Julia'ya ne oldu ?

Başlatan DAMPYR, 14 Nisan, 2012, 22:16:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cantürk

Neredeyse 2 aydır baskıda...

tommikser

Bence Çin'de baskı ucuz olduğundan orada yaptırılıyor ama gemiyle gelmesi biraz uzun sürüyor tabii :D

s.b

Alıntı yapılan: gunessemerci - 27 Mayıs, 2012, 14:19:05
Bence Çin'de baskı ucuz olduğundan orada yaptırılıyor ama gemiyle gelmesi biraz uzun sürüyor tabii :D

Bu espriyi ayakta alkışlıyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 27 Mayıs, 2012, 14:19:05

Hiç komik değil, oturduğum yerden kınıyorum.

DAMPYR

Alıntı yapılan: darkwood - 26 Mayıs, 2012, 23:17:56
Alıntı yapılan: Kızılmaske - 19 Nisan, 2012, 19:18:25
Alıntı yapılan: altay1944 - 14 Nisan, 2012, 22:27:36
Bende sazan gibi daldım julia'dan bir müjde beklentisiyle...Yok Yahya kardeş bizim julia dan haber yok.İnanırmısın bugün bir yerde okudum .geçmişte yazılmış .aylar önce julia almanaklar hazırlanıyor diye.Keşke diyorum ...Ama...!?
Julia almanakların telif hakkınında 1001 Romanda olduğunu duymuştum ama normal seri yarıda kaldı almanaklarında hayal olacağını sanıyorum..... :-\ :'( :(

Julia hakkında kesin olmayan son dedikodulara göre, Almanak sayılarının telifi 1001 roman tarafından alınmış. 1001 roman seri Julia nın 3.sayısı baskıdaymış ama yayınevinden bir açıklama olmadığı için kesin bir tarih henüz alamadık, 4 ve 5.sayıları ise Brendon 5 gibi farklı bir yayınevinden çıkabilirmiş...
NEREDEN ÇIKARSA ÇIKSIN YETERKİ ÇIKSIN ARTIK.... >:( :-\ :'(

tommikser

Duygusal dünyanı beğenmedim ne öyle ağlamaklı.Sen Tardi siperlerdeydik'i oku da 1 hazirana hazırla kendini ;D :D :P

DAMPYR

Alıntı yapılan: gunessemerci - 29 Mayıs, 2012, 15:05:26
Duygusal dünyanı beğenmedim ne öyle ağlamaklı.Sen Tardi siperlerdeydik'i oku da 1 haizrana hazırla kendini ;D :D :P
1 Haziranda ne olacak.... ??? :o ;)

rumar80

1001 roman ilk olarak zaten almanakların telifini almıştı bildiğim kadarıo ile. Hatta ilk açıklamalar Almanaklar yayınlanacak yönündeydi.
   İleriki sayılara gelince... Brendon gibi onun da Çizgili Düşler tarafından devam ettirileceği söyleniyor ama zaman herşeyi gösterecek.

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 29 Mayıs, 2012, 15:20:54
  1001 roman ilk olarak zaten almanakların telifini almıştı bildiğim kadarıo ile. Hatta ilk açıklamalar Almanaklar yayınlanacak yönündeydi.
   İleriki sayılara gelince... Brendon gibi onun da Çizgili Düşler tarafından devam ettirileceği söyleniyor ama zaman herşeyi gösterecek.
şu sevdiğim yayınlar bir düzgün çıksın kurban kesecem valla... ;D ;D ;D