Akılçelen "Fullmetal Alchemist" yayınlasın :)

Başlatan HacıGeraltEmmi, 30 Mart, 2012, 23:55:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Baskı olayına şu anda bi'şey diyemeyeceğim ama çıkmasına sevindim.

ruben

arkadaşlar bilen var mı? FMA ne zaman çıkıyor?

darkwood

Alıntı yapılan: ruben - 14 Ağustos, 2013, 17:12:53

2-3 güne kadar dağıtımı bekleniyor.
Darkwood Sakinleri..

alan ford

Keşke bir ters bir düz baskı yapsalar  ( ne şekil cümle kurdum , selanik örgü tarifi gibi oldu şerefsizim :D) benim gibi ters okumaya dirençli bünyelere ilaç gibi gelir, ama sadece ters basarlarsa bile alacağım bu seriyi , çizgi filmini çok sevmiştim çünkü.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Harun Ça

Alıntı yapılan: ruben - 14 Ağustos, 2013, 17:12:53

Dağıtımı bu hafta başlayacakmış ama şuan için kendi online alışveriş sitelerinde %40 indirimli haliyle mevcut daha ucuz bulunacağını sanmıyorum.

http://www.arkadas.com.tr/kitap/fullmetal-alchemist-1/9786055069001

pizagor

az evvel arkadaş kitabevine uğradım. Satışı başlamış albümün. 11,90 TL.

Almadım, acelesi yok, daha sonra 27 albümünü felaket indirimli satışa çıkarırlar nasıl olsa.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

ruben

Ben simdi baktim 7.14 TL. Tum seri turkceye cevrilecekte yayinlanacakta ohoo. bir de indirim olmasini beklersek 2 sene sonra falan okuruz.. Ben dayanamadim aldim direk 7lira sudan ucuz.

ruben

Siz sanirim magazasina falan mi gittiniz?? ben internet magazasindan bahsediyordum.

darkwood

Alıntı yapılan: ruben - 14 Ağustos, 2013, 23:31:38
Siz sanirim magazasina falan mi gittiniz?? ben internet magazasindan bahsediyordum.

Evet kargo ile yaklaşık 13 tl.ye geliyor. Bu şekilde etiket fiyatından daha pahalıya mal oluyor, ben dağıtımını bekliyorum.
Darkwood Sakinleri..

Harun Ça

İnternet alışverişini toplu yapıp kargoyu ücretsize getirmedikten sonra indirimler bir işe yaramıyor. Birikmiş Gerekli mangalarıyla beraber bi' liste hazırlamanın vakti geldi.

ruben

Alıntı yapılan: Mic-Har - 15 Ağustos, 2013, 12:03:15
İnternet alışverişini toplu yapıp kargoyu ücretsize getirmedikten sonra indirimler bir işe yaramıyor. Birikmiş Gerekli mangalarıyla beraber bi' liste hazırlamanın vakti geldi.

evet mantikli.

Harun Ça

Yönetim, Çelik Simyacı'da artık alt bölümlerde bir başlık hak etmiyor mu ?  :)

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean