Juliayı çok sevdim çünkü

Başlatan DAMPYR, 23 Mart, 2012, 20:34:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 07 Nisan, 2012, 18:50:12
Hasan eğer 1001 roman devam ettirmiyecekse.ne kadar beklemek lazım onuda bilmiyorum ya ,Fuat beyle görüşmek lazım tabi bunu.Hozdan Haşim beyden rica etsek bu çizgi romanıda bünyesine alırmı acaba?o hiç olmassa düzgün yayınlıyor.Lalde olabilir tabi.Ben ulaşamıyorum 1001 romanın her sayfasına yazdım Fuat beye mail bile attım bir cevap gelmedi bana siz istanbuldasınız daha kolay ulaşırsınız ona.... 8) ;) :)

Julia ya kadar sırada Red Sonja ve Conan var. Ayrıca yarım kalan Vampirella ve Diabolik te var. Bunların yayını için hangi yayınevini öneriyorsun.  ;D

Darkwood Sakinleri..

hanac

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 07 Nisan, 2012, 18:50:12
Hasan eğer 1001 roman devam ettirmiyecekse.ne kadar beklemek lazım onuda bilmiyorum ya ,Fuat beyle görüşmek lazım tabi bunu.Hozdan Haşim beyden rica etsek bu çizgi romanıda bünyesine alırmı acaba?o hiç olmassa düzgün yayınlıyor.Lalde olabilir tabi.Ben ulaşamıyorum 1001 romanın her sayfasına yazdım Fuat beye mail bile attım bir cevap gelmedi bana siz istanbuldasınız daha kolay ulaşırsınız ona.... 8) ;) :)

Arkadaşlar şimdilik ortada gecikmiş bir yayın var, biraz sabır.

Nisan da çıkacağı söyleniyor.

İsteyen Facebbok'dan Fuat Bey'e mesaj atabilir.

darkwood

Benimde duyumlarım Julia 3 ile birlikte Tex Almanak'ın 4.sayısınında yolda olduğu şeklinde.
Darkwood Sakinleri..

altay1944

Alıntı yapılan: darkwood - 08 Nisan, 2012, 19:13:24
Benimde duyumlarım Julia 3 ile birlikte Tex Almanak'ın 4.sayısınında yolda olduğu şeklinde.

Sevgili adaşım bu habere sevinmek istiyorum.Ama nedense bir türlü sevinemiyorum..Keşke 3 ve 4 .cilt julia için deseydin.Teks zaten piyasada sürüyle var.Bekleyelim sabır taşı olduk nasıl olsa.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hennessy

Süper haber Tex almanak geliyor.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Alıntı yapılan: altay1944 - 08 Nisan, 2012, 19:45:00
Sevgili adaşım bu habere sevinmek istiyorum.Ama nedense bir türlü sevinemiyorum..Keşke 3 ve 4 .cilt julia için deseydin.Teks zaten piyasada sürüyle var.Bekleyelim sabır taşı olduk nasıl olsa.

Sana katılıyorum sevgili adaşım evet Tex ler fazlasıyla her ay çıkıyor.
Julia nın yanında Brendon'un 5.sayısı bence daha uygun olurdu.  :)
Darkwood Sakinleri..

caretta

Arkadaşlar bırakın bol bol Teks çıksın da bu Caretta dostunuz sevinsin!1001 Roman'da bir
sorun yok demek ki.Krizde olan yayınevleri Teks çıkarsın anında krizi aşsın!

darkwood

Yayıncılar açısından iyide, Tex çiler bu gidişle yakında krize girecek son 1,5 ay içinde 15 adet civarı Tex yayınlandı.  :D
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Alıntı yapılan: darkwood - 08 Nisan, 2012, 19:13:24
bu haber süper.bu kadar bekledim biraz daha sabredeceğiz demekki.ama bundan sonraki Julia ciltlerini 2 ayda bir bekliyoruz.... 8) 8) 8)

Draka

Alıntı yapılan: hennessy - 07 Nisan, 2012, 10:27:48
Julia'yı sevemedim çünkü ne Holmes ne Mike nede Hercules tadı var Nede Colombo ama ona dedektif diyorlar.............
Bende onları hatta daha fazlasını okudum, Julia'yı da bunların arasına yazarım.

Bir çizgi roman olarak Julia çok başarılı. Keşke daha sık çıksa  ::)