X-Files

Başlatan DAMPYR, 27 Mart, 2012, 18:50:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

x files (gizli dosyalar )dizisinin hepsi 9 sezon buyrun izleyin

dean

TGRT zamanında başlayıp, Cnbc-e zamanında devam etmeye çalışıp karman çorman etmiştim diziyi. X-Files'ı en baştan düzenli izlemek istiyorum aslında.

hanac

Alıntı yapılan: dean - 10 Mart, 2014, 14:44:37
X-Files'ı en baştan düzenli izlemek istiyorum aslında.

Ben de istiyorum ama bakalım ömür yetecek mi ?  :)

dean

Alıntı yapılan: hanac - 10 Mart, 2014, 14:49:59
Ben de istiyorum ama bakalım ömür yetecek mi ?  :)

Ben belki tamamına yakınını seyretmişimdir ama o kadar karıştıki kafamda. Hikayeyi bir bütün olarak kafamda oturtamıyorum.

dean

Alıntı yapılan: dean - 10 Mart, 2014, 14:44:37
TGRT zamanında başlayıp, Cnbc-e zamanında devam etmeye çalışıp karman çorman etmiştim diziyi. X-Files'ı en baştan düzenli izlemek istiyorum aslında.

Alıntı yapılan: dean - 10 Mart, 2014, 14:53:45
Ben belki tamamına yakınını seyretmişimdir ama o kadar karıştıki kafamda. Hikayeyi bir bütün olarak kafamda oturtamıyorum.

Tam 11 ay önce bunları demişim dizi için ve en sonunda tekrar izlemeye başladım. 6-7 bölümünü izledim. Mulder ve Scully'i özlemişim. Onlarla birlikte paranormal olayları araştırmak gerçekten büyük bir keyif. Ülkemizde maalesef ki bir çok dizi ile beraber X-Files'ın da sezon DVD'leri çıkmadı. Battlestar Galactica ile birlikte X-Files'ın da DVD'lerinin çıkmasını isterdim.

dean

Resmi habere göre X-Files geri dönüyor. Dizi 6 bölümlük bir sezonla tekrar izleyici ile buluşacak.

Mrtekin

http://www.thewrap.com/x-files-returning-to-fox-as-limited-series/

Darısı 24 (ki bence kesin, en son sezon çok başarılı idi.) ve Prison Break (4. sezon eh işte idi.) başına...
They drew first blood...

Pulluk

Bir an gaza gelip 9 sezonun en baştan tekrar izlesem mi diye düşündüm ama gözüm yemedi ;D
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

doktor1881

Alıntı yapılan: BulentT - 25 Mart, 2015, 10:13:21
Bir an gaza gelip 9 sezonun en baştan tekrar izlesem mi diye düşündüm ama gözüm yemedi ;D
Her gün düzenli bir bölüm seyretsen bile offf bitmez.Ben de bir ara süpermana başlamıştım ama bitiremedim.

dean

Çekimler başladı.

dean

Mrtekin

Ikisi de çok kaliteli yaşlandı... :)

Dört gözle beklediklerimden...
They drew first blood...

dean

Mrtekin

Vayy, Smoking Man'de girmiş diziye :)
They drew first blood...

Animvader

Televizyonda yıllarca takip ettim şu diziyi ama Mulder'ın kaybolduğundan sonrasını izleyemediydim.Şimdi de hatırlamıyorum, baştan başlamaya da yemiyor şöyle internette güzel bir özeti falan yok mu? :)