YKY'de neler kaldı?

Başlatan poe, 13 Nisan, 2012, 09:46:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

poe

yapı kredi samuray'ı da yayınladı.
şimdi ret kit'den başka beklememiz gereken hangiçizgi romanlar kaldı?

rumar80

YKY'nin planlarını net bilen kimse yok ki?
   Ellerinde Doğan Kardeş sayesinde teliflerini bulundurdukları çeşitli maceralar var. Komançi, Genç Blueberry, Gecelerin efendisi ilk aklıma gelenler. Ama basacaklar mı?????

poe

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Nisan, 2012, 09:55:18
   YKY'nin planlarını net bilen kimse yok ki?
   Ellerinde Doğan Kardeş sayesinde teliflerini bulundurdukları çeşitli maceralar var. Komançi, Genç Blueberry, Gecelerin efendisi ilk aklıma gelenler. Ama basacaklar mı?????

facebook sayfalarından sorduğumda Genç Blueberry için planlarının olmadığını söylediler.
ama diğerlerini sormamışım :(

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

poe

Alıntı YapMerhaba Ahmet Bey;
Kesin takvim belli değil ancak programımızda olan kitaplarımız arasında; Red Kit Toplu Albümleri-4, Okko-3, Du Plomb Dans La Tête bulunmakta.

dediler...

hayırlı olsun.

hanac

Alıntı yapılan: poe - 20 Nisan, 2012, 16:51:14
Du Plomb Dans La Tête

Kafaya Kurşun demekmiş. Doğan Kardeş de yayınlanmadı diye biliyorum.

hanac

Filmi de çekilmiş bu arada.

Sylvester ve yeni Conan Jason Mamoa başrolde.

ÇR nın ingilizce kapağı

BAHADIR

Tetikçi'nin senaristi olan Matz yazmış Wilson çizmiş...2004-2005-2006 yıllarında olmak üzere 3 albümde tamamlanmış...Tel atımlık aksiyon - gerilim hikayesi gibi duruyor...

Bu arada Dynamite'in bastığı ingilizce kapağı pek tutmadım...Ama orj. kapak ile basılmış versiyonuda varmış

Bu haberi sevdim...Teşekkürler...

HacıGeraltEmmi

YKY güzel işlerine devam edecek desenize.

tommikser

Samurayda adamlar uçmuş desem.Savaş sahnesinin olduğu 3 sayfalık pasaj mükemmel bir işçilik olmuş.Yani ne diyeyim adamlar gerçekten ellerindeki imkanları güzel kullanmışlar.YKY ne yaparsa yapsın gerçekten aldırıyor kendini.

Mrtekin

1- kafaya bir kursun,
2- tetikci,
3- komanci,
4- hacli seferi.

Bi acayip uzun es vererek okko 4 u bastilar.

En iyi isleri de 7 serisi, bence.

Yky ye, frankofon cok yakisiyor...
They drew first blood...

cmkrbn

YKY'nın Superman: Action Comics Volume 2'yu ne zaman yayınlayacağına dair bilgisi olan var mı? Ya da bu yayınevinin herhangi bir yayın planı var mı? Bir kaç kez facebook üzerinden ulaşmaya çalıştım ancak hiçbir şekilde geri dönüş yapmıyorlar. :(

köstebek

Alıntı yapılan: cmkrbn - 05 Ağustos, 2014, 20:17:38
YKY'nın Superman: Action Comics Volume 2'yu ne zaman yayınlayacağına dair bilgisi olan var mı? Ya da bu yayınevinin herhangi bir yayın planı var mı? Bir kaç kez facebook üzerinden ulaşmaya çalıştım ancak hiçbir şekilde geri dönüş yapmıyorlar. :(

Face'ten geri dönüş yapmamak yayınevinin şanındandır... :) bkz. çizgidüşlerfacebook

cmkrbn

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 05 Ağustos, 2014, 20:47:36
Face'ten geri dönüş yapmamak yayınevinin şanındandır... :) bkz. çizgidüşlerfacebook

Evet gerçektende öyle olmalı fakat bende pes etmedim ve hem mesajlarla hem gönderilerine alakasız yorumlarla baskı yaptım ve sonuca ulaştım :) Cilt 2 eylül ayında basılacakmış. Ama programlar ini aciklamiyorlar benim gibi baska merak eden vardıysa buradan duyurulur :)

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: cmkrbn - 09 Ağustos, 2014, 02:19:12
Evet gerçektende öyle olmalı fakat bende pes etmedim ve hem mesajlarla hem gönderilerine alakasız yorumlarla baskı yaptım ve sonuca ulaştım :) Cilt 2 eylül ayında basılacakmış. Ama programlar ini aciklamiyorlar benim gibi baska merak eden vardıysa buradan duyurulur :)

Bende merak ediyordum, iyi tarafından bakarsak 1 ay kalmış, çok beklemeyeceğiz.
Yalnız asıl merak ettiğim Superman yeni 52'yi yada JBC gibi yayınlayacaksalar yeni 52'den önceki maceraları ne zaman yayınlamayı düşünüyorlar ?
Superman yayın periyodunu biraz daha kısaltsalar fena olmaz :)