Prestij Kitap Mırnav'ı bitirmeyecek mi?

Başlatan mutarad, 26 Mart, 2012, 11:15:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mutarad

Takip edenler bilirler, Sinan Gürdağcık'ın eseri Mırnav'ın 6 albümünden 3 tanesi Prestij Kitap tarafından yayınlanmıştı. Aradan çok uzun süre geçmesine rağmen, diğer 3 albüm yayınlanmadı. Prestij Kitap yarıda mı bırakacak acaba? ben çocukken severek okumuştum ve şimdi de çocuklarıma okutmak isterdim. Böyle mini bir seri bile yarım mı kalacak? bu kadar mı az satış yaptı? Ne dersiniz?
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

gamlıbaykuş

Sadece Mırnav değil, Hızır Bey'i de istiyoruz...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

mutarad

Görüyorum ki, zaman zaman "hipnoz" rumuzuyla Prestij yayınevinden bir beyefendi (ismini bilmediğim için böyle yazım. Yanlış anlaşılmasın) değişik konularda mesajlar yazıyor. Demekki forumumuzu takip ediyor. O taktirde herkesin huzurunda kendisinden rica ediyorum, aşağıda yer alan yayınlarla ilgili bize bilgi versin lütfen.. Tamam mı devam mı, bir sorun mu var? Bilmek hakkımız değil mi?
*Efsane-2
*Durano-5
*Mırnav 4-5-6
*Hızır Bey-4
*Hipnoz 9
Bu ürünlerin hepsini almış biri olarak sanırım böyle bir talepte bulunmaya hakkım var..
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

Solomon Kane

Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

mutarad

Alıntı yapılan: mutarad - 05 Ekim, 2012, 14:50:00
*Mırnav 4-5-6

Bilfen yayınlarından Mırnav'ın hem 4-5-6'sı hem de daha önce prestijden çıkan 1-2-3'ü yayınlanmış.

haysat

Aslında ben dün gece yayınlayacaktım ama geç olduğu için bu güne kalmıştı.
Saolsun Mutarad gerekli duyuruyu yapmış.

Şimdi geri kalan haberler.

Mırnavları  D&R sitesinde satışta görünce,hele 6.sayıyı,İlhan herhalde yayınlara devam ediyor  dedim.

Resimlere bakınca farklı bir yayınevinin ismini görünce İlhan'ı aradım nedir durum diye sordum.

Kendisinin haberi olmadan gelişen bir olay olduğunu sadece üzüldüğü şeyin Mırnav'ın çizeri  Sinan Gürdağcık'ın kendisine haber vermemesi olduğunu söyledi.

Kendisininde Bonellinin bir kaç kitabının balonlamaları ile uğraştığını söyledi.

Hadi hayırlısı...

Bunlardan biride ( Nick Raider ) onunla ilgili güzel düşünceleri olduğunu ve bir  sürprizi olduğunu söyledi.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !