburquerque (She), Aleksandar Zograf ve daha nicelerinin çalışmaları, ÇİZTANBUL'da!

Dört farklı kapak alternatifiye çıkan 112 sayfalık ÇİZTANBUL, sergilerle ve imza günleriyle 2012 boyunca sık sık gündeme gelecek.

V

54. sayı Oklahoma Jim çıktı..

"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 12 Nisan, 2012, 17:01:24
Sotirovski'nin kapağını çok beğendim...

Benim favorim de aynı kapak.

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 12 Nisan, 2012, 18:48:24
Alıntı yapılan: pizagor - 12 Nisan, 2012, 17:01:24
Sotirovski'nin kapağını çok beğendim...

Benim favorim de aynı kapak.

Bu arada bu kapak burada göründüğünden daha da güzel... Burada sade görünüyor ama simli, yanar dönerli, müthiş güzel bir kapak olmuş...

pizagor

HEROTÜRK isimli bir çizgiroman çıkmış...

tommikser

Gerekli Yapacağını gene yaptı.Sessiz ve derinden...

New Avengers 3

Watchmen 2. baskı

gamlıbaykuş

New Avengers 3 iyi oldu, ümidi kesiyordum az daha. Hem Ronin de katılıyor gruba iyi bir macera okuyacak gibiyiz. Ayrıca yayınlar düzenli çıksında ister sessiz ve derinden gelsin ister gümbür gümbür :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...