Ödüllü Nisan 2012 konusu

Başlatan rumar80, 16 Nisan, 2012, 00:04:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Benim adamımda Kaptan hele iç savaştan sonra gerçekten delikanlı biri olduğu ortaya çıktı.Demir adam gibi değil en azından.Harbi adam Kaptan  ;D

rumar80

Özgür haklı. Silver Surfer hiçbir zaman Avengers'ın aktif üyesi olmadı.
   Bu arada Hasan'a da yıldızlı 5. Dersine iyi çalışmış. Aferin. ;) ;D

lbjames

benim için kesinlikle iron man liderliğiyle karizmasıyla hep ön planda ve avengers'ın olmazsa olmazıdır bence captain amerrica ile birlikte .

Carnage

Çok tuttuğum bir karakter  şu anda bir Avenger:

Gerçi onu Eddie Brock olarak daha çok severdim fakat o kutsal kostümü giyen Flash bile olsa Venom candır.

gamlıbaykuş

Benim Avengers'da ön plana çıkan karaterlerim : Captain America, Thor ve Iron Man'dir. Bu üçlü olmazsa olmazdır benim için. Hatta New Avengers'da da Thor'u görmek isterdim ama yok işte. Ön plana çıkan bir de karizmatik karakterlerim var : Herkül, Hawkeye, Black Panther. Kısa bir süreliğine de olsa Hulk'u da es geçemem. (HSD :) )
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Iron man hakkında iki kelime edeceğim iç savaşı okuyana kadar biraz hörmet ederdim.O günden beridir kendisine karşı antipatim vardır nerde görsem kanal değiştiriyorum o kadar :).Tek adam tanırım Avangers'de New dahil ise örümcek adam.Efendi adam ne kadar önceleri Iron man tarafında olsada oda sonradan adam etmediğini gördü.Örümcek adam dışında bir adam daha var Umar abi sayesinde okuduk öğrendik Thor adam karizma be çekici alır hesabı keserim diyor efendi adama benziyor :) ha captan bize gelmez hulk aman hiç gelmez en iyisi örümcek adam ve thor................
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 17 Nisan, 2012, 14:04:02
Alıntı yapılan: pizagor - 17 Nisan, 2012, 13:28:18
Peki Hulk dahil oldu mu İntikamcılar'a?

Kurucu kadrosunda bile var.

bkz. Umar'ın Avengers yazılarına.  :)

Diğer kurucular,

Iron Man, Ant-Man, Wasp ve Thor.

Değil okuduklarımı, onların özetlerini dahi unutur oldum, vaziyet kötü!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

maradonazafer

Benim favorim IRON MAN karizması herşeyin önünde......

SYG

Çok geniş karakter listemiz var ama ben kurucular arasından seçmek istiyorum ve seçimim yeşil devimiz Hulk'dan yana.

ümitkr

Mr. Hyde'dan dayak yedi, Hawkeye tarafından hedef tahtsaı yapıldı, bir ton macera atlattı, malikane defalarca saldırıya uğradı, Crimson Cowl olduğu zamanı saymazsak hemen her zaman sıradan insan savunmasızlığındaydı:

Benim Favorim "Jarvis" 

Değişmeyen tek eleman!

monomial

Kesinlikle Captain America, başta ben süper gücü olan kahramanları sevmiyorum. Captain America bu yönden artısını kazanıyor. O kalkanı falan cidden çok çekici bir karakter. Batmani de gücü olmadığı için seviyorum zaten. O yüzden Captain America diyor ve çekiliyorum.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 16 Nisan, 2012, 16:45:04
Tabii ki Hulk.

İmza: HSD (HUlk Sevenler Derneği)

Aynen katılılıyorum sana Hasan.... ::) :-* ;)

V

Hawkeye ve Beast.Kalender çocuklar vesselam.. :)
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Hmmm katılım az gibi.

Mesaj yazmanız yeterli, 2 adet Caravan cilt sizleri bekliyor.

konnektör

Bu soruya tek bir cümle ile cevap vermek lazım "THOR".
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh