X-Files

Başlatan DAMPYR, 27 Mart, 2012, 18:50:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Diziyi bitirdim. Bu ikinci bitiriş oldu. Artık Revival için her şey hazır.

Genel eleştiriyi birazdan Dean'in İzledikleri bölümünde filmle birlikte yapacağım.

hennessy

http://www.imdb.com/title/tt4370492/

İlk yeni bölümü izledim.  Fox Mulder'ın sorduğu soruyu soruyorum yoksa aldatıldık mı?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Pulluk

Çok özlemişim ve çok sevdim yeni bölümü. Şimdi direkt 2. bölümden devam ediyorum.  :)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

rumar80

Ben tümünün bitmesini bekleyip izleyeceğim

doktor1881

Yıllar sonra ekiple yeniden buluştuk.Yıllar Mulder'de bir değişiklik yapmamış ama Scully onca estetiğe rağmen yıpranıp,gitmiş
Fox kanalı  diziyi takiben Lucifer'i yayınlayıp bu tarz dizileri seven izleyicileri domine etmiş

Bölüm:10/1 (Güncel) Bölümün temelinde Sveta var
Komplo teorileri ile dolu olan bölüm,Mulder'in şüpheliciliği ile devam ediyor

Bölüm Notu:7/10

Peyami

Birinci bölüm Mulder ve Scully'yi (bilhassa da Scully'yi  :D) tekrar ekranda görmenin uyandırdığı tuhaf bir mutluluk hissinin sürüklemesiyle su gibi akıp gitti. İkinci bölüm fena değil dedirtti. Ama bir üçüncü bölüm var ki...tam bir facia...Açıkçası böyle berbat bir bölümden sonra devam edebilir miyim bilmiyorum...biraz zor gözüküyor...Mizah ağırlıklı bir bölüm çekmeye çalıştılar herhalde ama beni sarmadı...tam tersine soğuttu...Bu konseptte dizinin ciddi bir geleceği olduğunu düşünmüyorum...Maalesef yeni bir açılım getirememişler...

cemb

Geçen gün Fox crime da yayınlanan 3. Bölüm  tam olarak felaketti.Bütün sabrıma rağmen izlemeyi tamamlayamadığı.Komedi mi yapmak istemişler
Çok Anlamsız bir bölümdü ve geçen yıllardan sonra x- files için diyeceğim keşke hep anılarımızda kalsalarmış.

Pulluk

3. bölümü beğenmeyenler  sanırım geçmişte hiç diziyi izlememişler yada unutmuşlar. Bu tarz bölümler geçmişte de defalarca yapılmıştı ve bir çok kişiye (ve bana da) göre efsanevi bir bölüm olmuş.  :)

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: BulentT - 05 Şubat, 2016, 06:29:39
3. bölümü beğenmeyenler  sanırım geçmişte hiç diziyi izlememişler yada unutmuşlar. Bu tarz bölümler geçmişte de defalarca yapılmıştı ve bir çok kişiye (ve bana da) göre efsanevi bir bölüm olmuş.  :)

+1 bence de çok iyiydi

Pulluk

Bu arada 5. bölüm benim için bile oldukça kötüydü.  Umuyorum ki sezonun 6. ve son bölümü güzel olacak...

DAMPYR

birşey soracağım dizide her bölüm sadece uzaylılarlamı ilgili yoksa daha önce olduğu gibi her bölümde ayrı bir konumu var.daha seyretmedimde... ??? :-\ :-[

dean

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 20 Şubat, 2016, 14:26:02
birşey soracağım dizide her bölüm sadece uzaylılarlamı ilgili yoksa daha önce olduğu gibi her bölümde ayrı bir konumu var.daha seyretmedimde... ??? :-\ :-[

Ilk ve son bölüm uzaylilarla ilgili mitoloji bölümleri.  2, 4 ve 5 monster of week. 3 bölüm mizahi bölüm.

Pulluk

10x6'dan sonra yeni sezon gelmezse fanlar yakar ortalığı!

dean

Yeni sezon onayı geldi.

dean