Ödüllü Nisan 2012 konusu

Başlatan rumar80, 16 Nisan, 2012, 00:04:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Herkese merhaba.

Farkındasınız aylardır Avengers okuyor Avengers yazıyorum. Ümit'in de 1998 serisini yazması cabası. Hepinizin bildiği gibi 04/05/2012 tarihinde filmi de ülkemizde vizyona giriyor.
   O zaman soru basit: SİZİN FAVORİ AVENGER'INIZ KİM?

30 Nisan'a kadar yorumlarınızı bekliyoruz.

rumar80

Benim için tek bir cevap var: Captain America. Takımın lideri, ruhu, abisi. Kısaca her şeyi. Takım içi dinamikleri çok yi yönetebilen Thr dahil herkesin saygı duyduğu biri. Takımın olmazsa olmazı.

pizagor

Thor... İster bir başına olsun, ister takımla birlikte hareket etsin genel olarak seviyorum bu karakteri. Egosu tavan yapmış bir tanrı ve bu yüzden ne yapacağı kestirilemeyen bir karakter...

Kadınlardansa Scarlet Witch... Basit bir cadı olarak başlayan hikayesi mutant alemini alaşağı edecek düzeye ulaştırılan bir karakter... Marvel aleminin önemli taşlarından birisi olduğunu düşünüyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

affedlmeyen

benim favorim kesinlikle Iron Man. acayip bi havası var beni kendisine çeken bilmiyorum nedenini. ukala kendini beğenmiş zengin. bir süper kahramanın sahip olabileceği her özelliğe sahip adam  ;D

hanac

Bu ayki ödülümüz designer73 - Abbas arkadaşımızdan.

Caravan Cilt 1 + Cilt 2.

Şimdiden başarılar.

sefik

Gambit

spesifik bir periyoda degil de tum zamanlardaki karakterlerden seciyoruz saniyorum

benimkisi vision olsun, (wolverine demek cok basit olacak simdi  :D

Insan olmadigi halde, insanlarin buyuk cogunlugundan daha cok insani duygulara sahip, scarlett witch wanda ya asik bir android.

poe

tabii ki Thor :)
kim olduğunu sanıyorsunuz ki?

BAHADIR

Kaptan,Thor ve Demir amcam haricindekiler zaten fasa fiso...Bunlar haricinde  ismini bile bilmediğim bir çok kişi girip çıkmış ama yine de  grubun tek aykırı adamı galiba Hawkeye...

pizagor

Alıntı yapılan: affedlmeyen - 16 Nisan, 2012, 00:40:28
benim favorim kesinlikle Iron Man. acayip bi havası var beni kendisine çeken bilmiyorum nedenini. ukala kendini beğenmiş zengin. bir süper kahramanın sahip olabileceği her özelliğe sahip adam  ;D

Demir Adam'ı sadece filmlerinde sevdim. Robert Downey Jr. sağolsun :)

hanac

Tabii ki Hulk.

İmza: HSD (HUlk Sevenler Derneği)

darkwood

Fantastik yaşam tarzı, yarı tanrı güçleri ve insani duyguları ile tabi ki Thor...
Darkwood Sakinleri..

Kerimoğlu

Comics okumayan biri olarak Silver Surfer diyorum. Onu biraz okumuşluğum var ne de olsa...

pizagor

Bildiğim kadarıyla Silver Surfer hiç İntikamcı olmadı, Defenders ekibinde rastladık kendisine. Yanlışsam Umar beni düzeltir...

Alıntı yapılan: hanac - 16 Nisan, 2012, 16:45:04
Tabii ki Hulk.

İmza: HSD (HUlk Sevenler Derneği)

Peki Hulk dahil oldu mu İntikamcılar'a?

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 17 Nisan, 2012, 13:28:18
Peki Hulk dahil oldu mu İntikamcılar'a?

Kurucu kadrosunda bile var.

bkz. Umar'ın Avengers yazılarına.  :)

Diğer kurucular,

Iron Man, Ant-Man, Wasp ve Thor.