Okuldaki Sır - Desen Yayıncılık

Başlatan s.b, 01 Nisan, 2012, 12:57:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

OKULDAKİ SIR

Birinci sayısı Nisan 2009 da, ikinci sayısı Ağustos 2009 da, üçüncü sayısı ise Ocak 2010 da yayınlanan bu 3 sayılık Mangayı geçen ay okudum. Açıkça söyleyeyim, mangaya karşı olan tavrımı Death Note değiştirdi. Fakat tamamiyle değiştiğimi söyleyemem. Hâlâ o ceylan gözü çizimlere gıcık oluyorum.

Gelelim Okuldaki Sır'a.
İkiz kardeşler Amber ve Jeanie, Avustralya'da seçkin bir yatılı okula kabul edildiklerinde, gelecekleri oldukça parlak görünüyordu.

Taksi, içindeki iki genç yolcusuyla birlikte Greenwich Koleji'ne doğru ilerlemektedir. Yolcular ise ikiz kız kardeşler Amber ve Jeanie'dir.

Jeanie
-- Gül biraz Amber. Seni gören cenazeye gittiğini düşünecek!

Amber
-- Yatılı okula gitmek konusunda endişelerim var, hepsi bu. Özellikle de bu kadar uzakta ve çalıların arasındaysa!.. Şehirden hiç bu kadar uzaklaşmamıştık. Sence bu çalılarda yangın çıkar mı?

Jeanie
-- Her şeyi kötü tarafından görmek zorunda mısın? Ben oraya gitmek için sabırsızlanıyorum harika olacak! Ve ayrıca orada ebeveynler de yok! Yehuuu!!..

Ama okulun duvarları, korkunç bir sırra ev sahipliği yapmaktaydı: Öğrenciler, civardaki çalılıklara girip ortadan kayboluyorlardı... Hem de tek bir iz bırakmadan! Nereye ve neden gittiklerini hiç kimse bilmiyordu. Ama Amber ve Jeanie her şeyi öğrenmek üzereydi. Üstelik okulun karanlık tarihinin anahtarı, belki de rüyalarındaki dünyada yatıyordu.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

V

Tanıtım için sağol Sami Abi.
Gözümüzden kaçmış bu manga.
Aslında son bir kaç yıldır piyasayı ısındıran hayli manga yayınlandı.
"İstemem,eksik olsun.."

s.b

Mangalar artık talep görmeye başladı. Böylece bu türün yeni örneklerini de görme imkanına kavuşmuş oluyoruz. Hiç manga okumamış olanlara ise "bir kere deneyin" diyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN