YKY'de neler kaldı?

Başlatan poe, 13 Nisan, 2012, 09:46:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 05 Ağustos, 2014, 20:47:36
Face'ten geri dönüş yapmamak yayınevinin şanındandır... :) bkz. çizgidüşlerfacebook

Jbc bunu yaptığı için, +500, +1000 yapıyor. Çok zor değil, çizgi
Düşlere de yakışır  :)
They drew first blood...

cmkrbn

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 09 Ağustos, 2014, 08:33:12
Bende merak ediyordum, iyi tarafından bakarsak 1 ay kalmış, çok beklemeyeceğiz.
Yalnız asıl merak ettiğim Superman yeni 52'yi yada JBC gibi yayınlayacaksalar yeni 52'den önceki maceraları ne zaman yayınlamayı düşünüyorlar ?
Superman yayın periyodunu biraz daha kısaltsalar fena olmaz :)

Evet kesinlikle daha sık basmalılar bence de :) Superman New52 yi basacak mısınız diye de sormuştum ama ona cevap vermediler. Bende buna da şükür deyip zorlamadım fazla :) İsterseniz ilgilenen kişinin mail adresini vereyim sizde sorun :) 

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: cmkrbn - 09 Ağustos, 2014, 21:03:12
Evet kesinlikle daha sık basmalılar bence de :) Superman New52 yi basacak mısınız diye de sormuştum ama ona cevap vermediler. Bende buna da şükür deyip zorlamadım fazla :) İsterseniz ilgilenen kişinin mail adresini vereyim sizde sorun :) 

Özelden mail adresini yollarsanız sevinirim :)

Mrtekin

Tetikçi bitti.

Yky bitenin yerine yeni bir frankofon serisi basacak mı? Neyi basacak? 2017 planları neler?
They drew first blood...

Mrtekin

Bugün itibarı ile YKY yetkilisi Sevinç Hanım'dan gelen mail;

"Merhaba Mehmet bey,
Öncelikle yayınlarımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
Okko ve Haçlı Seferi serilerimizin gelecek sayıları önümüzdeki aylarda yayımlanacaktır.
Öneriniz yayın kurulumuza sunulacak ve 2017 yayın programımızla ilgili gelişmeler sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılacaktır. Arzu ederseniz web sitemizden bizi takip edebilirsiniz.

Keyifli okumalar..
http://kitap.ykykultur.com.tr/kitaplar?g=T+LlfxeKYP4="
They drew first blood...

cemilngn

Haçlı Seferini çıkarsınlar da seriyi tamamlayalım :)

Nightrain

Önce Blacksad 3. Kaç ay oldu. >:(
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nemo

Superman&Wonder Woman devam edecek mi acep?

Özel Alfa Ajanı

Tuco Ramirez

Eski defterler artık kapanmalı. Yapı Kredi Yayınlarına Comics yayınına başlamadan önceki başarılı frankofon yayınları için teşekkür ediyorum. YKY Corto, Valerian ile yavaşta olsa bu yayınlara devam etsede en azından hard cover ve iki veya üç sayı bir arada yayınlarına son vermiş gözüküküyor.
Okko 4 cilt ile tamamlandı.
Tetikçi 5 cilt ile tamamlandı.
Haçlı Seferi 3 cilt ile tamamlandı.
Komançi 4 cilt yayınlandı, 5. Cilt yayınlanırsa 15 sayı süren seri tamamlanacak.
Blacksad, ilk 4 sayıyı içeren 2 cilt yayınlandı. 5.sayı yayınlanmadı.
Red Kit Toplu Sayılar, 15 cilt ile ilk 46 sayı yayınlanmış oldu. Temennim en azından 2-3 cilt daha yayınlanarak en azından Red Kit'in altın dönemi olan Goscinny'nin yazdığı sayılar tamamlansın.
Samuray 3 cilt ile 9 sayı tamamlanmış oldu. Sanırım daha yayınlanmamış sayılar var.

Nemo

@Tuco Ramirez, eline saglik, kisa ozet icin tesekkurler:)

Samuray'in 3 sayisi daha varmis yayinlanmayan.

Özel Alfa Ajanı

Nightrain

Blacksad'in 6.albümü çıkmadan, 3.cilt gelmez. Fransa'da en son 5.albüm çıktı. 6.albüm kim bilir ne zaman gelir.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Agamotto

Blacksad'in 3. albümü gelmeden ilk 2 albümünün de yeniden baskısını yapsalar keşke. Yıllardır bekliyoruz.

orhan şafak

Teşekkürler Tuco ramirez.Peki bu saygı değer(mi onu pek bilemem de) YKY ye arkadaş bu toplu albüm redkitlere neden devam edilmiyor diye sordukmu sormuşsak ne cevap aldık acaba?

Tuco Ramirez

Son sorduğum soruya mail olarak verilen cevap "YKY'den haberler" başlığının 15. sayfasının 2. mesajında mevcut.
Bir de siz sorun, daha çok kişinin hatırlatması daha etkili olur.

darkwood

Marsupilami serisinin tamamı, Küçük Prens sayıları ve Red kit büyük boy normal serisinin de bir çok sayısının baskıları yok.
Darkwood Sakinleri..