Julianın 3.cildinde çıkacak sayılar (Kapaklar)

Başlatan DAMPYR, 26 Mart, 2012, 19:58:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Julianın 3.cildinde çıkacak sayı kapakları şöyle:

Julia sayı 31  italyada 2001'in 4.ayında yayınlanmış

DAMPYR

Julia sayı 32  italyada 2001'in 5.ayında yayınlanmış

DAMPYR

Julia sayı 33  italyada 2001'in 6.ayında yayınlanmış

Kerimoğlu

Julia neden düzenli yayınlanmaz? Satılmıyor mu? Lal Oğlak gibi aylık elimize alabilsek harika olurdu. İlk cilt geçen sene Nisan'da çıkmıştı. 3. cilt bir aksilik olmazsa bu Nisan'da çıkacak. Yani yılda en çok 3 cilt.

BAHADIR

Yeter, fazla bile...4 olsa normal olurdu ama hiç olmamasından iyidir...Her zaman şükretmek lazım...Az ile yetinemeyen çoğu hiç bulamaz...

DAMPYR

2 ayda bir çıkacak diye başladılar.oda diğer çizgi romanların akibiyetine uğradı.illaki sattıkları çizgi romanın parasının geriye dönüşünü bekliyorlar.buda uzun zaman alıyor tabiii.lütfen Juliayı 2 ayda bir çıkarın (üzerinde yazdığı gibi).... :-\ 8) ;)

DAMPYR

Benim zavallı Julia'm ne olacak senin halin böyle.  :'( Artık Fuat beyde ilgilenmiyor senle.Bekle bekle nereye kadar.italyanca kurslaramı başlasak ne... ;D ;D ;D

caretta

Julia benim Altın Madalyon üyesi olduktan sonra başladığım bir ç.r.Oğlak,1001 Roman ve
Aksoy serilerini de edindim.Şu ana kadar 2-3 kitabını okuyabildim.Beğendim almaya da
devam edeceğim.Teks ve Zagor okumaktan okumaya fırsat bulamıyorum.Çizgi Roman
piyasasında düzenli yayınlanmayı hakeden bir ç.r.Bildiğim kadarıyla bir benzeri de yok.

NIC

Alıntı Yap.Bildiğim kadarıyla bir benzeri de yok 

Nick Raider biraz benziyor gibi ama Julia daki derinlik yok malesef,Nizzi Tex yazsın dicem ama onuda yazamıyor  :P

DAMPYR

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 26 Mart, 2012, 19:58:28
Julianın 3.cildinde çıkacak sayı kapakları şöyle:

Julia sayı 31  italyada 2001'in 4.ayında yayınlanmış
Sayısında Julia telefon sapığı ile uğraştı durdu.Güzel bir maceraydı.... :) :D ;)

DAMPYR

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 26 Mart, 2012, 20:02:03
Julia sayı 32  italyada 2001'in 5.ayında yayınlanmış
sayısında Juliada hem aşk hem gizem vardı Aşık olduğu adamın birdenbire ortadan kaybolması ve herkezin juliayı hatırlayıp o adamı hiç hatırlamamaları, çok ilginç olaylara yol açtı buda güzel bir maceraydı.... :) :D ;)

DAMPYR

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 26 Mart, 2012, 20:03:40
Julia sayı 33  italyada 2001'in 6.ayında yayınlanmış
sayısında süper bir aksiyon vardı.postane soygunu ile başlayıp.hapisaneden adam kaçırmaya kadar uzanan bu macerada tempo hiç düşmedi en beğendiğim sayı bu oldu.iyiki çıktın julia seni çok özlemişiz.... 8) 8) 8)

HacıGeraltEmmi

3. ciltteki ilk 2 macera daha çok güzel dedektifimizin gönül ilişkileri üzerine kuruluydu. Kahraman bayan olunca normal bir durum belli bir noktadan sonra :D Aksiyonu az olmasına rağmen keyifle okundular. son maceraya henüz başlamadım.