Julia'ya ne oldu ?

Başlatan DAMPYR, 14 Nisan, 2012, 22:16:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Bir eleştride ben yapayım. bende 1001 roman Fuat beye sorayım bari.Fuat bey Nisan ayı içinde çıkaracağınızı söylediğiniz Juliadan hala bir ses seda yok.Julia ne oldu çıkmıyacakmı..... ???

hanac

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 14 Nisan, 2012, 22:16:54
Bir eleştride ben yapayım. bende 1001 roman Fuat beye sorayım bari.Fuat bey Nisan ayı içinde çıkaracağınızı söylediğiniz Juliadan hala bir ses seda yok.Julia ne oldu çıkmıyacak mı..... ???

Fuat Bey seni okuyamaz ki, forumda değil artık  :)

altay1944

Bende sazan gibi daldım julia'dan bir müjde beklentisiyle...Yok Yahya kardeş bizim julia dan haber yok.İnanırmısın bugün bir yerde okudum .geçmişte yazılmış .aylar önce julia almanaklar hazırlanıyor diye.Keşke diyorum ...Ama...!?
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

HacıGeraltEmmi

1001 roman ve gerekli şeyler dükkanları birleştirince belirsizlik konusunda yarışır oldular. Üzülerek söylüyorum; fuar dönemine kadar birşey beklemiyorum ikisindende :-X

Cantürk

Kadıköye giden arkadaşların Julia ile ilgili istihbaratı yok mu?

hanac

Alıntı yapılan: Cantürk - 19 Nisan, 2012, 09:13:02
Kadıköye giden arkadaşların Julia ile ilgili istihbaratı yok mu?

3 aydır ne zaman sorsak 1 haftaya hazır diyorlar   :)

mutarad

"1001 roman ve gerekli şeyler dükkanları birleştirince belirsizlik konusunda yarışır oldular. Üzülerek söylüyorum; fuar dönemine kadar birşey beklemiyorum ikisindende "

Bu cümleyi anlayamadım. Benim bildiğim kadarıyla 1001 roman'ın dükkanı denilebilecek olan yer, Kaan Comic'di. Başka bir yeri dahamı vardı? bu yer mi kapandı?
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

hanac

Alıntı yapılan: mutarad - 19 Nisan, 2012, 09:44:32
Bu cümleyi anlayamadım. Benim bildiğim kadarıyla 1001 roman'ın dükkanı denilebilecek olan yer, Kaan Comic'di. Başka bir yeri dahamı vardı? bu yer mi kapandı?

Kaan Comic de Altan tek başına devam ediyor.

Gerekli Şeyler'in Kadıköyde açtığı yerin ufak bir köşesini Fuat Bey kullanıyor.

altay1944

Alıntı yapılan: hanac - 19 Nisan, 2012, 10:07:22
Alıntı yapılan: mutarad - 19 Nisan, 2012, 09:44:32

Kaan Comic de Altan tek başına devam ediyor.

Gerekli Şeyler'in Kadıköyde açtığı yerin ufak bir köşesini Fuat Bey kullanıyor.

Peki Hasan Bey bu durumda hiç kimse 1001 roman yayınları ve julia hakkında gerekli açıklama yapamıyor mu?Çıkacak mı çıkmayacak mı?Öğrenmek istenilen bu.Belirsizlik....?
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

rumar80

İlk elden net bir duyum olmadığı için net birşey söylenemiyor. Kim sorarsa duyduğu bir iki hafta içinde çıkacak olduğu için artık kimse de yazmak istemiyor.

hanac

Alıntı yapılan: altay1944 - 19 Nisan, 2012, 10:45:39
Peki Hasan Bey bu durumda hiç kimse 1001 roman yayınları ve julia hakkında gerekli açıklama yapamıyor mu?Çıkacak mı çıkmayacak mı?Öğrenmek istenilen bu.Belirsizlik....?

Cevabı verebilecek tek kişi var, Fuat Bey.

Özel mesaj attım kendisine, cevap verirse burada paylaşırım.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 19 Nisan, 2012, 10:52:37
Alıntı yapılan: altay1944 - 19 Nisan, 2012, 10:45:39

Cevabı verebilecek tek kişi var, Fuat Bey.

Özel mesaj attım kendisine, cevap verirse burada paylaşırım.
şu iş artık belirsizlikten kurtulsa artık ya juliaaaaa nerdesin gel artık..... ??? >:( ;)

kalidor

Brendon da yalan olacak galiba. Uzun soluklu serilere nefes yetmiyor :(

Olayların öncesini anlatan Karavan'ın 2. serisi çıksa da okusak :D
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Alıntı yapılan: altay1944 - 14 Nisan, 2012, 22:27:36
Bende sazan gibi daldım julia'dan bir müjde beklentisiyle...Yok Yahya kardeş bizim julia dan haber yok.İnanırmısın bugün bir yerde okudum .geçmişte yazılmış .aylar önce julia almanaklar hazırlanıyor diye.Keşke diyorum ...Ama...!?
Julia almanakların telif hakkınında 1001 Romanda olduğunu duymuştum ama normal seri yarıda kaldı almanaklarında hayal olacağını sanıyorum..... :-\ :'( :(

darkwood

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 19 Nisan, 2012, 19:18:25
Alıntı yapılan: altay1944 - 14 Nisan, 2012, 22:27:36
Julia almanakların telif hakkınında 1001 Romanda olduğunu duymuştum ama normal seri yarıda kaldı almanaklarında hayal olacağını sanıyorum..... :-\ :'( :(

Julia hakkında kesin olmayan son dedikodulara göre, Almanak sayılarının telifi 1001 roman tarafından alınmış. 1001 roman seri Julia nın 3.sayısı baskıdaymış ama yayınevinden bir açıklama olmadığı için kesin bir tarih henüz alamadık, 4 ve 5.sayıları ise Brendon 5 gibi farklı bir yayınevinden çıkabilirmiş...
Darkwood Sakinleri..