Enteresan Kaptan Swing Kareleri

Başlatan Hayal Kahvem, 03 Nisan, 2012, 19:17:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

konnektör

Esse gesse yayınları(teksas-tommiks ve swing) çizgi romanın klasikleridir. Nasıl klasik Türk müziği veya batı müziğinden hoşlanmayan birinin müzik zevkinden kuşkulanmak gerekirse, bu çizgi romanlardan hoşlanmayanlarında çizgi roman tutkusunun çok derin olmadığını söylemek gerekir. Hoz yayın allahtan bu serilerin hepsini tamamladıda elimizde olan eski basım bölük pörçük maceralarla yetinmek durumunda kalmadık. Bu serilerin tümü (hoz yayından çıkan) elimde var vede elimden çıkarmayı kesinlikle düşünmem. Yıllar sonra bu maceraları tekrar okuma zevkinden kendimi mahrum etmek istemiyorum.Üstelik hoz dan sonra teksas tommiks ve swing serilerinin bir daha basılma imkanı yokken.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: konnektör - 04 Nisan, 2012, 14:21:31
Üstelik hoz dan sonra teksas tommiks ve swing serilerinin bir daha basılma imkanı yokken.

İşte bundan tam emin değilim. Yakın bir tarihte "Kolleksiyon cildi", "renklendirilmiş ultra seri", "3'ü birarada mega seri" vs. gibi isimlerle basılması çok olası  ;D ;D ;D
Üstelik satacağından da kuşku duymuyorum 8)

hanac

Ben Teksas-Tommiks serilerini tamamladım.

Swing serisini ise yarıladım.

İnşallah bitireceğim.

Gambit

Alıntı yapılan: designer73 - 04 Nisan, 2012, 15:30:16
İşte bundan tam emin değilim. Yakın bir tarihte "Kolleksiyon cildi", "renklendirilmiş ultra seri", "3'ü birarada mega seri" vs. gibi isimlerle basılması çok olası  ;D ;D ;D

Demirbas yayincilik ayda 25 yayin cikaracakti "duzenli"

25 yayini doldurmak icin swing i de yayinlayacaktir diye dusunuyorum zira eskilerden ne varsa yayinliyorlar

tabii 25 yayindan once diger 24 unun cikmasi lazim sanki

DAMPYR

Alıntı yapılan: Gambit - 04 Nisan, 2012, 18:07:57
Alıntı yapılan: designer73 - 04 Nisan, 2012, 15:30:16

Demirbas yayincilik ayda 25 yayin cikaracakti "duzenli"

25 yayini doldurmak icin swing i de yayinlayacaktir diye dusunuyorum zira eskilerden ne varsa yayinliyorlar

tabii 25 yayindan once diger 24 unun cikmasi lazim sanki
Kızılmaske,Mandrake ve Gordonu düzenli çıkarsınlarda biz başka birşey istemiyoruz..... ::) :) ;)

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 04 Nisan, 2012, 17:00:35
Ben Teksas-Tommiks serilerini tamamladım.

Swing serisini ise yarıladım.

İnşallah bitireceğim.

Ben Hoz'un bu 3 güzel serisinide tamamladım. Arşivimin baş köşesinde duruyorlar.
Arada nostaljik takılmak çocukluğumuza dönmek için, bu serilerden bir iki cilt okumanın keyfine varılmıyor.
Darkwood Sakinleri..

haysat

Yüzbaşı Tommiks benim ilk okuduğum çizgi roman olma özelliğinden dolayı benim için her zaman değerlidir.

Kaptan Swing'in hikayeleri birbirinin aynısı gibidir ama her zaman kendisini okutmuştur bizlere, o yüzden candır.
Hoz Comics kendisine yakışanı yaparak bu seriyi eksiksiz olarak bizlere kazandırdığı için övgüyü hakediyor.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

HacıGeraltEmmi

DAMPYR

Alıntı yapılan: haysat - 04 Nisan, 2012, 21:46:40
Yüzbaşı Tommiks benim ilk okuduğum çizgi roman olma özelliğinden dolayı benim için her zaman değerlidir.

Kaptan Swing'in hikayeleri birbirinin aynısı gibidir ama her zaman kendisini okutmuştur bizlere, o yüzden candır.
Hoz Comics kendisine yakışanı yaparak bu seriyi eksiksiz olarak bizlere kazandırdığı için övgüyü hakediyor.
Bir seriyi çıkartip sonuna kadar düzenli olarak yayınlıyan tüm yayınevleri övgüyü hakediyor.sana katılıyorum iyiki varsın Hoz..... 8) :-* ;)

darkwood

Alıntı yapılan: designer73 - 04 Nisan, 2012, 23:30:49
[IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7206/bwb0j9718nbtv7mfa.jpg[/img]

Yayıncılarımızın gözünden kaçmıştır belki ;D ;D ;D

Onların gözünden hiçbir şey kaçmak kardeşim, merak etme.  ;D
Bu seriyi de yakında gündeme alırlar..  :)
Darkwood Sakinleri..