Ertan Ergil (Jedmau) Batman Yayınlasın (Artık Yetsin)

Başlatan hanac, 25 Mart, 2012, 16:25:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Evet, kampanyamızı başlatıyorum.

Batman'i TR de yayınlayabilecek tek yayınevi olarak gördüğümüz JBC den Batman yayınlamasını rica ediyoruz.

Bu başlık altında destek mesajlarınızı bekliyoruz.

NIC

Çr bolluğu yaşadığımız şu zamanda Batman'in olmaması düşünülemez,Batman istiyorummmm,Kudurdummmm  ;D

Cantürk

dean

Evet kesinlikle çizgi roman yayıncıları içinde Batman'i(aslında diğer Dc'ler içinde geçerli)yayınlayabilecek tek yayınevi gibi duruyor.

gamlıbaykuş

Biz Batman istiyoruz da, NTV'nin bundan haberi var mı, ne gibi bir yol düşünülüyor? Dampyr de olduğu gibi imza kampanyası başlatalım, mail yağmuruna tutalım, oturma eylemi bile yapabiliriz kapılarında :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

HacıGeraltEmmi

Batman'i layıkıyla yayınlayabilecek, reklam gücünü de kullanarak satışları istenilen düzeylere çıkarabilecek 2 yayınevinden biridir NTV. Diğeri YKY, yayınlarlar mı bilinmez ama, isteyenin bir yüzü misali diyorum ;D

s.b

Ehh Batman'le başlasınlar tabi ama arkası da gelsin. Ülkemizde moda olduğu üzere 1-2 sayı çıkarıpta üstüne yatmasınlar. Adam gibi seri halde yayınlayabileceklerse Batman'e başlasınlar. Ardından Şimşek, Yeşil Fener bir de Süperman'le bu işi sürdürsünler.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Abi dileklerine sonuna kadar katılıyorum, ama sence de Batman dışında bir DC yayını satar mı? Bence satmaz. Yoksa keşke Green Lantern olsa derim

Nightrain

Superman da satar. Pek sevmem, orası ayrı. Batman'i bende çılgınlar gibi istiyorum. Bu kadar yüksek satış potansiyeli olan bir kahramı Türkçe okuyamamak büyük kayıp.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hanac

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 25 Mart, 2012, 22:07:50
Biz Batman istiyoruz da, NTV'nin bundan haberi var mı, ne gibi bir yol düşünülüyor? Dampyr de olduğu gibi imza kampanyası başlatalım, mail yağmuruna tutalım, oturma eylemi bile yapabiliriz kapılarında :)

Bence imza kampanyasına gerek yok.

Toplayacağımız 200 küsur imza pek etkileyici olamayacatır NTV nin gözünde.  :)

Önce burada yazılarımızla desteği görelim.

Sonra NTV ile temasa geçeriz.

Belki Güneş Semerci'nin tanıdıkları vardır NTV de  ;D

kalidor

NTV'nin yayınladığı dünya klasikleri çizgiroman okuyan okumayan herkese hitap edecek yayınlardı. Corto Maltese'yi çizgiroman okumayan ama takip eden önemli bir hayran kitlesi var. Batman'nin filmleri Türkiye'de gişe rekorları kırsa da çizgiromanlarının satışnını NTV'nin istediği düzeyi tutturacağını pek sanmıyorum.
Crom! Ölüleri Say...

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: hanac - 26 Mart, 2012, 10:04:10
Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 25 Mart, 2012, 22:07:50

Bence imza kampanyasına gerek yok.

Toplayacağımız 200 küsur imza pek etkileyici olamayacatır NTV nin gözünde.  :)

Önce burada yazılarımızla desteği görelim.

Sonra NTV ile temasa geçeriz.

Belki Güneş Semerci'nin tanıdıkları vardır NTV de  ;D

Güneş'in NTV'de tanıdığı olduğuna inancım sonsuz, kesin vardır. Biraz kurcalasak Obama'yı bile tanıdığı ortaya çıkabilir :)

emre ozdamarlar

Böyle bi kampanyaya gireceksek NTV'ye hangi hikayeleri istiyoruz, öncelik sirasi hangi kitapta olacak vs bunlari belirtmemiz gerekir bence.
Adamlara durustce isin maaliyeti su olacak, su kadar satarsaniz kar edersiniz  seklinde bi proje sunumu yapip daha profesyonel yaklasmak faydali olur diye dusunuyorum.

Yani bir nevi isin editörleri gibi davranmaliyiz, neyin nasil yapilacagina biz karar verelim, NTV sermayeyi, reklam ve dagitimi ustlensin. Ama dedigim gibi su sekilde kar edebilirsiniz dye bir is plani sunarsak kampanyamiz daha cekici olacaktir.

Hangi kitap yayinlanmali diye önerilerde bulunarak onlarin islerini de kolaylastiracagiz.

Yazin Dark Knight filminin gelecegini de hatirlatmaliyiz.

gamlıbaykuş

Emre abi, sanakatılıyorum; fakat NTV bu durumu böyle değerlendirmeye yanaşır mı? İşin aslı bence hemen bir nabız yoklaması yapmak lazım. Kendi kendimize ümitlenipte hüsrana uğramayalım...