Acayip Hikayeler

Başlatan alpi, 30 Mart, 2012, 09:47:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alpi

Galip Tekin'den ''Acayip Hikayeler'' 13 Nisan Cuma Star'da başlıyor..Star'ın web sayfasında bilgi girilmiş..Yayınlarda da reklamı dönüyor..Tarih güzel yalnız;13 Cuma,saat geceyarısı...

Gambit

Fragmani ben de gordum ve begendim, umarim guzel bir dizi olur

alpi

dünkü hürriyet pazar'da Galip Tekin'le söyleşi vardı..her bölümde değişik oyuncular olacakmış..adı geçen iki isim:Haluk Bilginer,Şevval Sam..

emre ozdamarlar

Bi kez daha hatirlatip websitesine link verelim:
http://www.acayiphikayeler.com/

rumar80

Hem Cuma hem de ayın 13 olduğu için bugün özellikle seçilmiş.
   Bu arada Cumartesi geceleri de fantastik Türk filmleri yayınlayacaklarmış...

alpi

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Nisan, 2012, 16:43:28
   Hem Cuma hem de ayın 13 olduğu için bugün özellikle seçilmiş.
   Bu arada Cumartesi geceleri de fantastik Türk filmleri yayınlayacaklarmış...
yarın gece'' fantastik Türk filmleri'' galası var...film dünyaca tanınan ''Dünyayı Kurtaran Adam''...

DAMPYR

Facebookta acayip hikayeler sayfasına üye oldum.olmuyan varsa aşagıdaki linkten sayfa beğen yapabilirsiniz arkadaşlar... ;D :D ;)

http://www.facebook.com/acayiphikayeler?ref=ts

affedlmeyen

son bir buçuk saat kaldı. bekliyoruz umarım beklentimi karşılar.

Louis Gara

You've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?

pukay

ilk on dakikasında uyuya kaldım bir uyandım fog'un remake'i,nitekim kaçırdık diziyi.

BAHADIR

Valla ben gece yarısı izleyemedim ama şimdi izledim...Gece yarısı izlense daha keyif verecek bir dizi ama asla o saate kalamadığım için hep cumartesi öğle matinesinde izleyeceğim bir dizi olacak...

İlk bölüm güzeldi...Harika mıydı bilmiyorum ama güzeldi diyorum sadece...

Galip Tekin'in albümlerinin hepsini okuyamadığım için de izleyenlere soruyorum...

Böyle bir hikayesi varmıydı yoksa bunlar sadece tv uyarlaması için yazılmış öyküler mi?...

rumar80

Bir haftanın yorgunluğu bastırınca ben de uyuyakaldım maalesef...

Peyami

Bence iyi bir başlangıç olmuş. Mevcut Türk televizyon programlarını baz alırsak mutlaka devam etmesi gereken bir çalışma. Bu tarz pek çok Anglo-Saxon yapımı program var. Zaten onların yapısını örnek aldığı açık. Bir tane de yerli yapım olması iyidir.

Çekimler iyiydi. Senaryo "eh işte". Aralarda gösterilen grafikleri de beğendim. "Aman günü gelsin de izleyeyim" demem ama fırsat buldukça seyredebilirim. Hayko'nun başında ve sonunda görünmesi de iyi olmuş. Belki ilerde daha iyi de olabilir. Bir bakın derim.

affedlmeyen

genel itibariyle güzeldi. şu an yayınlanan çoğu programdan diziden kat kat daha iyi hatta. bizim ev ahalisinin beklentilerini karşılamadı yalnız. bittikten sonra babamın tepkisi "bu kadarcık mıydı lan bunun için mi bekliyorduk saatlerdir" oldu  ;D o pek beğenmese de ben beğendim güzel bir başlangıç oldu. umarım reytinge kurban gitmez.

Nightrain

Tabii bizim millet alıştı 2-3 saat süren türk dizilerine, bu kısa gelmiştir haliyle. Yalnız dizi gece yarısı yayınlanmasına rağmen rtük yine biplemeyi ihmal etmemiş! >:(
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"