NİSAN 2012...

Başlatan V, 20 Mart, 2012, 21:32:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Benim için yılın sürprizi oldu bu :D açıkçası hiç ümidim yoktu. Yanılttığınız için teşekkürler Gerekli Şeyler. Sitelerinde satışta görünmüyor gerçi, aynı şekilde Naruto ve One Piece 4. ciltleri (çıkış tarihi şubat 2012 yazıyor) "stokta yok" görünüyor ama D&R'da satışta ??? Kitapların sayfalarını çevirmek lazım çıktığına ikna olmak için ;D

altay1944

Çok garip .Günlerce arkalarından atıp tutacağız sonra bir kitap çıkaracaklar ve gönülleri feth edecekler.Yok böyle bir şey .İstikrar olmadan hiçbir yayını almayacağım.Benim kitaplığım kimsenin yarım kalan çöplüğü değil.Bakalım sırada hangi yayınevi var.Aman kardeş bas; özledik yayınlarını dediğimiz...Sonra aylarca ortalıkta görünmeyecek...Yok daha neler.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hennessy

New Avengers 3 güzel haber ne zamandır beklediğim bir kitapdı.Watchmen'ı da alamamıştım oda güzel oldu birde old logan gelirse değme keyfime.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

New Avengers gecikmiş ama akıllıca bir hamle. 4 Mayıs günü film vizyona giriyor. Bundan iyi reklam mı olur?

poe

http://www.idefix.com/kitap/harem-zulfu-livaneli/tanim.asp?sid=UD2AOH5CN40QJZHW0L82

ilginç bir tanıtım bülteni
keşke livaneli rumuz kullansaymış bu kitapta.
böyle bir tanıtımda adımın olmasını istemezdim

muhteşem yüzyıldan sonra ucuz bi kopya gibi duruyor

V

"İstemem,eksik olsun.."

V

Büyülü Rüzgar 115

"İstemem,eksik olsun.."

V

Komünist Manifesto-Manga

"İstemem,eksik olsun.."

V

"İstemem,eksik olsun.."

V

Aylık Tex 164-Rurales!

"İstemem,eksik olsun.."

V

Altın Tex 128-Lanetli Yelkenli

"İstemem,eksik olsun.."

haysat

Gerekli Şeyler / Çizgi Roman Manga Dizisi
Naruto / Cilt :4

Naruto, ünlü mangaka Masaşi Kişimoto tarafından yaratılan, 1999 yılından beri Japonya'da yayınlanan dünyaca ünlü manga serisi artık Türkiye'de. Bugüne kadar Japonya'da 100 milyondan fazla satan Naruto serisi, 2002 yılında bu başarısını taçlandırarak animeye uyarlandı. Ülkemizde de gösterilen bu anime, manga kültürünü dünyaya tanıtıp; Naruto'yu dünyadaki en önemli mangalardan biri haline getirdi. Yıllardan beri geniş bir hayran kitlesi tarafından Türkçe'de yayınlanması beklenen bu eser, manganın özünden hiçbir şey kaybetmemesine özen gösterilerek ve Japonya'da olduğu gibi sağdan sola okunacak biçimde hazırlandı.

Yediden yetmişe herkese hitap eden Naruto, çizgi roman kültürü ile ilgili olmayanların bile severek okuyabileceği bir eser. Uzamaki Naruto, ailesi olmadan ninjalardan oluşan Konaha köyünde yaşayan yedi yaşlarında bir çocuktur. Toplum tarafından dışlanan ve hiç arkadaşı olmayan Naruto, dikkat çekmek için sık sık yaramazlığa başvurmaktadır. En büyük hayali ise köyün en güçlü ninjası olan Hokage'yi geçip bütün köy tarafından sevilmektir. Fakat Naruto'nun doğumun da büyük bir sır saklıdır.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

NTV Yayınları / Çizgi Roman Dizisi
Agatha Christie

Bitmeyen Gece - Roger Ackroyd'un Katli

... Cinayetin kraliçesinden soluk kesen iki hikâye daha...

Agatha Christie alışık olduğumuz tarzın dışında bir cinayet hikâyesi anlatıyor Bitmeyen Gece'de. Yayınlandığı zaman, son dönem eserleri arasında en çok beğenilenlerden biri:Birbirini seven iki genç, Michael ve Ellen... Uğursuz bir arsa, Çingenelerin Arazisi ve kaçınılmaz bir ölüm.

Emeklilik hayalleri ile geldiği kasabada bela, gizem ve cinayet HerculePoirot'nun yakasını yine bırakmıyor.Bu seferkinin gerçekten bir son olacağını söyleyen Poirot, gri hücrelerinin de yardımıyla kimsenin aklına gelmeyeni gözler önüne seriyor.

haysat

Akılçelen Kitaplar / Çizgi Roman Manga Dizisi
Death Note - Ölüm Defteri Sayı: 9

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünyada bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) yayınladığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en önemli manga serilerinden biridir.

... Bu deftere adı yazılanlar ölür... Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk'un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE (ÖLÜM DEFTERİ). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünyadaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif arasındaki muhteşem mücadele böyle başlar.

Mello'dan defteri almak için harekete geçebilecek kişiler operasyon merkezindekilerle sınırlıdır artık... Onları harekete geçirmek için Light defterin kullanılmasını gerektiren bir plan yapar. Öte yandan, aynı zamanlamayla Soiçiro Yagami operasyon merkezine döner. Light'ın planı karşısında babası nasıl bir tavır sergileyecek? Her yeni manevrasında etrafında örülen çember gittikçe daralan Light'ın bir sonraki hamlesi ne olacak

rumar80

Alıntı yapılan: haysat - 21 Nisan, 2012, 11:56:24
NTV Yayınları / Çizgi Roman Dizisi
Agatha Christie

Bitmeyen Gece - Roger Ackroyd'un Katli

... Cinayetin kraliçesinden soluk kesen iki hikâye daha...

Agatha Christie alışık olduğumuz tarzın dışında bir cinayet hikâyesi anlatıyor Bitmeyen Gece'de. Yayınlandığı zaman, son dönem eserleri arasında en çok beğenilenlerden biri:Birbirini seven iki genç, Michael ve Ellen... Uğursuz bir arsa, Çingenelerin Arazisi ve kaçınılmaz bir ölüm.

Emeklilik hayalleri ile geldiği kasabada bela, gizem ve cinayet HerculePoirot'nun yakasını yine bırakmıyor.Bu seferkinin gerçekten bir son olacağını söyleyen Poirot, gri hücrelerinin de yardımıyla kimsenin aklına gelmeyeni gözler önüne seriyor.

Roger Ackroyd cinayeti Christie'nin cinayet romanlarına kattığı inanılmaz bie değişiklik ve tattır. Okumamış olanlara tavsiye ederim.